Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas leida parameetritele vastavaid komponente?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas leida parameetritele vastavaid komponente?

    Nii, konkreetsel juhul oleks vaja näiteks to-220 kestas (2 koivaga) ultrafast dioodi mis kannataks 20 või rohkem amprit.
    Samamoodi türistori to-220, 400V 20A.
    Üldiselt parameetrid on teada, aga niimoodi otsida ei oska netist võimalikke kandidaate. Kuskilt oomipoe lehelt vms pole probleem, sealt sirvid need 7 lehte lihtsalt läbi, kuid selline asi ei paku hetkel huvi.
    Huvi pakub konkreetselt see, et kuidas ma leiaks Effektiivselt parameetritelt sobivad komponendid erinevatelt tootjatelt google vms kaudu. Et siis juba hiljem vaadata kust mõnda sobivat müüakse ning mis on odavaim jne. Mõnel tootjal on endal korralik koduleht kus saab vastavalt parameetritele jubinaid sorteerida, kuid tulles näiteks türistoride juurde, siis ma ei tea kes ongi üldse nende suurimad tootjad...

    #2
    Vs: Kuidas leida parameetritele vastavaid komponente?

    datasheet, datasheet search, datasheets, Datasheet search site for Electronic Components and Semiconductors, integrated circuits, diodes, triacs, semiconductors

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas leida parameetritele vastavaid komponente?

      Kas Farnell ei lase sortida vastavalt?
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas leida parameetritele vastavaid komponente?

        Ka Elfal on olemas korralik veebikataloog, millega saab sortida jne, arusaamatu miks neil Eesti oma selline soperdis on.
        https://www.elfa.se/elfa3~fi_en/elfa/init.do?shop=ELFA_FI-EN#toc=18973;

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas leida parameetritele vastavaid komponente?

          minu arust on Digikey otsingumootor parim. Farnelli oma kah talutav, ülejäänud ei kõlba suurt millekski. See ei tähenda et Digikeyst ostma peab, võtad sealt komponendi ja proovid EU sisestest poodidest; muide, ka Mouser müüb nüüd EU siseselt, nii et tolliga jama jääb ära. Kahjuks Digikey ise ei ole veel jõudnud selleni et EU sisene müügisüsteem luua.

          Comment

          Working...
          X