Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sain tünga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Sain tünga

    Esmalt postitatud sill poolt Vaata postitust
    milleks teil rusikad on?
    Ma ei näe mingit põhjust vaenu õhutamiseks.
    Tegemist oli kasutatud kaubaga ja selle puhul peaks olema selge põhimõte: enne tehingut kaup kontrollida, hilisemaid pretensioone ei rahuldata. Kui osapooled tahavad tehingu juurde midagi täiendavalt leppida, siis tehku seda. Tagantjärgi rusikatega vehkimine on kohatu - kulud kanda koolituse reale.

    Comment


      #17
      Vs: Sain tünga

      Esmalt postitatud a1 poolt Vaata postitust
      Ma ei näe mingit põhjust vaenu õhutamiseks.
      Tegemist oli kasutatud kaubaga ja selle puhul peaks olema selge põhimõte: enne tehingut kaup kontrollida, hilisemaid pretensioone ei rahuldata. Kui osapooled tahavad tehingu juurde midagi täiendavalt leppida, siis tehku seda. Tagantjärgi rusikatega vehkimine on kohatu - kulud kanda koolituse reale.
      Ma pole sinuga nõus. Kui müüd siis ikka selgitad olukorda ja kui ei tea mis olukorras on siis mainid seda. Kui sellest vaiktakse siis on see juba petmine. Ja alati pole kohapeal võimalust testida asja nii nagu oleks vaja.

      Comment


        #18
        Vs: Sain tünga

        Ma olen ka seda meelt. Kui ostad asja ja sulle öeldakse et on korras või pole häda midagi, siis nii ta peakski olema, ehk tõepoolest pole häda midagi. Kui müüja ei tea oma kauba väärtust siis ta peab ka seda ütlema et tal pole õrna aimugi. Kui ostja ostab kauba töötava kaubana müüja käest ja tegelikuses selgub et sellega pole miskit teha, siis peaks müüja olema valmis seda tagasi ostma.
        Arvamus selle taustal:
        Noorhärrad; meheks ei sünnita vaid selleks saadakse pikal eluteel, kui on õnne ja soodumust. Siinkohal mina teie asemel tunnistaksin oma viga ja lepiksin asjas kokku, lõpetamaks piinlikku olukorda.
        Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

        Comment


          #19
          Vs: Sain tünga

          Kas tõesti on vaja herr müüjal midagi väikest kompenseerida kõva mehe mängimise ning vulgaarsete sõnade kasutamisega?

          Comment


            #20
            Vs: Sain tünga

            Esmalt postitatud a1 poolt Vaata postitust
            Ma ei näe mingit põhjust vaenu õhutamiseks.
            Tegemist oli kasutatud kaubaga ja selle puhul peaks olema selge põhimõte: enne tehingut kaup kontrollida, hilisemaid pretensioone ei rahuldata. Kui osapooled tahavad tehingu juurde midagi täiendavalt leppida, siis tehku seda. Tagantjärgi rusikatega vehkimine on kohatu - kulud kanda koolituse reale.
            Olen igati nõus
            Teistele siis selline asi teadmiseks, et lugega mida ma eelnevalt olen kirjutanud !
            Sai juba mainitud et ma ytlesin ostjale et kõlarid hakkavad yle peksma kui bassi neisse sisendad. ja et mingit subwoofri efekti neist ei saa !
            Ise kasutasin neid ilma bassita kõrg/kesksagedusele enamasti. ja k6larid töötasid ilusti.
            Ostjalt sai korduvalt ka yle kysitud et mil moel hakkad k6lareid kasutama. Ja sai korduvalt mainitud et bassiks ei sobi!
            Esimest korda n2en sellist pilti kui inimesed on nagu harakad ümber liha ja ässitavad ja mõnitavad vms.
            Kui keegi siis aru ei saanud weel siis kordan !!!!
            Mina tulin ostjale vastu ja selgitasin k6ike korduvalt. Antsin talle kõlarid kodu kaasa et ta saaks Testida ÜKSKÕIK MIL MOEL !!! Ja siis Õelda oma arvamus kas ta soovib neid või ei.
            Kuna ostja oli kaubaga rahul ja minupoolseid takistusi polnud saigi tehing sõlmitud, Teadmata et Mingis XXCSCSFCD412412 Kanalis see kõlar ei mängi hästi kui yle 75% vajutada.!
            Mõni tahab vist 6elda, et: mingil jumal teab 48.-ndal katsel kuulis ta mingit teist häält kui esimesel.- keda see enam huvitab ?
            Ja mis asit6enditest see tartu pets räägib ? kõlarid v6id sa endale sinna toppida kui tahad.Mis asit6endid selgita ?

