Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sain tünga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sain tünga

    Mure siis selline, et ostsin Tesla, Beagid, ja üks tundmatu k6lar:15", 15oomi Kuldaares käest kaks valjukat Tesla ARO 9415 ja ühe tundmatu elemendi . Mul lasti ka proovikuulamine teha, esialgsel kuulamisel ei täheldanud midagi, oma arust olin rahul ja maksin raha ära. Hiljem kui hakkasin põhjalikult vaatama, selgus et mõlemad on siiski vigased, kuna ei tulnud pähe proovida bassi testi. Rohkem keerata ei saanud, kuni väljundis oli ca 4V. Bassi testil oli siiski kuulda kuis võnkepool käib, vastu magnetid.
    Helistasin talle tagasi, et teie müüsite mulle siiski vigased valjukad ja mulle hakati ajama nii sugust juttu: nad peavadki nii sugust häält tegema kuna katsetasid kusagil laua peal ja ilma koormusetta ei lasta, kastis mängivad paremini. Ja kas sa siis ise ei tea? Ise ju omadest kogemustest proovisin 4a28 ja 4A32 ka niisama ilma kastita. Miks need siis ei jätnud vigast muljet? Muidugi muusika kuulamisel ei täheldanud midagi.
    Küsisin kas ehk ostaksite tagasi need elemendid...nii 200kr jätke kas või endale, mulle vastati umbes, et meie ei viitsi tagasi tulla ja ega me ei taha ka nendega uuesti jamada. Ise oled süüdi et ostsid. Ise olin keemas, kui sellist ülbed mula aeti.
    Kusjuures tahtsid ka Beag 512/A pakkuda, õeldi juba ette, et ühel käib võnkepool vastu magnetid ja teine on korras. Seda teist proovisin ka ja oli juba kuulda et tol käib ka vastu. Poole võimsuse pealt ei täheldanud midagi, kui lasin talle juba ca 30W oli juba päris häirivalt kuulda, tänu millele jäi ka ostmata.
    Muidugi enne seda jutu ajamist küsisin, et kust saite need valjukad, siis oli kuulda meeleheitlikku vaikust lõpuks oli vastuseks: ahh mul vanamees leidis kultuurimajast või saalist, nii kui nii oleks vanarauda läinud.
    Kas on keegi umbes säärase jama ja sellise debiilikuga kokku puutunud, on lahendust leitud ja kuidas? Jätaks oma pretsiooni sinna paika kui leaks lahenduse.
    viimati muutis kasutaja RaunoK; 14 m 2010, 18:21.
    Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

    #2
    Vs: Sain tünga

    Annan ka omapoolse kommentaari siis sulle
    1) ********
    2) Ma ytlesin sulle, et yks weits vigane ja midagi k2ib vastu kui liigutad, tollest polnud sa siis huvitatudgi ei hakkanud j2ndama.
    3) Need pole sul tutikad valjukad (pirn) Nad oma aega juba siin ilmas mänginud
    4)Ma tulin vastu ja ei hakanud midagi salatsema ega stuffi ytlesin kohe, et laua peal need sul head kvaliteeti ei anna kui kavatsedgi neid aind seal kuulama hakata.
    5)Mainisin ka seda, et kui kavatsed kõva bassiga discotymakat läbi nende hakata laskma siis väga head kvaliteeti ära ootama hakkagi
    6)Ja viimaseks k6ige tähtsamaks, Ma ju lasin Sul Katsetada ja Kuulata kuidas nad m2ngivad ja Kas sa on sinu ootustele kohased, ja sa tulid tagasi ja ytlesid JAH, töötavad kyll hästi ja v6tan ära(laua peal(pirn))
    Niiet ma ei n2e probleemi, tee vastavad kastid ja värki ja ära siis selle BASSSSIGA Liialda poja, ja k6laritel pole häda midagi !! pirn ! Aga kui sa kavatsesid nad omale laua kylge teipida v6i midagi siis t6esti tunnen kaasa
    viimati muutis kasutaja Kuldaares; 14 m 2010, 22:04. Põhjus: Oi jumal !

