Kas oskab keegi laita/kiita Oomipoes pakutavat pisikest eelvõimukarpi? Poole odavam, kui NAD PP2, aga kas ka poole hullem? (Läheks kasutussse mitte just kõige audiofiilsemas keskkonnas...)
Teade
Collapse
Foorumi reeglid.
Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less
Oomipoes müüdav (phono)eelvõimendi.
Collapse
X
-
Vs: Oomipoes müüdav (phono)eelvõimendi.
Ise ostsin pillipood.ee st sellise asja asemel Behringer Xenyx 502. Täielik overkill televiisori, arvuti ja võimendi ühendamiseks aga töötab ilusti ilma igasugu moonutusteta. Sinu näidatud asjast ainult paarsada kallim on selle Behringeri mingi kloon "the tmix 502" korpus tundub täpselt sama olema.Maailm oleks puhas ja süüta
kui poleks õllejogurtit
- Õ.Õ.
Comment
-
Vs: Oomipoes müüdav (phono)eelvõimendi.
Esmalt postitatud noor tehnik poolt Vaata postitustMulle meeldivad lihtsad asjad. S.t otsin siiski pelgalt grammofoni eelvõimu a la alla 60 euri.
Comment
-
Vs: Oomipoes müüdav (phono)eelvõimendi.
Kui noor tehnik viitsib ise järele tulla siis võin anda 10€ eest sellise karbi.Töötab 9V patarei pealt.9V pesa on ka olemas kui soov võrgutoite kasutamiseks.Sisendeid on kaks AUX/PHONO,karbi peal lüliti sisendi ümberlülimiseks.
Mis sees on ei tea aga oma töö teeb ära.
Comment
Comment