            Comment


              #21
              Vs: Sain tünga

              Esmalt postitatud zed poolt Vaata postitust
              Kas tõesti on vaja herr müüjal midagi väikest kompenseerida kõva mehe mängimise ning vulgaarsete sõnade kasutamisega?
              See tähendab hirmu ja ebakindlust.
              Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

              Comment


                #22
                Vs: Sain tünga

                Justnimelt tõe varjamise eest peaks müüja kauba tagasi võtma, vähemalt minu arust, kuid mitte täis raha eest. Nt 10% odavamalt.

                Comment


                  #23
                  Vs: Sain tünga

                  Esmalt postitatud zed poolt Vaata postitust
                  Justnimelt tõe varjamise eest peaks müüja kauba tagasi võtma, vähemalt minu arust, kuid mitte täis raha eest. Nt 10% odavamalt.
                  HAHAHAHAHAHA, Oota kakoi TÕE varjamise eest di*** ??
                  Kui sa mitte m******i ei tea siis ei tasu kommenteerida ka.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Sain tünga

                    Õhk on hirmust paks...

                    Comment


                      #25
                      Vs: Sain tünga

                      Moded, kas ropendajatele ei võiks mõneks ajaks postitamise keelu peale panna? Ja nii käituda ka tulevikus.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Sain tünga

                        Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                        Moded, kas ropendajatele ei võiks mõneks ajaks postitamise keelu peale panna? Ja nii käituda ka tulevikus.
                        +1
                        Toetan.

                        Comment


                          #27
                          Vs: Sain tünga

                          Ei lähe päris teemasse aga siiski kirjutan. Müüsin ühele inimesele kõlarid. Algul tundus olevat kõik tip-top, kuigi pärast selgus, et ostjale asi nii ei tundunud. Ostja helistas, et talle asi ei meeldi kõlarite heli. Olgugi, et alguses oli tema arvates super diil. Andsin raha tagasi ja asi korras. Mõlemad rahul ja ei mingit pahandust. Mina leian, et see foorumi rahvas on nagu üks suur pere, kellele ei ole mõtet valetada veel vähem tüssata. ( Kuigi palujd ei tea nägupidi üksteist. See selleks)

                          Aga nüüd teemasse ka. Ropendamine ei too asjale selgust. Ütleks seda, et kui sa kuulasid ja asi meeldis ja kaupmees ütles et bass hakkab pragisema, siis ei ole ju millegi üle kurta. Tuleks ka arvestada sellega, et tehnika vananedes vananeb ja lahjeneb. Lõpetuseks seda, et kui ei tahnud algul neid kõlareid, siis ei oleks maksnud sul neid ära ostagi. See on minu arvamus. Kes tahab, vaielgu julgelt vastu.
                          Kogun vanu emaplaate ja mälusid. Tartus tulen ise järgi. 5689 seitse 375

                          Comment


                            #28
                            Vs: Sain tünga

                            Minu arvamus oleks umbes selline, et üks on lollakam kui teine. Kogu asi lukku või kustutamisele ja see kellel on suur suu, mis võtab igasugu organeid, sellele ka suur eelmodereerimine. Mõttetu lasteaia tasemel vaidlus.
                            Condemn the hive.

