Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kasutaja VieX äkki pettur?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kasutaja VieX äkki pettur?

    Tegemist siis sellise juhtumiga, et pidi mulle saatma tüüneri. Mul raha makstud ja siis saadab kirja:
    Hea, et sa mulle meelde tulid - on väike nüanss, mis meie kokkulepet segab - nimelt kaotasin pühapäeval (14 sept) teadmata kohas oma rahakoti koos kõige sinna kuuluvaga. Kõigi kaartide, dokumentide ümbervahetus võib võtta nädalaid.
    Kui sulle sobib, siis ma saaks muidugi paki teele saata, kuid kahjuks sinu kulul seni, kuni oma asjad tagasi saan.
    Vabandan!
    Nüüd pole isik sisse loginud foorumisse sellest ajast:
    Viimane tegevus: 19-09-08 10:33
    Nimeks peaks tal olema Silver Rootsma, number on tal 55522739 (kust sain ta üks päev kätte, ennem oli "ajutiselt suletud"). Nüüd ütleb koguaeg, et number millelele helistate, ei vasta hetkel.
    Siis kui ma ta kätte sain, lubas posti panna. Nüüd saatis kirja (e-mailil), et ta on Soomes ja et ma andku oma kontaktandmed, kuhu raha tagasi saata.
    Raha pole nüüd tulnud eilse õhtu ega tänase päeva jooksul. Mul pole aega oodata, et 3 nädala pärast ütleb "mul varastati arvuti ära, ma ei saa kanda."

    Mõni ikka on ta tuttav, või teab kuidas temaga ühendust peaks saama?

    Huvilistele, siis summa oli 400krooni.

    ..kuradi jura ma ütlen.
    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

    #2
    Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

    Elu peab ju ikka kuidagi huvitavaks tegema endal ja muidugi teistel samuti ning kui paremat võimalust ei ole, siis sobib selleks väike krutskitükk. Olen paljudega siit ja mitmete teiste foorumite liikmetega päris palju äri teinud, siiani on läinud kõik normaalselt, kaubad on kohale tulnud ning rahad on üle kantud kokkulepitu kohaselt. Samas ei tea kunagi, millal esimese petturi otsa komistad ja kui suur saab olema kahjum. Andrease loo teeb eriti kummaliseks see asjaolu, et summa iseenesest on suht väike, miks küll 400.- pärast oma nime ära rikkuda igaveseks. Nüüd kui sisestad tüübi nime googlisse, tuleb see teema esimeste seas esile. Omaltpoolt loodan, et jutualune sell märkab seda teemat ja teeb kõik selleks, et oma tegu heastada aga mine tea kah...

    Comment


      #3
      Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

      Ega tõesti, ma olen juba läbi HV teinud näiteks üle 50 diili (küll ostnud ja müünud). Pole kordagi probleeme olnud, vaid väikesed erimeelsused. Üks pakkus ka, et ju mängis selleks head, et hiljem kedagi lüpsta. See 400krooni on tõesti liiga väike summa, et selle jaoks mingit sellist tempu teha, ma isegi ei kahtlusta väga seda. Tahaks lihtsalt oma raha kätte saada kiirendatud korras, et äkki on mõni tuttav tal siin. Üks ebaõnnestunud diil võib rikkuda ka järgmise diili kellegi teisega (kuna rahadega on teistmoodi arvestatud).
      Vaesel ajal on kärbes ka liha.

      Comment


        #4
        Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

        Pöördumine ELFA foorumi moderaatorite poole ja ka põhifoorumi hooldajale:
        Kas oleks võimalik luua mingi analoog süsteemi mis on kasutusel www.foorum.hinnavaatlus.ee . Registreerid end id-kaardiga ja hiljem saab inimese kätte kuna, on reg. Pealegi on iga ühe süü kellega ta äri teeb. Hetkel pole veel selle asjus kogemusi jagada.

        Comment


          #5
          Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

          Tähendab siin ongi üks AGA. Ma ei arva konkreetselt, et ta mulle koti pähe tõmbas. Ma tahtsin kiirendada oma raha kätte saamist. Kuigi eelnev kahtlus mul ka on.
          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

          Comment


            #6
            Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

            400 on tõesti väike summa, eriti kui 250 saan tüünerilt. Number ei vastanud, sest välismaal ikka kohalik kõnekaart mõistlikum. Äkki võib ka püksi tulla ning tüüner on oma hiilguses sinu poole koos vabandustega teel , kui sellest peaks piisama!
            Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

            Comment


              #7
              Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

              Härra VieX, ei maksa ärrituda.
              Kui diili tegemine ikka üle kuu aja kestab, siis ma oleks ka ostjana veidi mures, et mis toimub.
              Ostjana ma eeldaksin, et kui keegi on midagi müüki pannud, siis on ta ka ise selle müügist huvitatud ja ei peida ennast kuuks ajaks ära.

