Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Radiotehnika "tehnika"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika "tehnika"

    Eileõhtul otsisin Radiotehnika T7111FS skeemi, et vaadata, kuidas on realiseeritud selle tuuneri kahesüsteemsus. Kahjuks jäi see leidmata, küll aga leidsin Radiotehnika 001 eelvõimendi või õigemini need asjad, mis olid mõeldud eelvõimu ja kõlarite vahele.



    Kel nüüd algallika vastu huvi tekkis, siis http://vef-rrr.ucoz.ru/

    #2
    Vs: Radiotehnika "tehnika"

    Esmalt postitatud a1 poolt Vaata postitust
    Radiotehnika 001 eelvõimendi [/URL]
    Niisugune asi on minulgi täitsa olemas töötaval kujul kuigi hetkel ei ole see kasutuses, kui sain selle siis proovisin ja töötas. Kindlasti vajaks ta noorenduskuuri kui kasutaks. Tal "potekaid" ei ole - need on kõik pöördlülititel olevad takistid, see on selle Radiotehnika juures huvitav asi , samas lülitite kontaktid tahavad puhastamist, kohati "krõbistas".

    Hoopis huvitav asi on aga selle nimega. Mina sain ta varustatult nimega "SHARP UP001 Stereo" (esipaneelil ning selle ees RRR märk). Tagapaneelil aga kiri Radiotehnika firmalt. Võta siis kinni. Igaljuhul on asjatundja poolt see kiri esipaneelile tekitatud, uurisin seda alguses kui aparaadi sain aga markeritest on asi kaugel, kiri identne sellele mis tehastes Radiotehnika ja Estonia aparaatidele peale maalitud-ilusad tähed... Ei tea...ehk mõni siinne foorumlanegi selle aparaadiga kunagi kokku puutunud? Enne mind seda kuulu järgi mitmed inimesed omanud.

    E: Lõppvõim näeb lahedam välja kui EST010
    -superradical-

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika "tehnika"

      Ka huvitav asi: http://rw6ase.narod.ru/000/rez2/radi...a_um7011s.html

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika "tehnika"

        Esmapilgul tundus huvitav jah see YM7011 aga need andmed tunduvad nii pöörased, et enne ei usu kui ise ei näe.
        Sisust ka ühtki pilti ei olnud seal saidil. Kummaline tundub 1600VA võimsustarve 11kg kogumassi juures.
        Mul PA võim millel tarbeks max. võimsusel märgitud u. 5kVA (trafo ometi on 3800VA), massi 40kg, jahutuses on lisaks radikatele veel ventikaid mitu tk. kummaski kanalis. Ma proovin arvutada selle lähenemisega, et 1500VA toroid kaalub ise 10kg, huvitav kuidas seda YM-7011 jahutatakse
        -superradical-

        Comment


          #5
          Vs: Radiotehnika "tehnika"



          Comment


            #6
            Vs: Radiotehnika "tehnika"

            skeema T-7111FS

            P.S. see on minu ala

            Comment


              #7
              Vs: Radiotehnika "tehnika"

              Ehk siis vene variant stereo K174XA14, lääne variant A4510D, universaalses transidel SD-A-7 (nagu T101 tuuneris) ja TEA5581.
              Kusjuures see viimane sisaldab ka kommutaatorit, kuid siiski on kasutatud välist erinevatest dekoodritest tulevate signaalide ümberlülitit (K561KT3).
              ULL blokke 2, väljundid järjestiku.

              Comment

              Working...
              X