Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ipodi parandus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Ipodi parandus

    Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
    Jama, et ma seda lisatud manust ei näe, ei tea täpselt millise mudeliga on tegemist (teen ennatliku järelduse selle 2GB puhul, et on NANO). Mul see 1.gen nano olemas, see ise töötab aga keerasin laadimise värgi peeti, nüüd saab laadida seda nii, et aku lahti ja siis jõuga vool sisse (korra proovisin), muu kõik toimib-isegi muusika on veel kõik alles . Kui sarnane asi siis nuppude osas saan vajadusel aidata. Tegin talle ise moblalaadijast laadija aga see pani kohe kabelimatsu-no ses osas on õrnake, peal kiri 1A ja 5-30V aga tutkit vasja, nende andmete korral ei tohiks ta ikka nii õrnake olla, arvestades, et seal nagunii on laadimise jaoks oma stabiliseerimislülitus. Samuti on akul ränk mäluefekt, kui paugu saab siis laed teda ikka niikaua kui laadimine normaalselt aega võtab, tühjeneb aga minutitega, niiviisi siis mitu treeningtsüklit ja jälle kestab-LiIon aku paha külg. Muidu akud neil vastupidavad-mul see 3. gen-i oma aku paneb jutti mängides u. 2 ööpäeva, tootja jutu järgi 24h??? Ses suhtes olen rahul-ka üks asi mille andmeid ei valetata.
    Selle käsitlema õppimine oli ka paras peavalu, algul sai mussi külapeal sinna peale käidud laadimas, pool juhuslikult sain aru kuidas see toimib, ükskord lasin kogu 8GB täis ja pärast kuulama asudes ei leidnud sealt ühtki niisugust mida ise teaks endal arvutis olevat, samuti polnud ka neid mida sinna alguses tahtsin panna, siis aga komistasin selle põhimõtte otsa ja nüüd rahul, igati OK aparaat, lihtne käsitseda ja ilus näeb välja ka

    Ma ei tea ka miks maust ei näe. Esimene päev nägin aga ma ei tea ma annan oma msni äkki :P seal saaksin pildid saata siis näed milline on! Suht kurb seis temaga praegu
    ice-queen30@hotmail.com on siis adre

    Comment


      #62
      Vs: Ipodi parandus

      Selline jama, et ipod pilti ette ei võta.( ipod nano 1 generatsiooni oma 4gb.) Reseti tegemine midagi ei mõjuta. Arvuti tunneb ära. iTunes´is on soft uuendatud, ikka ei midagi. Kui aku on peetis, kas siis peaks kaabliga ipod käima minema? Holdi nupp on kinni joodetud. Tester on olemas, võiks ju üle mõõta, et mis seal ei tööta. Kas kuskilt võib leida mõnda skeemi väärtustega, et mis punktist mis vool läbi käib. Siis saaks teada, et kas ei tööta nupud, ekraan, või on midagi muud ära kustunud vahepealt. Minema ei taha ka visata. Samas võiks nokitseda, äkki saab tööle. Google mind selle koha pealt ei aidanud. Kõik õpetused on ekraani ja aku vahetamisest, mis on jootekolvi kasutajale 5 min. töö. Äkki saab siit abi.

      Comment


        #63
        Vs: Ipodi parandus

        Pöördu USA klienitoe poole, saada neile kiri, ma suhtlesin kunagi seal mingi hiinlasega (nimi oli hiina päritolu). Uuri sealt, kui soovitavad siinmail oleva remonditeeninduse poole pöörduda siis ütle, et tahad ise tegeleda asjaga ja , et garantii nagunii läbi .
        Ilmselt kui tahad manuali siis vaja seda ID numbrit mis igal iPod-il erinev.

