Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

igiliikur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    igiliikur

    Mul tuli mõte teha igiliikur ja siis saigi valmis nuputatud.
    Ma kasutan kahte mootorit 12voldist ja 3voldist 12V kasutan generaatorina ja just 12voldist sest see peaks 3voldise mootori ära toitma.Need on ühendatud omavahel vastamisi ja siis kui sa keskelt teda tõmbed peaks hakkama liigutama 3v mootor generaatorit mis toodab talle elektrit et ta saaks töödata
    See oli kül segane jutt aga skeem ka mis peaks aitama teil sellest aru saada


    kas see toimiks vaja targemate meeste kui ka naiste abi

    #2
    Soovitan uurida fyysika raamatuid.
    Igiliikurit pole v6imalik teha(v2hemalt pole siiani seda keegi suutnud)
    Fyysika seaduste j2rgi on asi v6imatu.Energia ei saa tekkida ega kaduda vaid saab muunduda yhest liigist teise ja kanduda yhelt kehalt teisele.
    Mittemillegist ei saa energiat toota.

    Comment


      #3
      aga see kui ma lisan sinna vahele aku nii et genekas selle täis laeb aga palju peaks olema aku ja geneka võimsus et ta aku täis laeb

      Comment


        #4
        soovitan ühe mootoritevahelise juhtme katki lõigata ja sinna asemele sobiliku koormuse ühendada. lisaks on vaja veel ka kahte moorit ühendav võll pooleks saagida ja kummagi võlli otsa tiivik monteerida. pärast eelnimetatud tööde teostamist on soovitav kogu süsteem välja tuule kätte viia, eriti heasti töötab "noore tormi" korral. "igiliikumine" toimub seniks, kuni tuult jätkub

        igiliikumine tähendab antud kontekstis seda, et saadud energia eest ei pea eesti energiale tasuma B-)

        Comment


          #5
          Vahet pole mida teed, asi ei suuda akut ikkagi t2is laadida, sinu geneka ringiajamiseks l2heb igal juhul rohkem energiat kui ta toota suudab. Sellin asi t88ta ainult senikaua kuni akus veel voolu on, midagi ta laeb aga energiat l2heb soojuseks + igasugu puksid ja laagrid mis v6tavad oma osa. Julgen 8elda et igiliikuri kohapealt m6tetu yritus. Praktiseerimiseks ja fyysika 6ppimiseks/enda harimiseks on proovimine igati kasulik.
          http://www.hot.ee/perpetuum/algus.htm
          siin ka on pyytud natukene neid asju seletada, ehk on abi

          Comment


            #6
            on aga ned näited ned ju peaksid toimima või sain ma tõesti väga valesti aru

            Comment


              #7
              teema algatajale: sinu süsteem oleks teostatav KUI:
              puuduks hõõrdejõud - välistaks kõikvõimalikud ülekande kaod jne.
              puuduks elektrikadu - juhtmetel on siiski ka mingi takistus, ja see võtab jällegi oma osa.
              generaatoril oleks 100% efektiivsus.(praegused parimad generaatorid muundavad ometigi osa energiast soojusenergiaks)

              Comment


                #8
                Igiliikurit pole tõesti võimalik luua, aga äärmiselt pikaajalise ning end ise elus hoidva induktsioonil põhineva vooluallika projekt hakkas kunagi netis silma küll. Sellest saadava energia hind pidi aga tänu konstruktsiooni kolossaalsele hinnale mõttetult kalliks kujunema.
                Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                Comment


                  #9
                  Niipalju kui mina asjast mäletan oligi probleemiks see hõõrdumine ja energiakaod, mistõttu teatud aja jooksul süsteem ikkagi seiskub. Olen näinud "igiliikurit", mis endast kujutas kaht ühendatud anumat, millede vahel oli kitsas ühendus. Anum oli ise täidetud eetriga ja see oli pandud kiikuma veeanuma kohale. Aurustudes liikus eeter ülemisse anumasse suurendades kiikumise amplituudi kuni ülemine anum puudutas vett. Jahtudes eeter liikus alumisse anumasse ja hakkas ring otsast peale. Kahjuks täpsemalt on raske kirjeldada ja joonistada ei viitsi. Aga see "igiliikur" nokib ka teatud aja ilma koormuseta.
                  Esitan selle venna Nobeli preemia kandidaadiks, kes suudab tõelise perpeetumi leiutada. Ja võib olla selle ka kes leiutab aine millega teisi ained puudutades muutuvad need kullaks :P
                  Õppige füüsikat

                  Comment


                    #10
                    Soovitan külastada Energiakeskust
                    Selleteemaline artikkel
                    http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=283506

                    Comment


                      #11
                      noorus tuleb meelde... Kunagi noore ja lollina sai algklassis käimise ajal tehtud ülalpool olev kombunn valmis ja temaga mängitud...
                      Asi töötaks, kui hõõrdumist ei oleks... Aga kui hõõrdumist ei oleks, siis mis me üldse selle teise mootoriga mängime - tõmbame ühele niisama hoo sisse ja las keerleb

                      Comment


                        #12
                        ära usu et igiliikurit on võimatu ehitada.kui kõik inimesed oleksid seda uskunud,siis hüpaksime ikka veel puult puule ja tevalo foorumi asemel istuksime ringis ja nopiksime üksteise seljast kirpusi ja arutaksime mammuti küpsetamis retseptide üle.
                        kui see masin käima ei lähe, siis leiuta uus.igasugused kasulikud asjad tulevad mõnikord täiesti juhuslikult ja ootamatult välja. tähtis on kahelda ja otsida uusi tõdesid.ainult see viib elu edasi.
                        NB! kui kunagi nobeli preemia saad, siis ära unusta , et me kõik sind moraalselt toetasime ja tingimata pead kogu foorumi rahvale välja tegema.

                        Comment


                          #13
                          teemast väljas aga kuda saab teha või on kellegil sellise asja skeemi krljani seade

                          Comment


                            #14
                            Ma arvan et mõned vennad siit peaks ravile saatma.

                            >> ära usu et igiliikurit on võimatu ehitada.kui kõik inimesed oleksid seda uskunud,siis hüpaksime ikka veel puult puule ja tevalo foorumi asemel istuksime ringis ja nopiksime üksteise seljast kirpusi ja arutaksime mammuti küpsetamis retseptide üle.
                            kui see masin käima ei lähe, siis leiuta uus.igasugused kasulikud asjad tulevad mõnikord täiesti juhuslikult ja ootamatult välja. tähtis on kahelda ja otsida uusi tõdesid.ainult see viib elu edasi.

                            Lollus ei ole edasiviiv jõud. Laiskus on. Põhimõtteliselt võib seista üksinda peldikus ja suure kaarega füüsikaseaduste peale kusta aga avalikult ei maksa seda teha.

                            P.S. Pange, inimesed, enda sünnikuupäev kirja. 12 ja 32 aastastele peab reeglina erinevaid vastuseid kirjutama. Kui küsija on nt. 7 aastane siis on minu eelnev jutt liigne lahmimine, sest arenev mõistus ikka genereerib.

                            Comment


                              #15
                              Võta päikesepatarei ja ongi igiliikur.
                              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                              Comment

                              Working...
                              X