Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ipodi parandus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Ipodi parandus

    Enamasti on neid isikuid kahte tüüpi:

    1. Isikud aastates 1...5(see on aeg, kus kõik tuleb järgi proovida);
    2. Üle 14 aastased joobes isikud, kel on 1...5. eluaastal omandatud kogemused ununenud.


    Huvitavaid küsimusi on veel tekkinud oma praktika käigus:
    Miks inimene kaamera vastu asfalti viskas?!
    Miks inimene võimendi läbi põletas kui proovis toda õllega jahutada?!
    jne.
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

    Comment


      #17
      Vs: Ipodi parandus

      Tere,
      Mul selline probleem-soovin ipodi sisse lülitada aga ei lähe.Ekraanile ilmub ainult nn."mõtlemis pilt"-liivakell.Aga edasi ei toimu midagi,mis peaks ette võtma

      Comment


        #18
        Ipodi ekraan.

        Mida teha, kui Ipodi ekraani alt on katki. Ühesõnaga seal all on nagusellised triibud, mis jäävad ette. Need häirivad. Kas seda on võimalik parandada ja kalliks läheks?

        Comment


          #19
          Vs: Ipodi ekraan.

          Esmalt postitatud Gerli poolt
          Mida teha, kui Ipodi ekraani alt on katki. Ühesõnaga seal all on nagusellised triibud, mis jäävad ette. Need häirivad. Kas seda on võimalik parandada ja kalliks läheks?
          Räägi kõigepealt mis juhtus sellega, kas kukkus? sai põrutada? jne. displey vahetus ehk!
          Kõik mis liigub, see kulub!

          Comment


            #20
            Vs: Ipodi ekraan.

            Esmalt postitatud Kypsis poolt
            Räägi kõigepealt mis juhtus sellega, kas kukkus? sai põrutada? jne. displey vahetus ehk!
            Ma arvan, et see sai põrutada, kuna ma kerin kõrvaklapid ipodi ümber ja kardan, et kõrvaklapp võis ipodi ja seina vahele jääda.

            Comment


              #21
              Vs: Ipodi ekraan.

              Esmalt postitatud Gerli poolt
              ja kardan, et kõrvaklapp võis ipodi ja seina vahele jääda.
              mis mõttes seina vahele? no siis pole muud kui displey vahetus ma arvan. täpsusta marki ka.

              Las targemad ka vastavad ja annavad oma arvamuse
              Kõik mis liigub, see kulub!

              Comment


                #22
                Vs: Ipodi parandus

                Mark on oluline küll, kui on see kitsas, nagu olid vist 2? põlvkonna iPod-id siis mul rikkis isend olemas, display on korras, aku on läbi-muu töötab, display võiks maha ärida/vahetada kui on 2 põlvkonna oma, ja 3 oma oli ka sama kui õigesti meeles, 4 on poole suurem display käevahel võrreldes. Kas pilti ei ole sellest rikkis displayga iPod-ist?
                Ai see ka, et mis ta täpsemalt on? Kas video või mp3 iPod.
                http://en.wikipedia.org/wiki/IPod
                Kui seda alla kerid siis seal on neist pildid. selgub, et mul see rikkis akuga millel display korras on NANO 1. generatsioon, 2. peaks ka sobima aga 3.le kindlasti mitte.
                viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 07 m 2009, 16:00.
                -superradical-

                Comment


                  #23
                  Vs: Ipodi ekraan.

                  Esmalt postitatud Kypsis poolt
                  mis mõttes seina vahele? no siis pole muud kui displey vahetus ma arvan. täpsusta marki ka.

                  Las targemad ka vastavad ja annavad oma arvamuse
                  Unustasin öelda jah, et see on Ipod touch. Pilti hetke pole, aga homme

                  Comment


                    #24
                    Vs: Ipodi ekraan.

                    Esmalt postitatud Gerli poolt
                    Unustasin öelda jah, et see on Ipod touch. Pilti hetke pole, aga homme
                    kui sul teise generatsiooni touch siis saab hr.radiotehnika35 sind aidata , vms
                    Kõik mis liigub, see kulub!

                    Comment


                      #25
                      Vs: Ipodi ekraan.

                      Esmalt postitatud Kypsis poolt
                      kui sul teise generatsiooni touch siis saab hr.radiotehnika35 sind aidata , vms
                      Mul esimese generatsiooni oma.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Ipodi parandus

                        Touch? Njah, läheb keeruliseks-sel on 3,5" display, seda mul pole-mul NANOd. Touch, kui ekraan (display) rikutud siis pead sellega edasi elama-selle vahetus maaletooja remontteenusena ilmselt sama kallis kui terve uus Touch, või heal juhul paarsada raha odavam kui uus kogu aparaat . Tegelikult kui teaks täpset display marki siis oleks ehk võimalik see tellida välismaalt mõistliku hinnaga .
                        -superradical-

                        Comment


                          #27
                          Vs: Ipodi parandus

                          Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
                          Touch? Njah, läheb keeruliseks-sel on 3,5" display, seda mul pole-mul NANOd. Touch, kui ekraan (display) rikutud siis pead sellega edasi elama-selle vahetus maaletooja remontteenusena ilmselt sama kallis kui terve uus Touch, või heal juhul paarsada raha odavam kui uus kogu aparaat . Tegelikult kui teaks täpset display marki siis oleks ehk võimalik see tellida välismaalt mõistliku hinnaga .
                          kuidas dp margi teada saab?

                          Comment


                            #28
                            Vs: Ipodi parandus

                            Vaata siia, kui lehe läbi vaatad, keri seda allapoole-seal on neist pildid, vaata milline Sul on-seal nimed ka juures :

                            http://en.wikipedia.org/wiki/IPod Siin siis pildid neist (allpool)

                            Et siis vaata ja anna teada, saab otsida selle järgi. Teine võimalus on see lahti kakkuda mida põlveotsas ja ilma igasuguste teadmisteta siiski ei soovitaks-pärast ei tööta ehk üldse (kahjustad näit. kogemata mõnd elutähtsat organit iPodi keres). Ettevaatlik tuleb igal juhul teda avades olla. Muidu see on kirjas display servas, tagumisel poolel-seal on rodu nr.-e ja tähed-seda on tarvis.
                            -superradical-

                            Comment


                              #29
                              Vs: Ipodi parandus

                              Esmalt postitatud Gerli poolt
                              kuidas dp margi teada saab?
                              Eks ikka asi tuleb lahti monteerida
                              Kõik mis liigub, see kulub!

                              Comment


                                #30
                                Vs: Ipodi parandus

                                Täpse iPod-i margi järgi saab ka-kasutatud on küll eri tootjate displaysid kuid need sobivad ühe (sama) generatsiooni ulatuses asendusteks.
                                -superradical-

                                Comment

                                Working...
                                X