Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Firmade loetelu kes saadavad 'Free sampleid'

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Firmade loetelu kes saadavad 'Free sampleid'

    Mõtlesin, et teeks sellise teema siia kus inimesed saaksid kirja panna kust firmast nad Free sampleid on saanud koos omapoolse lühiiseloomustusega firmast (mis tüüpi elektroonikavidinaid see toodab, kas free samplid on täiesti tasuta või peab teatud käitlustasu maksma, kas saadetakse alati ära või lastakse mõnikord üle jne.
    Hiljem võtan asja kõik kas ise (või siis mõni mode) esimesse posti kokku, et asjast kena ülevaade saaks. Kuna hetkel olen netis tänu elektrigeneraatorile, siis firmad kellega ise tegemist olen teinud tulevad paari päeva pärast, kuna praegu läheks pikalt kirjutamine liiga kulukaks rahakotile.

    #2
    Vs: Firmade loetelu kes saadavad 'Free sampleid'

    Endal mitmekordne (umb 5-6 korda) meeldiv kogemus Vishayga. Sorteerid sobiva jupi välja (millel on võimalus free sampleid requestida) ja seal leiad ankeedi.
    Sampled on täiesti tasuta (sh transport), saadetakse UPSi kulleriga.
    Iga sample request on mul koosnenud tavaliselt 3-4 erinevat liiki komponendist, igat liiki tavaliselt 5-10 isendit. Siiani pole Vishay mind kordagi kuivale jätnud.
    Requestinud olen mõned ICd, transistorid, kvartsid, LEDid.

    PS: http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...ghlight=sample

    Comment


      #3
      Vs: Firmade loetelu kes saadavad 'Free sampleid'

      Ei teadnudki, et selline teema juba olemas on Kas seda näiteks stickiks ei saaks teha ning esimene post seal vähe informatiivsemaks muuta?

      Comment


        #4
        Vs: Firmade loetelu kes saadavad 'Free sampleid'

        Ma olen free sample'id tellinud Texas Instruments'i kodukat ja siis veel STMicroelectronics'i kodukalt.
        V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.

        Comment

        Working...
        X