Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Tarbijakaitseamet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tarbijakaitseamet

    On keegi tarbijakaitseametiga kokku puutunud? Mina saatsin sinna juba kuu aega elektroonilisel teel tagasi 2 kaebust, siiani pole mulle vastatud.

    Kas tõesti on kätte jõudnud aeg, kus ostjal on võimalik probleemide korral pöörduda ainult kohtusse?

    #2
    Vs: Tarbijakaitseamet

    Esmalt postitatud ponxpinks poolt
    On keegi tarbijakaitseametiga kokku puutunud? Mina saatsin sinna juba kuu aega elektroonilisel teel tagasi 2 kaebust, siiani pole mulle vastatud.

    Kas tõesti on kätte jõudnud aeg, kus ostjal on võimalik probleemide korral pöörduda ainult kohtusse?
    Bürokraatiast ei pääse ka nemad, aga kas sa oled tumm? Helista!!! Või mine kohale. Lõppude lõpuks on mure ju sinul?!
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vs: Tarbijakaitseamet

      Mis sorti kaebusega tegemist oli ?

      Comment


        #4
        Vs: Tarbijakaitseamet

        Esmalt postitatud ponxpinks poolt
        ... Mina saatsin sinna juba kuu aega elektroonilisel teel tagasi 2 kaebust, siiani pole mulle vastatud.

        Kas tõesti on kätte jõudnud aeg, kus ostjal on võimalik probleemide korral pöörduda ainult kohtusse?
        Saada digitaalse allkirjaga avaldus, lisades kõik vajalikud skaneeritud tõestusdokumendid! Originaalid jäta endale kohtu jaoks.
        Kui Tarbijakaitseametis loetakse, et ponxpinks-ilt on tulnud kaks avaldust, siis sinna see ilmselt jääbki.

        Comment


          #5
          Vs: Tarbijakaitseamet

          W@ldur, helistades ja kohapeale minnes palutakse mul kirjutada kaebus, mida ma juba tegin.

          Kaebused olid ühe kaupluse kohta, mulle müüdi nimelt vale toode. Täpsemalt ei tahaks sellest siin rääkida.

          Tarbijakaitseameti kodulehel oli kaebuse saatmise vorm, kus ei ole kahjuks võimalik lisada mingeid manuseid. Hea meelega oleks digitaalse allkirjaga avalduse koos tõendusmaterjalidega lisanud.

          Comment


            #6
            Vs: Tarbijakaitseamet

            Esmalt postitatud ponxpinks poolt
            ... Tarbijakaitseameti kodulehel oli kaebuse saatmise vorm, kus ei ole kahjuks võimalik lisada mingeid manuseid. Hea meelega oleks digitaalse allkirjaga avalduse koos tõendusmaterjalidega lisanud.
            Tarbijakaitse lehel pöördumise sisusse lisad oma veebilehe aadressi linkidega, kus on kõik vajalikud skaneeritud lisadokumendid asjaga tutvumiseks ja lahendamiseks.

            Tarbijakaitse lehel on antud ka e-maili aadress, kasuta seda ja lisa avaldus ning manused.

            Comment


              #7
              Vs: Tarbijakaitseamet

              Kaebused olid ühe kaupluse kohta, mulle müüdi nimelt vale toode. Täpsemalt ei tahaks sellest siin rääkida.
              Kas selle kauplusega siis normaalselt ei saa asja korda aetud,et seda peab läbi tarbijakaitse tegema?
              Vana helitehnika remont Pärnus

              Comment

              Working...
              X