Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Akutoitel jootekolb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Akutoitel jootekolb

    Tellisin TS100 11.11 ostufestivali ajal. sain ~47$-ga.
    Pole veel saabunud.
    Eile leidsin sahtlist ~20a vana 3xAA patakatega töötava welleri kolvi.
    Konvertisin niikaua selle 18650 peale ümber, täitsa toimib
    EE orjusest vaba!

    Comment


      #32
      Vs: Akutoitel jootekolb

      Mul see eespool mainitud 5V kolb laseb ka kenasti ühe liitiumaku peal, paraku selle häda on see, et võimsust vähe. SMD komponente vms pisikest joodet ideaalne sellisega teha, viskan suvalt sinna kuhu juhtub lauale, kolviots ei vaju vastu lauda ka tänu sobivale kujule. 2,5h julgelt ühe laadimisega töötab. Hetkel ühel tööotsal oleks vaja aga vähe kogukamat jootmist teha, selle tarbeks tundsin sellisest TS100 stiilis kolvist taas puudust ja tellisin ära(kasutaksin 18V trelliakut toitena), võrgutoidet peaks mitme pikendusega vedama, jube tüütus on.

      Ja sellel TS100-l peaks vist vale polaarsuse eest ka kaitse olemas olema? Valetpidi toidet saades ehk lihtsalt ei hakka tööle?
      otsija

      Comment


        #33
        Vs: Akutoitel jootekolb

        Ma teen endale 5S 18650 aku vööle vms.
        Mõtlen nüüd ega pole ka olemas pisikest kuumaõhupuhurit akutoitel?
        250gr 18650 akupakk suudab 350W välja anda, niiet võiks olla täitsa võimalik.
        mõtlen selle ümber ehitada 18V peale
        Põhiliselt oleks termorüüsi kahandamiseks ja jälle seal kuhu elektrit ei viitsi tirida.

        Ei, välgukaga ei taha seda teha, so unprofessional.
        Gaasikolviga on ka halvad kogemised.
        Ots põleb ruttu ära ja gaasivool väga ebaühtlane.
        Kõige odavam muidugi.
        EE orjusest vaba!

        Comment


          #34
          Vs: Akutoitel jootekolb

          TS100-l oli mul algselt kaasas TS-B2 tüüpi otsik, veidi jääb muidu nagu suureks see, kui tahta SMD komponente joota. Kas see TS-I tüüpi otsik oleks reaalselt pisem ja sobivam? Pildi järgi nagu suurt ei saa midagi seal aru, aga ju ikka väiksem on vast?
          otsija

          Comment


            #35
            Vs: Akutoitel jootekolb

            Ma ei f2nna neid neid koonuse kujulisi otsi. Paremad on need kaldega. Sellele kolvile siis TS-BC2. Mul endal selline kasutuses. SMD jootmisi saab ilusasti teha, siiani pole h2tta j22nud.

            Kolb ise on v2ga hea - hinna ja kvaliteedi suhe on super. Toas tegutsedes kasutan v2lise k6vaketta toitekat 12V ja v2ljas olles on aku.

            Kellel viitsimist, siis sellele on tehtud isegi tetris
            Need tyybid, kes seda kolbi teevad, neil on miskit veel tehtud: https://www.youtube.com/watch?v=il86j54dTzc
            viimati muutis kasutaja Mephistopheles; 31 January 2018, 18:11.
            V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.

            Comment


              #36
              Vs: Akutoitel jootekolb

              Sai just Xiaomi elektriline kruvikeeraja tellitud. Umbes 10€ eest sain kätte. See 70€ ES120 vist pole piisavalt palju parem xiaomi omast, et toda peaks tahtma?

              Comment


                #37
                Vs: Akutoitel jootekolb

                Esmalt postitatud katkine poolt Vaata postitust
                Sai just Xiaomi elektriline kruvikeeraja tellitud. Umbes 10€ eest sain kätte.
                Ehk jagad ka linki?
                3D print 200x200x190mm., PS.

                Comment


                  #38
                  Vs: Akutoitel jootekolb

                  Soodushind tal muidu 25€ gearbestis. Mul oli oma diil, et nii odavalt sain. Üle nädala juba eestis kuskil passinud, võiks kätte ka lõpuks saada, oleks tore

                  Comment


                    #39
                    Vs: Akutoitel jootekolb

                    Tervitus!

                    Teema on nüüdseks küll juba päris vana, aga tahaksin siiski siin seda infot jagada.

