Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

K: Picall uue pici lisamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: K: Picall uue pici lisamine

    Prose kalibreerimiskonstante ei võeta kunagi failist (eriti veel .INC-ist) vaid loetakse otse prosest. Seepärast, et konstant on igal prosel oma ja ainulaadne.
    Ma ei ole eriti IC-progi kasutanud aga ta vist oskas seda lugeda. Minu koodis oli lõpus suvaline konstant. Progedes peab kõigepealt lugema prosest konstandi ja alles siis kivi kõrvetama. See võib selgitada fuse bittide erinemist aga mitt ilmtingimata. Muuda fused selliseks, nagu programmaator annab (see veateade) ja tee uuesti verify. Nüüd võiks asi õige olla. Kui kood ise ei klapi, on viga hoobilt käes.
    Miskipärast usun, et viga on ikkagi progeja softis/rauas. Minu lukk töötas pea pool aastat enne kui ta seoses II korpuse remondiga maha võtsime. Siis progesin ta ümber RFID-kaarte lugema. Ilmnes, et kaardi daata seivimisel oli tõesti mingi viga aga enam ei mäleta selle olemust. ERinevad kaardid igatahes registreerusid ja toimisid.
    Jama võib tulla magnetkaardi lõpu leidmisest (end sentinell). Kui kaart on kuidagi ebastandartne, siis võib probleeme olla (kuna seal oli küll vist viga). Uurin asja. Anna teada, kuidas kood prosesse kirjutus ja... mis lugeja sul on? Päris igasugune kah ei toimi. Mul oli Omroni oma.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #17
      Vs: K: Picall uue pici lisamine

      Nii, jälle targem. IC progi kasutasin vaid data Memory vaatamiseks, kuna seal sai seda ise muuta ja uuesti salvestada. Üldiselt ikka progen PICALL tarkvaraga ja Pic16Pro programaatoriga.
      Kui ma eemaldan linnukese "Write Config./Prot" siis on ta rahul ja softi uuesti maha lugedes muudab Fuse/Prot. 3FC4-jaks.

      Lugeja on Omron 3S4YR-HNR4

      Comment


        #18
        Vs: K: Picall uue pici lisamine

        Kummaline, fusesid peaks saam muuta nagu ise soovid...
        Ja kas sel juhul kood töötab?
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment

        Working...
        X