Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Otsin chip`i SAT tüünerile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Otsin chip`i SAT tüünerile

    Tervist

    Mul on plaanis teostada modifikatsioon Humax 5300 tyynerile.

    Probleem on aga yhe chip`i kättesadavuses. Seoses sellega pöördungi siinse seltskonna poole abipalvega.

    Kas on kellelgi kontakte või muid võimalusi, kust saaks alljärgnevat chip`i :

    Irdeto SAS004 cihp (tuntud ka I-Chip`i nime all)

    Humax 5400 tyynerile.

    link datasheet`ile:

    Datasheet

    Kuna olen juba järelpärimisi eesti komponentide myyjatele teinud ja tulemsuteta, siis olen juba ysna lootusetus seisus.

    Olen väga tänulik positiivsele vastukajale.

    Gen

    #2
    Tõstata küsimus üles www.digi-tv.ee . Kahjuks mul uuemate hummide juppe pole, aga vanadele mõni isend leidub. Aga pean kurvastama, et ega niilihtsalt 5300 viacessi CI-d Irdetoks ümber ei tee.
    MSN- taneltreima182@hotmail.com
    telefon katki.

    Comment


      #3
      Terv

      tänud vastuse eest, aga mul seal (digi-tv.ee) kysimus ammu yleval. Paistab, et seal ei liigu peenemate teadmistega isikuid. Oligi tarvis kedagi, kes teaks kontakte komponentide maailmas.

      Täpsustuseks niipalju, et plaanis on teha kogu 5300 yle 5400`ks. Aga oled sa uurinud lähemalt selle ymbertegemise võimalikkust ? Minu analyysi kohaselt on seal komponente puudu, kuid emaplaat on sama. Ja puuduolevatest komponentidest on tähtsaim just seesamune SAS004.

      Comment


        #4
        On sellel minigt erilist m6tet? Minuteada on emaplaat ikka natuke erinevoma skeemipoolest. Samuti igasugune tarkvara jne. Niiet kui midagi peeti kerad siis aidaaa hummi
        MSN- taneltreima182@hotmail.com
        telefon katki.

        Comment


          #5
          See kõik selleks, teema kysimus on siiski hoopis teine.

          Ootan jätkuvalt abi.

          Comment


            #6
            Kui ainult kivi tahad siis pead otsima kuskild m6ne l6hkise irdeto ja sealt maha kiskuma. V6i pöördu otse komponendi tootjapoole ja uuri mis värk on. vms. Aga ylten soojalt, ära jända joosep l6hud Hummi ära, kui just vana kala elektroonikas pole.

            Mis komponentide maaletoojatele sa siin päringuid oled teinud?
            MSN- taneltreima182@hotmail.com
            telefon katki.

            Comment


              #7
              Praeguse seisuga ongi vist ainuke variant otsida, kas surnud IRdeto CAM`i või surnut 5400 tyynerit.

              Olen kõigist eesti suurimatest komponente myyvast asutusest otsinud. Lyhikese jutuga pikalt saadetud.

              Ainuke pakkumine on praegu Hiinast, aga selle siia toimetamise postikulud on mõtetult suur.
              Teistest kohtadest kah võimatu saada eraisikul yhte tykki.

              Ja tinutamise poole pealt ära muretse. Kõik vajalikud oskused olemas ja töövahendid samuti ysna esinduslikud. h34r:


              Ootan endiselt, äkki keegi oskab aidata kontaktidega.

              Comment

              Working...
              X