Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Programeerimine ei tule välja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Programeerimine ei tule välja

    Mul on siis selline programaator: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=VELL_K8048 Sai siis kokkupandud ja soft arvutisse lastud. Pole varem kogemusi olnud aga üritasin siis prograda aga ei tulnud välja. Kõik ühendasin ära nii kuidas vaja oli ja programm näitas ka ära ,et programaator taga. Kui kirjutama panin siis tuli hoiatus kast ette "No device id received"... Kas kellegil on milegi sarnasega kokkupuutumist olnud või teab milles võiks põhjus olla.


    #2
    Mis pici sa sellega programmeerid? See kivide list mida see jurakas toetab, pole just väga pikk.
    ...

    Comment


      #3
      Ma proovisin seda mis seal kaasas oli PIC 16F627 või sõltus koodi pikkusest ka midagi?

      Comment


        #4
        Pildil on sul valitud kontroller PIC16F627A, viimases postis PIC16F627. Äkki sellest probleem?

        Comment


          #5
          Pilt on sealt samast netist aga need mõlemad on mul läbi proovitud... Vähemalt siiamaani pole pihta saanud mis häda on. enda arust toimisin kõik õieti...

          Comment


            #6
            Kas mingi progetud kivi lugemine õnnestub? Kas toide on korralik (PICid on paraku tundlikud toite suhtes, Vpp peab olema > 9,5V (umbes) kirjutamise AJAL, muidu paneb toru ära.

            PS.627 lubab vist kuni 1k koodi aga veateade viitas just side puudumisele kiviga, mitte muule. ei tea, kas sinu OS ei lase pordile ligi, sel juhul võib olla abi sellest failist.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment

            Working...
            X