        Ma ei saa aru mis case selle HOLD-ga on? Miks sellega alati mingi jama on korraldatud? Mul tuttav suutis lühikese vahega mul iPod-ile mitu korda järjest vajaliku RESET-i toimingu ette manada, lihtsalt minul on tunne, et seda ei osata teha, samas on kuulda olnud, et inimesed lähevad selle RESETI vajaduse korral lausa esindusse ja maksavad selle eest mitmeid sadu, OK, kui Tartus siis taaskord pakun võimalust, et võin vaadata aga sel korral tasu eest kuna näib, et tasuta abi pakkumisele hästi ei vaadata ja võib juhtuda, et kulutad vaid oma aega .
        -superradical-

        Comment


          #64
          Vs: Ipodi parandus

          Praegu ei saa lubada lisakulutusi ja selle tasuta aitamisega ongi nii, et üldiselt on oma aja kulutamine, heal juhul öeldakse aitäh, kogetud omal nahal . Radiotehnika, ma vaatasin eest poolt et sul on juppe ka üle sellele isendile. Aga kas sa ei viitsiks üle mõõta ekraanile või nuppudele minevad andmed.

          Comment


            #65
            Vs: Ipodi parandus

            Ei saa midagi lubada, praegu ei ole sellega aega tegeleda, ehk homme.
            Mul muidu on 2GB versioon.
            -superradical-

            Comment


              #66
              Vs: Ipodi parandus

              Kas ipod nano toimetab ka ilma tagumise kaaneta?

              Comment


                #67
                Vs: Ipodi parandus

                Tere Kas keegi teab kohta kus ipod touchi ekraani parandadakse ? see on 2 generatsiooni oma ja katki läks maha kukkudes , palun aidake kiiremas korras.

                Comment


                  #68
                  Vs: Ipodi parandus

                  olen kuulnud et displayd saab 600-700 kr eest aga kas tead kus neid ültse parandada saab ?

                  Comment


                    #69
                    Vs: Ipodi parandus

                    Kus ise asud? Ma olen kuulnud , et neid saab odavamalt-kui oled kindel huviline siis võin tellida ja vahetada ka. Aega läheb paar nädalat, mingisugust ulmehinda ei taha, pm. varuosa hind, aga ainult tõsise soovi korral-niisama midagi omale enam vedelema ei osta.
                    -superradical-

                    Comment


                      #70
                      Vs: Ipodi parandus

                      et lugesin eelnevaid kommentaare ja kas on võimalik vahetada ipod touch'i 3 gen ekraani ? ja kui on siis palju maksma läheks umbes?
                      katki läks maha kukkudes , touch töötab üldiselt kõik aga see mõra või pragu vms on häiriv.
                      kas on üldse mõtet ? uut osta ka ei raatsiks .
                      aitäh

                      Comment


                        #71
                        Vs: Ipodi parandus

                        u. 400 raha eest saab selle vahetatud. Kumb siis ikkagi täpsemalt katki on? Kas ainult see touch-i võimaldav "kile" või LCD ise?
                        -superradical-

                        Comment


                          #72
                          Vs: Ipodi parandus

                          Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
                          u. 400 raha eest saab selle vahetatud. Kumb siis ikkagi täpsemalt katki on? Kas ainult see touch-i võimaldav "kile" või LCD ise?

                          hm, mismõttes touchi võimaldav kile ? ma võin pilti teha äkki vms.
                          sessuhtes et praod vms on suht sügavad ... ma arvan et LCD ,kuid ma ei saa kindel olla , et siis äkki pilt ? (:

                          Comment


                            #73
                            Vs: Ipodi parandus

                            nonii , et vabandust et pole ammu käinud siin ,aga oli natuke tegemist .
                            Kas siis on üldse enam parandajat ? ja kui palju tuleks ,koos klaasi ja kõigega.
                            siin siis pilt .
                            sorri nende ruudukeste pärast ekraanil ,mu fotokal oli mingi vale programm, aga ma ei raatsinud uusi teha - pmts pragusi on näha.
                            ja teine ka ;
                            mainin siis uuesti et touch töötab kõik - praod häirivad lihtsalt .

                            Comment


                              #74
                              Vs: Ipodi parandus

                              Ma oskan vahetada seda klaasi ja saan ka uue tellimisega hakkama kui kellelgi huvi on siis võtke yhendust.

                              Comment


                                #75
                                Vs: Ipodi parandus

                                Okei, Ma lugesin natukene neid varemaid kommentare ja see ajas nagu veic naerma Aga jah, Kui midagi on siis võite kirjutada jagan veidi rohkem seda teemat:P

                                Comment

                                Working...
                                X