              Rahakoti kaotamine või mis iganes iganes muu vabandus ei vabasta sind korrektse diili läbiviimise kohustusest.

              PS see on minu personaalne arvamus ja tunnistan, et ei pruugi teada konkreetse diili üksikasju. Aga kuu aega - no see on ikka liig.

              Edasikaebamisele ei kuulu.

              Comment


                #8
                Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

                Muidugi, nüüd olen ju mina süüdi. Tüüner on mul juba ka hangitud ja olemas. Ega midagi, eks müün siis edasi..
                Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

                  Esmalt postitatud VieX poolt
                  400 on tõesti väike summa, eriti kui 250 saan tüünerilt
                  Siis 150.- läheb transport? Mis firma nii kirvest teenust osutab?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

                    Post pidavat maksma 150krooni, tegelikult oli 62krooni.
                    Teemas ütlesid:
                    Kood:
                    Technics ST-X930L. [COLOR=Red]Väga korralik[/COLOR]. Puldiga juhtimise võimalus.
                    Ma ikka vaidleks, pealt on kraabitud, siis seal on mõlk, kui vool järgi panna uriseb imelikult jne.
                    Selline näeb välja siis 150krooniselt saadetud pakk.


                    .. ütlen ausalt, mina seda küll sellise raha eest ei taha. Mina ei ole võimeline inimesele valetama ja nii ma 400krooni müügi eest ei saa.
                    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

                      Kui sul on midagi rääkida või pahaks panna siis helista mulle hr ANDREAS ja räägime asjast!
                      Ma ei saa aru, mida siin kiremine sulle annab, lisaks olen ma kuulnud su nn. detektiivipüüdlustest, mis sind ka ainult halvasti on näidanud. Ole hea ja helista (mõistlikul ajal) ja räägime su murest.

                      Puldiga juhtimise võimalus on olemas ja teipinud mina teda nii ei ole, pakkisin kenasti pehmendustega ja tõmbasin tagasihoidlikult 3 ringi läbipaistvat kleeplinti. Üllatus oli mullegi 62.- postikulu, kuna saatsin hiljuti alles pisikese kesksageduse ja see maksis 135.-. Oleksin seda teadnud, oleksin sulle su 25, mis sa postikulude katteks lepitud hinnale lisasid, pakki pannud. Paki väljanägemises saad vaid ennast süüdistada, mul on su kiri postkastis, kus kinnitad teenuse "ettevaatlikult" mittevajalikkust.


                      Minupoolt teema lõpp, kui miski närib - räägime!
                      Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

                        Uriseb imelikult? Mees katsu valetamine neile jätta, kes seda usuvad. Minul töötas ta veatult !!!!!

                        Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

                          Härra SILVER, minu poolt on asi lõpetatud. Las ta nii olla ja mitte mingit hüvitist ma ka ei oota..
                          Kas ma olen valetaja või mitte, siis HV's pole nagu nii arvatud. Seal olen teinud umbes 50 diili ja kõik on korras olnud. (All lingil on kommentaarid)
                          http://foorum.hinnavaatlus.ee/profil...rofile&u=22309

                          Ning ma arvan ikkagi, et ma olen väga minimaalselt valetanud ja need on ka hädavaled, millest foorumi liikmed pole kindlasti osa saanud.

                          Mingi kuradi detektiiv ma ka ei ole, mõistlikuse piires uuringut võib ju teha, kui kuu aega on raha tuules. Asi pole summa suuruses, vaid põhimõttes! Sina ju küsisid kontot, millest võis oletada, et kohe tuleb raha üle.

                          Kui see asi pole närvitsemist väärt, siis palun ära tee seda. Mina sulle ei helista, ja kõnet ma ka ei oota.

                          CASE CLOSED!
                          viimati muutis kasutaja andreas123; 18 m 2008, 21:01.
                          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kasutaja VieX äkki pettur?

                            Esmalt postitatud VieX poolt
                            Ma ei saa aru, mida siin kiremine sulle annab
                            Annab teistele inimestele märku, kellega on mõtet asju ajada ja kellega mitte. Ostjal on raha makstud ja müüja kaob kuuks ajaks ära, hiljem saadab mingi juraka irooniliste vabandustega ja õigust jääb veel ülegi. Järeldused on silmnähtavad.

                            Comment

                            Working...
                            X