Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

igiliikur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: igiliikur

    Ma vahtisin sellelehttp://www.hot.ee/perpetuum/face11.htm kord lolli näoga otsa ja mõtlesin nii naapidi,aga ei leidnud mingit pointi,miks see asi ei peaks keerlema hakkama.Alati jääb ju ühele poole ketast kuul kaugemale ja teisel pool asub see lähemal.Aga eks arvataavsti kuskil miski kala ikkagi sees ole.
    otsija

    Comment


      Vs: igiliikur

      Vajateada: Ei oleks... Kui sa just ei viitsi seda vett mis kruvist läbi läheb algusesse tagasi panna, mis muudaks selle juba mitte-igi-liikuriks.

      Comment


        Vs: igiliikur

        Ma olen mõelnud sellisele igiliikurile, meenutab nagu süngroommootorid või mis mootor ta ongi. Asi oli siis selline, et võtsin plaadimängija mootori ja mõtlesi, et panen püsimgnetid nende tavaliste magnetite asemele ja tegingi nii. Asi tööle ei läint vat mikssest see mootort tõõtab vahelduv magnet väljaga. Ja kui leiutataks magnet, mis vahetaks ise enesest perioodiliselt pooli, siis oleks igiliikur võimalik.
        Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

        Comment


          Vs: igiliikur

          See magnet on leiutatud, mis vahetab pooluseid, see on elektromagnet. Ainus mure, et päris iseenesest ei toimu midagi, vaja läheb energiat. Umbes samapalju pead sisse andma, palju teisest otsast tarbid, ja nii see toimib. Tasuta ei saa midagi

          Leiutaks keegi mootori, mis iseenesest pöörleks, teeks ma igiliikuri....

          Comment


            Vs: igiliikur

            Aga minu toodud link eelpool keerlebki ise
            otsija

            Comment


              Vs: igiliikur

              aga vot ma ütlesingi,et kui teed sama trikki ühes anumas, et on ainult 1 ämber ning selles teed. seal ei tule midagi ümbervalada ju

              Comment


                Vs: igiliikur

                Esmalt postitatud otsija poolt
                Aga minu toodud link eelpool keerlebki ise
                Õpi veel natuke füüsikat, siis näed et ei keerle.

                Comment


                  Vs: igiliikur

                  Esmalt postitatud vajateada poolt
                  aga vot ma ütlesingi,et kui teed sama trikki ühes anumas, et on ainult 1 ämber ning selles teed. seal ei tule midagi ümbervalada ju
                  Või siis kaks ämbrit ja kaks voolikut. Ühest voolab vesi ühte ämbrisse ja teistvoolikut pidi tagasi esimesse. Veejoa vahele veel miski propeller (generaator).

                  Aga asi vist ei toimiks selle pärast et vooliku ots, millest vesi voolab välja, peab olema madalamal kui ots, kust vesi siseneb. Siis tekib olukord, kus ühe vooliku ots jääb vee alla või on kõrgemal kui sissevoolu ots

                  Comment


                    Vs: igiliikur

                    Esmalt postitatud qratman poolt
                    Aga asi vist ei toimiks selle pärast et vooliku ots, millest vesi voolab välja, peab olema madalamal kui ots, kust vesi siseneb. Siis tekib olukord, kus ühe vooliku ots jääb vee alla või on kõrgemal kui sissevoolu ots
                    tegelikult määrab vee liikumise suuna ämbrite vahel ju veetasemete kõrgusete vahe maa suhtes. Tõstad ühe ämbri kõrgemale, voolab vesi läbi vooliku madalamal asuvasse ämbrisse. Aga ainult juhul, kui voollikud on täidetud veega ja otsad vee all.

                    Comment


                      Vs: igiliikur

                      Aga kui topiks vooliku esimese otsa kõrgemale vees ja teise otsa sügavamale mis ta siis töötaks ve või rikkuks rõhk ära?
                      viimati muutis kasutaja vajateada; 10 m 2007, 17:06.

                      Comment


                        Vs: igiliikur

                        Ei, loeb veetase ämbrites, mitte voolikutes.

                        Comment


                          Vs: igiliikur

                          ok see selleks aga nüüd ma vaatasin ka natikese seda perpetuum lehte ja seal on üks huvitav gravitatsioonigeneraator http://www.hot.ee/perpetuum/face16.htm

                          Kas keegi teab miks see ei peaks töötama enda jõul?

                          Comment


                            Vs: igiliikur

                            Kuidas see klots alt sisse saab ? Sel hetkel, kui alumine klapp avada, on veesurve sisenevale klotsile nii suur et süsteem jääb tasakaalu. Võta matemaatika appi ja tõesta seda võrrandiga, saad targemaks.

                            Comment


                              Vs: igiliikur

                              Esmalt postitatud vajateada poolt
                              ok see selleks aga nüüd ma vaatasin ka natikese seda perpetuum lehte ja seal on üks huvitav gravitatsioonigeneraator http://www.hot.ee/perpetuum/face16.htm

                              Kas keegi teab miks see ei peaks töötama enda jõul?
                              Ole hea, pane see asi tööle.

                              Igiliikuri kohta ei viitsi keegi seletada, miks ta ei tööta. Põhjus lihtne: igiliikurite leiutajad on oma margi täis teinud mittetöötavate igiliikuritega. Oleks kas või üks töötav!
                              If you think education is expensive, try ignorance.

                              Comment


                                Vs: igiliikur

                                Kindlasti aitab eri igiliikurite mittetöötamisest arusaamine avardada inimeste füüsikalist maailmapilti, aga selleks võiks iga inimene eelkõige ise füüsikat uurima. Huvitav, kas tõesti leidub inimesi, kes usuvad, et on võimalik mitte millestki saada energiat? Selle asemel võiks ju hoopis mõelda erinevaie alternatiivenergia võimaluste efektiivsemale kasutamisele. Tulemus oleks kindlasti parem.

                                Comment

                                Working...
                                X