Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

igiliikur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: igiliikur

    Olgu olgu olgu olgu.Lihtsalt mõtlesin,et ehk keegi saab sellele pointile pihta,millises asendis selline nihverdis tasakaalu jääks
    otsija

    Comment


      Vs: igiliikur

      Esmalt postitatud virx5 poolt
      Huvitav, kas tõesti leidub inimesi, kes usuvad, et on võimalik mitte millestki saada energiat?
      Vaevalt - küsimus on pigem selles, kas on neid, kes usuvad nn "vaakumienergia" või "nullpunkti energia" vmt, teaduslikule füüsikale tundmatu allika potensiaali rakendamise võimalikusesse. Tegelikult pole nullpunkti energia kah midagi tundmatut, aineosakeste vahelise ruumi (vaakumi) energeetilist potensiaali peetakse lõpmatuks, ainult, et praegu leitakse, et see ei ole meile kätte saadav ega rakendatav.

      Mina kuulun kah nende ketserite hulka. Küsimus ei ole siin selles, et ma oleksin vähe füüsikat õppinud - ma tean täpselt, mida energia jäävus tähendab ning mis moodi protsessid teadusliku maailmapildi kohaselt käivad.

      Seda arvamust aga, et praegused teaduslikud tõed on absoluutselt tõesed ja lõplikud, ei suuda mulle paraku keegi peale suruda - see oleks ka rumalus, sest selliseid näiteid, kus mingi "kindel" veendumus ajapikku ümber on lükatud, peaks ajaloost küllalt leidma.

      Uskumine, et "äki siiski on võimalik?" ei maksa ju midagi ja eks aeg näitab mis osutub tõeks ja mis mitte. Praegu seostatakse võimalusena seda "vaba energiat" kasutada peamiselt just magneteid ning vett - viimast just selle anomaalsete omaduste pärast.

      Steorni Orbo avalikud demonstratsioonid peaksid toimuma juulis või augustis, Londonis. Elame, näeme.
      To boldly go where no man has gone before.

      Comment


        Vs: igiliikur

        Ma ei saa aru ühest asjast, et õeldakse, et energiat ei saa mitte millegist toota aga kosmoses kui sa paned mingi asja liikuma ja selle liikumist rohkem ei sega siis asj peaks jääma ju igavesti liikuma ja ta toodab ju siis energiat mittemillegist

        Comment


          Vs: igiliikur

          Noh kandik, siis oled sa omadega veel varakeskajas. Newtoni poolt aluse saanud kaasaegses füüsikas ei vaja vaba liikumine mingit lisaenergiat.

          Comment


            Vs: igiliikur

            Esmalt postitatud Kartul poolt
            Mina kuulun kah nende ketserite hulka. ... ei suuda mulle paraku keegi peale suruda ...
            Vabad mehed ongi need kõige suuremad ketserid.

            Comment


              Vs: igiliikur

              Eile tuli selline mõte, et kui panna mingi säästupirn põlema toitega päikesepatareidest, mida see valgustab, kas siis ei tule midagi välja? Pirnivalgus erineb päikesevalgusest?(koostis või midagi taolist )
              Kogu tegevus oleks pimedas ruumis.

              Comment


                Vs: igiliikur

                Jaan Tatikad ikka ei väsi leiutamast, ideid on lõputult. See igiliikuri leiutamine ise on üks igiliikur.

                Comment


                  Vs: igiliikur

                  Heh... Ma ei akka mingit igilikuri plaani siin pakkuma aga äge on küll lugeda ideid ja vaikselt irnuda selle juures .
                  Wtf?

                  Comment


                    Vs: igiliikur

                    Aga kui teemat vähe muuta, siis võiks ju edasi rääkida. Igiliikuri muudame ära miskiks muuks. Seade, millel on kasutegur ja ta ei võta energiat mitte kuskilt, vaid kuskilt. St pisikese tõukega saame rohkem energiat...või umbes nii.

                    Comment


                      Vs: igiliikur

                      See teema on vist mõeldu eelkõige inimestele, kes eiravad energia jäävuse seadut. Neile, kes siiralt tahavad leiutada igiliikurit, soovitan võimalikult vähe õppida füüsikat.

                      Comment


                        Vs: igiliikur

                        Just! Muidu on pärast nuttu kui palju, kui avastad et energia ei saagi kuskilt niisama tekkida.
                        Bzzzt!!

                        Comment


                          Vs: igiliikur

                          vaid saab convertida ühest liigist teise

                          Comment


                            Vs: igiliikur

                            Esmalt postitatud jannozz50 poolt
                            vaid saab convertida ühest liigist teise
                            ..ja kanduda ühelt kehalt teisele.

                            Aga just kui rääkida igiliikurist siis tekib küsimus, millest rääkida? Ei ole hetkel veel võimalik (meie füüsika seadused ja maailmapilt). Samas juttu saaks jätkata siis nende teiste masinate teemadel.

                            Comment


                              Vs: igiliikur

                              Igiliikuriga pole nüüd maailmapildil küll midagi pistmist. Lihtne ja loogiline põhjendus igiliikuri võimatusest: kui selline protsess oleks võimalik, siis ta ka toimuks kusagil Universumis. See põhjustaks Universumi massi piiramatu kasvu ja sellega ka gnab gib-i.

                              Comment


                                Vs: igiliikur

                                Aga kust sa võtad et universum ei kasva koguaeg?

                                Comment

                                Working...
                                X