Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Vaakummeeter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vaakummeeter

    Tere!

    Ei osand seda teemat kuhugi teise foorumisse sokutada, vast läks õigesse, kui ei siis sorry.

    Sai siis ebayst tellitud vaakummeeter. Jama aga selles, et näidiku seier ei ole 0-is vaid juba praegu näitab 5"Hg.

    Müüjal ebaysse üles pandud pildil on näha, et see on ilusti nullis.

    Ei taha lahti ka kakkuda, et seier telje pealt lahti tõmmata ja nulli panna. Maru lollisti kinni ka see vaakummeeter pandud, pressitud nagu konservikarp. Kui lahti hakkan tegema siis vaevalt et sama moodi kokku saan panna.

    Äkki on kellegil häid mõtteid

    Tänud!

    #2
    Vs: Vaakummeeter

    Annad sellele järsult nii vinge vaakumi peale, et osuti ringiga teiselt poolt vastu piirajat lendab.
    Teine võimalus on tagumine vastu veidi pehmemat pinda, ehk teeb inerts oma töö.
    Kolmas võimalus on tagasi saata, aga ega see uus parem ei pruugi olla, võib samuti transpordil loopimisega viga saada.

    Comment


      #3
      Vs: Vaakummeeter

      Kas ta rõhu muutusele reageerib?

      Comment


        #4
        Vs: Vaakummeeter

        nja ma olen teda jub anati klobind aga ei liigu. Järelikult kas on tõesti väga suure paugu saand või on juba saadetud selline. Väga ka klobida ei taha, kuna uus asi ikkagi

        vaakumit ei saa nii suurt tekitada et vastu piiret läheks. Siis peab tekitama parem avaakumi, kui on ideaalvaakum

        aga eks ma pean selle konserviavaja ikke kätt evõtma ja asja ära tegema

        Kõike paremat
        tänud heade mõtete eest!

        Comment


          #5
          Vs: Vaakummeeter

          ja reageerib küll, kui puhuda, siis läheb 0i ja kui imeda siis max mis ma suutsin oli kriipsa alla 20"Hg

          Comment


            #6
            Vs: Vaakummeeter

            Vanasti olid treipingid sellised, piduriga. Pöörded peale ja siis järsult pidurile, osuti sõidab inertsiga kohale tagasi. Aga treipinki sul ilmselt ka ei ole.

            Comment


              #7
              Vs: Vaakummeeter

              tuttaval on treipink, ausalt öeldes ma ei saandki aru kuida see süsteem käib. Kuhu ma selle vaakummeetri pean panema.

              Selle jutu peale tuli meelde selle aasta auto rattavahetus Nii kinni olid roostetanud, et suure haamriga pekstes ka ei tulnd ära, siis sai üles tõstetud ja korralikud pöörded sisse lastud ja pidurit vajutatud-toimib küll -

              lihtsalt jutu jätkuks, äkki kellegil kunagi taoline probleem ja ei teadnud seda, äkki abiks

              Aga tühja selle vaakummeetriga eks üritan ta lahti võtta ja 0i panna

              Tänud!

              Comment


                #8
                Vs: Vaakummeeter

                Esmalt postitatud AIVAR123 poolt Vaata postitust
                ja reageerib küll, kui puhuda, siis läheb 0i ja kui imeda siis max mis ma suutsin oli kriipsa alla 20"Hg
                Ju siis keegi puhus kõvasti ja nihutas paigast ära.
                Pane ta vaakumpumba külge ja tõmba õhust puhtaks.

                Kui käima ei saa siis osta mõnest kohalikust poest uus ja töötav.
                Tavaliselt on seal nulli seadmise kruvi olemas.
                Oli juhus kolme aasta jooksul ka selliseid riistu remontida ja kontrollida.
                Sõjaväest ikka kasu kah.

                Mis tal seal taga see kruvi-mutriga asi on?

                Comment


                  #9
                  Vs: Vaakummeeter

                  See on see stutser, kuhu voolik tuleb panna. Kruvisin selle lahti arvasin ka, et äkki saba timmida, aga tänu sellele on kõik see krempel selle kesta küljes.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Vaakummeeter

                    Mida need 2 teist toru teevad? ja mis on seal jämeda toru põhjas?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Vaakummeeter

                      No aga esimene asi, mis minul pähe tuleks, on müüja käest küsida. Mis tema räägib?
                      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Vaakummeeter

                        Need 2 on tavalised poldid kesta küljes, arvatavasti sellega kinnitad siis vaakummeetri. See suur toru siis pirni jaoks, selle põhjas pole praktiliselt midagi. paistab ainult mingi needitud raudpulk, mis arvatavasti koiab seda tablood paigal.

                        Arvasin et tellin USAst, et siis vb parem kvaliteet (made in taiwan) Oleks võind hiina oma tellida see oli odavam ja palju kobedama välimusega Ja muide ma ei tellindki seda hiinakat selle, et vaatasin et pildil ei olnud selle seier ka nullis

                        Nüüd sain hullema ja kallimalt

                        Müüja käest küsisin ka, ei ole veel vastanud aga arvatavasti mul läheks see edasi tagasi saatmine kallimaks kui see asi väärt on.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Vaakummeeter

                          Klaasi ümber oleva musta krae tagaserva lõika sälgud sisse ja keera allesjäänud servaosad (max 1 cm laiad) ükshaaval korpusest eemale. Terves ulatuses ei peagi, piisab 2/3 ringist. Nüüd saad klaasi maha ja seieri õigeks. Pärast saad serva tagasi painutada, nii et armatuuri paigaldatuna ei saa arugi, et on lahti võetud.
                          73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                          ATiP1pN4XeM

                          Comment


                            #14
                            Vs: Vaakummeeter

                            Ei hakand neid sälke lõikama, lihtsalt kinni pressitud serva painutasin kruvvariga lahti (ümberringi)

                            Seier oli nii kõvasti kinni, et inertsiga see küll telje küljeś olles edasi ei saand liikuda. Seal sees on messinugust lapik toru (kumeralt) mis vaakumi tekkimisel tõmmab ennast vastvalat vaakumi tugevusele kokku ja arvatavasti oli see inertsiga natukene paigast ära läind ja seega ei olnud seier ka 0-is

                            Natuke painutasin ja mässasin ja sain selle 0-i kui ennem jõudsin imeda max 20"hg, siis nüüd jõudsin 15"Hg suhe on enam vähem paigas. Loodan et ta ikke enam vähem täpselt näitab aga tont seda teab vb näitab nüüd ööbikuid mitte "Hg

                            Tänud!!!!!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Vaakummeeter

                              Selle kumera toruga nii manomeetrit kui vaakummeetrit paika saabki.
                              Sealse kangisusteemiga. Või seieri tõstmisega.

                              Kas sul vaakumpumpa ka on?
                              Kui pole, siis on selline riist nagu veejoa pump.
                              See annab hõrendust kuni 10 mm ehk 1 cm.
                              Sul on see riista skaala tagurpidi, seega ta tõmbab sinu riista 75 cm juurde.

                              760 mm ehk 76 cm on see meie kohalik rõhk. Sõltub natuke ilmast.

                              Vast on võimalik teha selle riista kontrolliks piisav hõrendus ka tagurpidi pööratud
                              palli, jalgratta või vana autopumbaga.

                              Comment

                              Working...
                              X