Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

"Hiina" online poodide list

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: "Hiina" online poodide list

    paypali konto loomisel on üks väike konksuke, mida ei pruugita kohe tähele panna. Nimelt kaardi verifitseerimiseks teostab paypal umbes 1,5 dollari suuruse makse kontolt, ja siis lähed oma panka ja uurid krediitkaardi väljavõttelt, mis sinna kirjutati. Väljavõtte selgitus ongi sinu paypaly konto aktiveerimiskood. Aga makstud raha jääb sulle ettemaksusk, seda sa ära ei kaota. Kuna mul liikus krediitkaardi väljavõte paberil, siis aktiveerisin oma kontot pea kuu aega. SEB virtuaalkaardiga peaks loetud minutite küsimus asi olema (selle kaardi puhul võetakse raha ka otse arvelt, mitte eraldi krediitkaardilt)

    Comment


      #32
      Vs: "Hiina" online poodide list

      Lisan veel et SEB virtuaalkaarti saab iga kord uuesti teha ja saab uue limiidi panna seega sisuliselt võib paypali ka ära jäta. Lisaks SEB virutaalkaart kehtib anyway mingi 1k ainult.
      Kui seb ikka yltse ei meeldi siis saad teha hansas 0 krediidiga krediitkaarti, st enne kannad sinna raha ja siis maksad sellega, nagu teine konto. Ja mu meelest saab ka seda krediidika väljavõtet näha internetipangas.
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #33
        Vs: "Hiina" online poodide list

        Saab näha jah, vähemalt Swedpangas.
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #34
          Vs: "Hiina" online poodide list

          Tere.
          Vaatasin ka neid lehekülgi,tekkis isegi huvi aga minu arust hinnad küll odavad ei ole.Kui siinsetest poodidest osta ja kaubelda tuli minu arust isegi odavam.Või ma ,siis otsin valest kohast.Püüdsin leida poode(interneti) kes müüks ka valgus ribasid .aga soodsat ei leidnud.Ehk oskate midagi pakkuda.
          Ette tänades.

          Comment


            #35
            Vs: "Hiina" online poodide list

            ledproff.ee Mine kohale ja vaata. Pea kõikides elektroonikapoodides on kah sellist kraami saadaval. Metall või plastikpõhjal liiste on ka dealextremes, aga pehmed ribad tunduvad seal kallid olema.

            edit: et mitte uut posti teha
            DX 4mm banana pistikud/pesad on kvaliteetseimad, mida ma kunagi näinud olen. Normaalseid sabasid kaasa ei saa, aga termokahanevad, mis koos bananadega tarnitakse leevendavad probleemi. Eriti oluline on minu jaoks ka see, et nendesse saab joota sisse 6 ruutu kaablid, mis tagaksid olulise pingelanguta ühendused ka 30A voolu juures
            viimati muutis kasutaja reuter; 23 m 2011, 11:35.
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #36
              Vs: "Hiina" online poodide list

              www.hobbyking.com vaata sealseid hindu ja eest mudelipoe hindu ja kukud persili. 10x hinnavahe kohati.
              Lisaks palju kaupa mida eest turult ei leia. Süsinikfiiber materjalid. Eestis seda materjali nime räägid hakatakse rääkima 1000+ EUR gramm. Peenekiulist klaaasriiet on samuti 0. Ainul mingi paadivalmistuses vb.
              näpitsklamprid on eesti poodides ka mingid plekist naljanumbrid. Tatiga hoiab ka kõvemini kinni. Hiina omad aga näiteks on nii tugevad et näpuistab sinika. Saab isegi pitskruvi asemel kasutada vahel.
              Ei saa enam öelda et kaup tuleb hiinast tähendusega et asi on saast. eesti ehituspoodide saast ostetake kyll mingist peldikust kalli raha eest. vähemalt enamjaolt on nii.
              Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
              1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
              2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

              Comment


                #37
                Vs: "Hiina" online poodide list

                dinodirect'i paanika ajasin eelnevas postis liiga kõrgele, sain täna ja eile asjad kätte (tegid paki pooleks, tänu sellele ei pidand ma maksma käibekat ), aega läks mõni päev vähem kui 1 kuu. Pole paha.

                Comment


                  #38
                  Vs: "Hiina" online poodide list

                  keepingtouch.com is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, keepingtouch.com has it all. We hope you find what you are searching for!


                  Siit on keegi õnne proovinud?

                  Comment


                    #39
                    Vs: "Hiina" online poodide list

                    Kaevan natuke, aga põhjusega, sobib siia.

                    Küsimus nendele, kes viimasel ajal on dx.kommist (dealextremest)tellinud.
                    Kui kiiresti oma träni olete kätte saanud ? Mul näitab 25. juuli seisuga, et postitatud. Kuna summa väike, siis postijälgimiskoodi ei lisatud. Ja kui kiiresti (kui "vaja" on) tolliametnikud ühendust võtavad. ?
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #40
                      Vs: "Hiina" online poodide list

                      Paar asja on tulnud dx-st suve jooksul - kisub ikka sinna 5 nädala kanti. Tolli on mul kukkunud dhl-iga tulnud asjad viimasel ajal, nendel esmane teavitus käib suht kiirelt aga edasi on paras venitamine. Aga see on dhli enda tolliosakond. "Päris" tolliametnikega pole ammu pistmist olnud.
                      Toidan trolle!

                      Comment


                        #41
                        Vs: "Hiina" online poodide list

                        22.07- esitasin tellimuse
                        23.07- saadeti teele
                        30.07- jõudis Hollandisse
                        04.08- kuller ukse-ees

                        Pole paha :P
                        Ainult, et toode oli vigane :S

                        Comment


                          #42
                          Re: Vs: "Hiina" online poodide list

                          Mul üks mai lõpus tehtud tellimus jõudis kohale juuli keskel. Aega läks, aga ... aega läks. Sealt tasubki selliseid asju tellida momeelest, millega kiire ei ole.

                          Comment


                            #43
                            Vs: "Hiina" online poodide list

                            Esmalt postitatud tiidu93 poolt Vaata postitust
                            22.07- esitasin tellimuse
                            23.07- saadeti teele
                            30.07- jõudis Hollandisse
                            04.08- kuller ukse-ees

                            Pole paha :P
                            Ainult, et toode oli vigane :S
                            ja postituse mõte on?

                            Comment


                              #44
                              Vs: "Hiina" online poodide list

                              Esmalt postitatud Eggy poolt Vaata postitust
                              ja postituse mõte on?
                              Selle post mõte on minu õrritamine. Aga äkki aastanumbrid olid eest puudu.
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment


                                #45
                                Vs: "Hiina" online poodide list

                                2014 aasta ikka ja dealextremi kauba maksumus oli ainult 12€.
                                Eggy ei saanud vist aru

                                Comment

                                Working...
                                X