    Comment


      #3
      Vs: Sain tünga

      Nr1 !!! pluss suhtumine...

      Comment


        #4
        Vs: Sain tünga

        To RaunoK. : Kui ikka ise kontrollisid, siis ise ka vastutad.
        To Kuldaares : Veidi rohkem viisakust.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Vs: Sain tünga

          Esmalt postitatud Kuldaares poolt Vaata postitust
          Annan ka omapoolse kommentaari siis sulle
          1) Käi vittu
          2) Ma ytlesin sulle, et yks weits vigane ja midagi k2ib vastu kui liigutad, tollest polnud sa siis huvitatudgi ei hakkanud j2ndama.
          3) Need pole sul tutikad valjukad (pirn) Nad oma aega juba siin ilmas mänginud
          4)Ma tulin vastu ja ei hakanud midagi salatsema ega stuffi ytlesin kohe, et laua peal need sul head kvaliteeti ei anna kui kavatsedgi neid aind seal kuulama hakata.
          5)Mainisin ka seda, et kui kavatsed kõva bassiga discotymakat läbi nende hakata laskma siis väga head kvaliteeti ära ootama hakkagi
          6)Ja viimaseks k6ige tähtsamaks, Ma ju lasin Sul Katsetada ja Kuulata kuidas nad m2ngivad ja Kas sa on sinu ootustele kohased, ja sa tulid tagasi ja ytlesid JAH, töötavad kyll hästi ja v6tan ära(laua peal(pirn))
          Niiet ma ei n2e probleemi, tee vastavad kastid ja värki ja ära siis selle BASSSSIGA Liialda poja, ja k6laritel pole häda midagi !! pirn ! Aga kui sa kavatsesid nad omale laua kylge teipida v6i midagi siis t6esti tunnen kaasa
          1) Aga ise nii kõva mees, et hakkad teist v#### saatma. Kasva suuremaks, ise käid veel koolis!
          2) Mis see siia teemasse puutub? Loe korralikult. Jutt käis samast sellest tervemast Beag 512/A, mitte katkisemast. Mainisin siiski selle tervema valjuka vea ära, et keegi teine juhuslikult selle otsa ei satuks, mis oleks olnud tõenäoline.
          4) Mis see siia puutub? Ilmselt ei saanud siiski jutust õigesti aru, ma mõtlesin OB proovida ja seda tean isegi, et madalale ei mängi ja üldiselt ei ajagi seda tümmi taga. Ise veel kasutad autos suvalist valjukat suvalises kastis. Ma veel küsisin kas on kast on selleks arvutatud. Aga jah ise veel rahul. Kas ka 15oomine?
          Eks üks põhjus ole ka selles sinu ülbes suhtumises, miks ma selle teema tegin. Üldiselt ei vihasta lollide peale aga närvi ajavad sinusuguse suhtumisega vennad. Ehk oleks võinud oodata mõned aastad kui natuke vanemaks saad, nii umbes 2-3a, aastaid on muidugi vähe aga kui vaatama hakata siis on suur vahe.
          5) Siiski ei aja kõva bassi taga, vaid kuulan tavaliselt ca 2W lampvõimu järel normaalse heli tugevuse juures. Need said selle mõttega soetatud, et mängivad tunduvalt madalamale.
          6) blabla nüüd läks jah veits valesti, oleks pidanud põhjalikult uurima. Oleks olnud RC-generaator olnud, poleks sa pärast nii rõõmus olnud. Ehk oleks vanarauda läinud ja vähem raha saanud. See on ka üks põhjus, miks 950kr eest oma mainet rikutakse "ilmselt ei näita ma oma nägu kunagi, las olla".
          Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