                            Comment


                              #29
                              Vs: Sain tünga

                              Esmalt postitatud Kuldaares poolt Vaata postitust
                              Ja mis asit6enditest see tartu pets räägib ? kõlarid v6id sa endale sinna toppida kui tahad.Mis asit6endid selgita ?
                              eks ikka nendest, mis tõestavad, kas su TERVED Beagid ka ikka terved on! Ja tõendid on kas kõlarite lahtivõtmise näol või kutsutakse mitmed inimesed kuulama, kellel rohkem kuulamiskogemust!

                              aga jah, minu poolt võib see kah minna kas lukku või modereerimisele. Mõtetu vaielda...
                              Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                              Comment


                                #30
                                Vs: Sain tünga

                                Esmalt postitatud Kuldaares poolt Vaata postitust
                                Olen igati nõus
                                Teistele siis selline asi teadmiseks, et lugega mida ma eelnevalt olen kirjutanud !
                                Sai juba mainitud et ma ytlesin ostjale et kõlarid hakkavad yle peksma kui bassi neisse sisendad. ja et mingit subwoofri efekti neist ei saa !
                                Ise kasutasin neid ilma bassita kõrg/kesksagedusele enamasti. ja k6larid töötasid ilusti.
                                Ostjalt sai korduvalt ka yle kysitud et mil moel hakkad k6lareid kasutama. Ja sai korduvalt mainitud et bassiks ei sobi!
                                Esimest korda n2en sellist pilti kui inimesed on nagu harakad ümber liha ja ässitavad ja mõnitavad vms.
                                Kui keegi siis aru ei saanud weel siis kordan !!!!
                                Mina tulin ostjale vastu ja selgitasin k6ike korduvalt. Antsin talle kõlarid kodu kaasa et ta saaks Testida ÜKSKÕIK MIL MOEL !!! Ja siis Õelda oma arvamus kas ta soovib neid või ei.
                                Kuna ostja oli kaubaga rahul ja minupoolseid takistusi polnud saigi tehing sõlmitud, Teadmata et Mingis XXCSCSFCD412412 Kanalis see kõlar ei mängi hästi kui yle 75% vajutada.!
                                Mõni tahab vist 6elda, et: mingil jumal teab 48.-ndal katsel kuulis ta mingit teist häält kui esimesel.- keda see enam huvitab ?
                                Ja mis asit6enditest see tartu pets räägib ? kõlarid v6id sa endale sinna toppida kui tahad.Mis asit6endid selgita ?
                                Sina rääkisid jah nii et mina pole eriti bassi sisse laskud ja proovisin neid kodukino taga.
                                Proovisin nüüd veel neid valjukaid. Helisagedusgeneraatorit ei olnud ja lasin YouTube-st bassi testi kuni 5-100Hz, valjukale rakendus võimsust 0,6 kuni ca 3W, rohkem ei saanud kuna YouTube-st tulnud signaal oli liiga nõrk aga siiski oli kuulda kuidas võnkepool hõõrub vastu magnetid.
                                Siiski Ühikas ongi vanast ajast jäänud kontsert kõlar mille lubatud madal ots ongi 60Hz. Seega kirjutan suurte tähtedega, kui sa aru ei saanud, et: MA EI KUULA MINGEID BASSE, eks see muusikastiil ole ka selline. Aga hilisemal katsetamisel selgust, et mõlemad on defektsed. See lause on vale "Antsin talle kõlarid kodu" asi toimus siiski ühikas ja ma käisin ükshaaval proovimas neid valjukaid. See kari harakid ei ole suvalised harakad, nad tahavad omada vastavat haridust, et leida töökoht, mitte panna rotti!
                                Endal veel ülbust jagub, ära ennast linnas näita, muidu kahatset, nagu mina seda ostu. Vargaid olen visanud tooliga ja niisama nalja teinud.
                                Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                                Comment

                                Working...
                                X