Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

PIC12 OSCCAL bits

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    PIC12 OSCCAL bits

    Vahest kipub see OSCCAL programmeerimisel kaduma minema. Oskab keegi soovitada vahendit nende taastamiseks??

    EDIT: Pagan, läks valesse kohta!

    Jal

    #2
    Vs: PIC12 OSCCAL bits

    Minu teada ei olegi vahendit taastamiseks. Kui oled ostnud rohkem samast partiist kive, võid ju mõne teise pealt numbri lugeda ja loota et sobib. Võib ka teha mingi koodi, mis võngutab mingi pordi otsa. Mõõta sagedust ja võrrelda arvutatavaga. Vajadusel korrigeerida OSCALi.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Vs: PIC12 OSCCAL bits

      Njah midagi sellist ma mõtlesingi!
      Lootsin et ehk on keegi kuskil sellist näinud!


      Jal

      Comment


        #4
        Vs: PIC12 OSCCAL bits

        Võib proovida uuesti kalibreerida kui just eluküsimus,


        rchomepage.com is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, rchomepage.com has it all. We hope you find what you are searching for!


        aga õigem vast uus kivi osta ja see lihtsama vidina tegemiseks ära kasutada.

        Tehase poolt sisemise RC-ostsillatori kalibreeringu info peaks viimasest mälupesast
        kohe nõelaga kivile kribima, siis edaspidi muretum tegutseda.
        Cool Online Japan, Immerse yourself in captivating stories, discover the latest trends, and experience the beauty and creativity of online Japan.

        Comment


          #5
          Vs: PIC12 OSCCAL bits

          to jallukas

          ma soovitan sul tõeliselt lihtsat skeemi OSCCAL bittide taastamiseks. Olenevalt programmaatorist kasutatakse prog. reziimi minekuks ca 12v. Kui tahad neid bitte taastada on need PIC´i kodukal olemas või kirjuta mulle meil ( ma ei mäleta enam uhu nad toppisin). Kui bitid (03F0 või midagi sellist) olemas, tõstad programmaatori pinge 13,4 peale ning proged need uuesti sisse. PIC12F675 olen sellisel moel ellu äratanud mitmeid, kõige olulisem on pinget tõsta. Edu sulle !

          Comment


            #6
            Vs: PIC12 OSCCAL bits

            Milleks on vaja pinget tõsta? OSCCALi väärtusi saab tavalises progemise reziimis ka muuta. Igasugusteks ja igasugustest numbritest lähtudes.
            Kas tõesti hoiab Microchip kõigi toodetud kivide OSCCALe alles?
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Vs: PIC12 OSCCAL bits

              Nii ta on, saab muuta "tavalises" programmeerimis reziimis. Äkki sõltub programmaatorist!? Asi nimelt selles, et kui ma tahaksin sinna suvalist väärtust, siis ma kirjutaksin sinna oma vanaema sünnipäeva.
              Aga asi on nii:
              The Oscillator Calibration register (OSCCAL) is used to
              calibrate the internal 4 MHz oscillator. It contains 6 bits
              to adjust the frequency up or down to achieve 4 MHz.

              bit 7-2 CAL5:CAL0: 6-bit Signed Oscillator Calibration bits
              111111 = Maximum frequency
              100000 = Center frequency
              000000 = Minimum frequency
              bit 1-0 Unimplemented: Read as '0'

              Seega kui mul jookseb kivis programm, mis on otseses sõltuvuses osc'ist, siis ma ei saa sinna kirjutada suvalist numbrist.


              jal_

              Comment

              Working...
              X