Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Trembita 002 S trafo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Trembita 002 S trafo

    tere.kas keegi on mõõtnud seda trafot mittu volti on mul on see uuem varjant kus on toroid .endal testrit pole nii et ise ei saa mõõta

    #2
    Vs: Trembita 002 S trafo

    Mis plaanid Sul selle trafoga siis on?
    Tahad midagi ehitama hakata? Sel juhul on kõige õigem liigutus see puuduv mõõteriist soetada, see on kindel investeering tulevikku.

    Comment


      #3
      Vs: Trembita 002 S trafo

      Esmalt postitatud tcumen poolt
      Mis plaanid Sul selle trafoga siis on?
      Tahad midagi ehitama hakata? Sel juhul on kõige õigem liigutus see puuduv mõõteriist soetada, see on kindel investeering tulevikku.
      selle mõõteriista soetamine ongi järgmine asi aga präegu on vaja lihtsalt teada selle trafo pinget et siis teab kas sobib või mitte

      Comment


        #4
        Vs: Trembita 002 S trafo

        Skeemilt leiaks ju...
        http://www.rw6ase.narod.ru/t/t/trembita002s_anis.djvu

        Ja tester ju igati vajalik asi...

        djvu programm tõmba...
        proovi siit http://djvu-viewer-plug-in.en.softonic.com/download
        free download
        viimati muutis kasutaja -JFC-; 25 m 2009, 21:16.

        Comment


          #5
          Vs: Trembita 002 S trafo

          tänud skeemi eest aga mul arvuti ei ava seda kass keegi saaks vaadata mitu volti on ja kas see skeem on ikka minu võimu oma neid on kahte sorti üks oli tavalise trafoga mis oli plekk raamil või kuidas selle kohta öeldakse aga mul see toroid trafo

          Comment


            #6
            Vs: Trembita 002 S trafo

            trafo on 2*30V

            Comment


              #7
              Vs: Trembita 002 S trafo

              Esmalt postitatud kreeklane poolt
              trafo on 2*30V
              tänud.

              Comment


                #8
                Vs: Trembita 002 S trafo

                pole küll päris teemasse, aga sellel skeemil on üks alaldusdiood tagurpidi...
                Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                Comment


                  #9
                  Vs: Trembita 002 S trafo

                  Esmalt postitatud reuter poolt
                  pole küll päris teemasse, aga sellel skeemil on üks alaldusdiood tagurpidi...
                  No eks see ole "näpukas" nagu neid "Radio" ajakirjades nähtud .
                  -superradical-

                  Comment


                    #10
                    Vs: Trembita 002 S trafo

                    Kujutan ette juba kui mitu sellist aparaati peale lõputut remontimist selle skeemivea tõttu aegadejooksul prügikasti on visatud... ...kuid võimalik et mitte ühtegi...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Trembita 002 S trafo

                      Ma usun, et see kes on nii tark, et selle laiali kakub teadmisega, et seda parandada, on ka nii tark, et oskab skeemi lugeda ja saab aru kui nii lihtsas osas on mingi viga.
                      Condemn the hive.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Trembita 002 S trafo

                        Esmalt postitatud ainpaasalu poolt
                        Ma usun, et see kes on nii tark, et selle laiali kakub teadmisega, et seda parandada, on ka nii tark, et oskab skeemi lugeda ja saab aru kui nii lihtsas osas on mingi viga.
                        kas tõesti sis olen mina ainuke kes 6 aastaselt raadioid üritas parandada...
                        usun et on teisigi...kiskusin umbes selles vanuses mõned vanad raadiod lahti ideega neid "parandada" tegelt olid töökoras aga ei kasutatud...ühel oli skeemgi alles, jõle huvitav oli...

                        Esmalt postitatud ainpaasalu poolt
                        tänu sellele skeemiapsakale on kõik parandajad selle prügimäele parandanud.
                        M pole väitnud et kõik parandajad on selle järgi valesti teinud...sa mõtled üle...
                        Ja ma ei ürita postitusi teha et arvu tõsta ...mis ma selle arvuga peale hakkan ? arvad et minu postitused on mõttetud kõik ja sinu omad puhas kuld ? kui sina laod lolle ja mõttetuid kommentaare siis pole häda midagi ? vaatasin su postitusi ja sealt leiab neid ika päris palju...naljamees üritad olla ?
                        Kas sis on nii valesti kui ma ütlen mis ma arvan...ja ma üritan ka kedagi aidata kui oskan... ja 6 aastaselt ma ei teadnud dioodist midagi...
                        Ma ei saa sellistest irisejatest aru...midagi ütelda ei saa tullakse kallale kohe ?
                        viimati muutis kasutaja -JFC-; 28 m 2009, 08:22.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Trembita 002 S trafo

                          Ja siis kohe võtsid selle skeemi kah ette ja vaatasid et ohoo, üks diood peaks teisipidi olema ja jootsid ta 6 aastaselt teisipidi ja siis viskasid raadio minema?

                          Jutt ei ole ju sellest kes kuna asju puruks on peksnud vaid sellest et sa väitsid et tänu sellele skeemiapsakale on kõik parandajad selle prügimäele parandanud. Ega ma pahapärast ei maininud, lihtsalt ma ei tahtnud hästi su juttu uskuda, eriti veel siis kui see siin teemas offtopic on, et niisama nagu ei peaks kusagil teemas lolle kommentaare kirjutama et kiiremini julm postitaja olla. Tegelt samad sõnad ka minu enda postitusele, nii et no more offtopic.
                          Condemn the hive.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Trembita 002 S trafo

                            hankisin endale testri et mõõta seda trafot aga ei saa pinget kätte nühkisin liivapaberiga juhtmed lakkist puhtaks ja tinutasin üle aga ikka mitte midagi.kas trafost see väärtuslik suits välljas juba või?või on kellegil mõtteid mida proovida.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Trembita 002 S trafo

                              Mõõda mähiste takistust siis. Pingevabas olekus muidugi. Sõltuvalt mähise pikkusest võiks näit olla mõni (sekundaarmähis) kuni mõnikümmend või ka sadakond oomi (primaarmähis).

                              Comment

                              Working...
                              X