Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

TL-4M eestikeelne kasutusjuhend?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: TL-4M eestikeelne kasutusjuhend?

    Mida imet seal juhendist siis leida loodetakse ? Kui sellise aparaadiga ilma juhendita hakkama ei saa siis ei päästa ka juhend kaugele. Kui keelebarjäär ette jääb siis võta peegel ja õienda sellega kes sealt vastu vaatab, igasugu tõlkimise võimalusi on praegusel ajal väga lihtne leida. Ma suudan mõista, et juhendit tahetakse kogumise eesmärgil.

    Comment


      #17
      TL-4M eestikeelne kasutusjuhend?

      Esmalt postitatud Jeekim poolt Vaata postitust
      Neli-emm ja neli-emm-kaks on ikkagi erinevad riistapuud.
      Mul on laual mõlemad passid: 4M aastast 1981 vene keelne ja 4M2 aastast 1991 vene ja eesti keeles.

      Esmalt postitatud dumb_user poolt Vaata postitust
      Mida imet seal juhendist siis leida loodetakse ?
      Osa inimesi on sellised, kes on harjunud kasutama RTFM meetodit. On ka selliseid, kes ei mõista RTFM meetodi kasutamise otstarbekust. Aga käesolev teema ei ole ju sellest, mida keegi mõistab või ei mõista.
      viimati muutis kasutaja Scott; 08 m 2015, 20:57. Põhjus: järjestikpostitused kokku

      Comment


        #18
        Vs: TL-4M eestikeelne kasutusjuhend?

        Esmalt postitatud Jeekim poolt Vaata postitust
        Neli-emm ja neli-emm-kaks on ikkagi erinevad riistapuud.
        Neli-emmi eestikeelset juhendit pole kunagi näinud, kuigi olen omanud kolme isendit (uued, karbis). Ehk on otsitav müütiline Atlantis?
        Vaadates tagasisidet tundub tõesti, et otsitavat asja ei eksisteeri. Tänud kõigile, kes on kaasa mõelnud ja järgi uurinud.

        Comment

        Working...
        X