                    Olin ise otsimas TS100-le head ja sobivat aku-toitekat, aga ei leidnud esialgu midagi. Pika otsimise peale sain ühendust ühe akupankade tootaga, kes oli nõus mulle spets konfiguratsiooniga akupangad valmistama.
                    Proovisin järgi, ja asi töötab väga hästi - ei näe küll põhjust lähiaastatel uut kolbi või jaama ostmiseks.

                    Kuna sellise variandi leidsin, arendasin seda natuke veel edasi - lisasin mõned otsikud, "Made in Germany" kohvri, veel mõned vidinad ja panin kokku kasutusjuhendi.
                    Müün neid nüüd oma veebipoes https://komps.ee
                    Sel nädalal kuni reedeni müüme asju praktiliselt omahinnaga. TS100 kolvi hinnaks 40,2€ ja täis-komplekt kohver 178,8€.

                    Kui huvi olemas, aga põrsast kotis ei julge ka osta, siis andke teada - võimalusel võin kokku saada ja näidiskohvrit proovida anda.

                    Kõike head!
                    Erik Tärk

                    Comment


                      #40
                      Vs: Akutoitel jootekolb

                      Esmalt postitatud erikt poolt Vaata postitust
                      Müün neid nüüd oma veebipoes https://komps.ee
                      Kas parim marketing on tõesti närviliselt tõmblev veebileht?

                      Comment


                        #41
                        Vs: Akutoitel jootekolb

                        Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                        Kas parim marketing on tõesti närviliselt tõmblev veebileht?
                        Parimast turundusest on asi kindlasti kaugel, kuna ei pea ennast selle ala spetsiks.
                        Tegelikult on Sinu jutus muidugi iva - paljudel on "virvendavate" piltidega keeruline. Tegin animatsioonid veidi seeditavamaks.
                        Tagasiside toote osas on samuti teretulnud

                        Erik

                        Comment


                          #42
                          Vs: Akutoitel jootekolb

                          Tere. Miks antud toote kodulehel jootekolvi otsiku hind muutub peaaegu 2 korda kallimaks , kui lisad toote ostukorvi.

                          Comment


                            #43
                            Vs: Akutoitel jootekolb

                            Tere.

                            See oli tehniline probleem veebilehitseja cache'i kustutamisele sundimisega. Kampaania kestis kuni reede südaööni.
                            Otsustasime sama kampaaniat pikendada kuni esmaspäeva südaööni ja -40% hinnad peaksid nüüd jälle korrektselt toimima.


                            Erik
                            viimati muutis kasutaja Scott; 25 November 2018, 03:05. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima

                            Comment


                              #44
                              Vs: Akutoitel jootekolb

                              Mis te torisete siin hinna või netilehe üle, kui ei meeldi siis tellige Gearbestist, ebayst või alist. Kui kiiresti tahate, siis Komps-ist. Ise just tellisin akupanga ja juhtme oma TS100, mis oli juba olemas, ei kahetse.

                              Comment


                                #45
                                Vs: Akutoitel jootekolb

                                Andke andeks, kui teema mõne jaoks liiga promoks ära läheb, aga siiski; 3 ½ tundi on veel jäänud, et -40% pakkumist ära kasutada - keskööst alates pakkumine lõpeb.

                                Mulle tundub, et nii mõnigi selle foorumi kasutaja on juba oma TS100 meilt saanud - soodushinnaga kolbe on järel veel ainult 2tk. Seda on hea näha, sest TS100 on tõesti päris asjalik tööriist, ja praegune hind on ka koos postikuluga madalam, kui AliExpressis.
                                Kellel vähegi huvi ja võimalust, soovitan kindlasti proovida lisaks akupanka ja silikoonkaabliga kombot.
                                Meeleldi müüksin muidugi ainult täiskomplekte, aga esialgu hoian ka osad eraldi müügis, sest sellise minimaalse setiga saab ka natuke soodsamalt aimu, kuidas komplekt toimib. Täiskomplektiks upgrade'i varianti võib alati küsida, kui mingid osad juba olemas.

                                Lõpetuseks aus ülestunnistus; täna lõppeva kampaania hindadega mina praktiliselt midagi ei teeni - selle eesmärgiks oli põhiliselt just see, et rohkemad saaksid just TS100 ja akupanga kombot proovida ning muljeid jagada.

                                Mõnusat nokitsemist!
                                Erik

                                Comment

                                Working...
                                X