          Comment


            #6
            Vs: Sain tünga

            Hea, et sa oma eksimusi v2hemalt tunnistad
            Ja valjukad poleks vanarauda l2inud **** !!, sinna toodi yhed mis olid ribadeks, kysisin kas on weel helitehnikat, mees vastas jah, seisavad hetkel ning ei leia kasutust, ja rääkisin venna ära et omale saada ! pirn
            Muide, sa ise ei k2i koolis we?:P
            viimati muutis kasutaja Kuldaares; 14 m 2010, 23:31. Põhjus: Böa Bla Bla... :D

            Comment


              #7
              Vs: Sain tünga

              Tore vaidlus siin
              Aga küsin miks sa oma müügikuulutuses ära ei maininud, et defektid küljes.
              Tundub kergelt tahtliku varjamisega, et äkki läheb õnneks kellegile pähe määrida.

              Comment


                #8
                Vs: Sain tünga

                Esmalt postitatud Kuldaares poolt Vaata postitust
                Hea, et sa oma eksimusi v2hemalt tunnistad
                Ja valjukad poleks vanarauda l2inud **** !!, sinna toodi yhed mis olid ribadeks, kysisin kas on weel helitehnikat, mees vastas jah, seisavad hetkel ning ei leia kasutust, ja rääkisin venna ära et omale saada ! pirn
                Muide, sa ise ei k2i koolis we?:P
                Oleks see vana veel teadnud, et teenid veel raha selle eest.
                Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                Comment


                  #9
                  Vs: Sain tünga

                  Teemast kõrvale, aga mis pirnid need sellel Kuldaarel koguaeg ringi lendavad?
                  Estonian SPL & Sound
                  @gargru

                  Comment


                    #10
                    Vs: Sain tünga

                    Defektiks oleks siis pidanud lugema seda et võimu põhjakeerates hakkavad yle peksma ?
                    pirn=(I)

                    Comment


                      #11
                      Vs: Sain tünga

                      Esmalt postitatud Kuldaares poolt Vaata postitust
                      Defektiks oleks siis pidanud lugema seda et võimu põhjakeerates hakkavad yle peksma ?
                      pirn=(I)
                      D#######, mõtled, et suudad seda võimendi kaela ajada, et minu võim peksab üle? Ühe valjukaga peksis rohkem, teisega vähem, ei tohiks nagu võimendi viga olla.
                      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Sain tünga

                        Lõpetage see ilatsemine ära. Lahendage asi rusikatega ja saab vähemalt üks pool selgeks, et loll on.
                        Erilahendused.
                        PS või mail.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Sain tünga

                          soovitus raunole: võta lahti valjukad, hangi asitõendid! Kuulamisega ei saa nagu midagi eriti öelda. Järsku on lihtsalt mõni tolm vms seal vahel. Kuid, kui Kuldaares pajatab, et vanamees oli kultuurimajast "vanaraua" pähe ära toonud, siis alumiiniumi või magneesiumi seal korvis ikka on...lõhnab asi tõesti imelikult.

                          soovitus kuldaaresele: võta tooni 5+ vähemaks, ennegi sellist suhtumist müügiga seoses nähtud. Ja kiiremas korras leia need rahad ka tagasimaksmiseks, kuna mina leian, et sellise suhtumisega on õige aeg need "vanarauad" tagasi võtta. *Pirn* Raunole

                          Modede poolt, kui Rauno on asitõendid leidnud, siis Kuldaares ebausaldusväärsete hulka ning Rauno lükaku need valjukad sellele kutile sinna samasse kohta, kuhu ise suvatseb saata!
                          Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                          Comment


                            #14
                            Vs: Sain tünga

                            Esmalt postitatud RaunoK poolt Vaata postitust
                            Mure siis selline, et ostsin ... oma arust olin rahul ja maksin raha ära.
                            Garantii tingimustes leppisite?

                            Comment


                              #15
                              Vs: Sain tünga

                              Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
                              Lõpetage see ilatsemine ära. Lahendage asi rusikatega ja saab vähemalt üks pool selgeks, et loll on.
                              Jah.Mehed mis vaidlete milleks teil rusikad on?
                              Süü pooleks tundub..

                              Comment

                              Working...
                              X