Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ajukärbikud roolis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Ajukärbikud roolis.

    Esmalt postitatud onx15 poolt Vaata postitust
    Edit: Aga see Petsi sõber Drag King, kas see lugu vastab tegelikult ka tõele jube naljakas et päris elus selliseid inimesi leiduda võib, ma mõtlesin et see tegelane on välja koogitud mõnest odavast komöödiaseriaalist ja et päris elus nii tohmaneid ei leidu, aga vb see arvutimängumaailm mõjub tõesti noorele põlvele halvasti. Ma usun et mängust saab mingi reaktsiooniasja harjutada ja illusioone tekitada, aga seni kuni mäng ei ole üks ühele reaalelu füüsikaga kokku pandud, seni ei saa arvutimängu praktikat praktikaks lugeda.
    heh, ma natukene tegin ilukõnet, kuid tegu oli reaalse juhtumiga 2 aastat tagasi. et kõik tüübi suhtumise ära tunneks, lisasin jutule natukene "mahlakust" Kuid jutus käis ikka mitu korda mängu ja reaalsuse võrdlus läbi ja seda mängu kasuks. Ise olen NFS seeria veteran ja ütlen, et üheski nfsi seeria mängus pole veel reaalset füüsikat sees(isegi Shiftis mitte), aga koomiline oli kuulda, et mäng on reaalsem, kui elu ise
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment

    Working...
    X