Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Netipulk.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Netipulk.

    Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
    Kuidas selle Cat5 ja eraldi toitega siis asi käib? Huvitab just Cat 5 osa.
    Ma nüüd täpselt ei mäleta aga minuarust sai tehtud nii et üks keerupaar kasutasin Data+ ja - jaoks, 1 keerupaar oli Power ground (mida kasutab LM7805) 1 keerupaar oli Chassis ground- usb pulga pordi ja arvuti kere vahel (Ilma selleta ei tahtnud asi tõõdata, ei tundnud seadmeid ära jne.) ja viimane keerupaar siis +12v kõvaketta pistiku otsast.
    Wtf?

    Comment


      #17
      Vs: Netipulk.

      Aga ehk lased kohe 220 sisse, siis peaks räiged kiirused tulema.
      Diaulup on dialup, vahet pole mitu kilo kaablit või antenni külge topid.
      Võta kõu wifi seade, sellega juba kannatab 1 masina peale netis kolada.
      Kui vaja aga veel näiteks raadiot kuulata netist siis peaks hankima midagi veel rammusamat.
      Kiirust suurendab ka skriptide kinni keeramine ja igas muude veebilehtedel tavaliselt lisaks ilmuva ajuvabaduse ära keelamine.
      Tõsi siis näiteks hansapanka ei saa enam, aga kuna sinna poolel ajast isegi korraliku yhendusega ja midagi keelamatta ei saa siis vägapalju rohkem takistusi see ei sea.
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #18
        Vs: Netipulk.

        Esmalt postitatud Katse_klaas poolt Vaata postitust
        Ma nüüd täpselt ei mäleta aga minuarust sai tehtud nii et üks keerupaar kasutasin Data+ ja - jaoks, 1 keerupaar oli Power ground (mida kasutab LM7805) 1 keerupaar oli Chassis ground- usb pulga pordi ja arvuti kere vahel (Ilma selleta ei tahtnud asi tõõdata, ei tundnud seadmeid ära jne.) ja viimane keerupaar siis +12v kõvaketta pistiku otsast.
        Pean otsima oma testjupi üles, millega probleeme tekkis.
        Kuid USB protokolli ajaaknaga ei tekkinudki tõrkeid? USB2.0 on ju piiratud aknaga 26ns... ehk siis et niikaua antakse signaalil aega kaablis uitamiseks, et teda veel ära tuntakse.
        Milliseid seadmeid ja protokolle kasutasid et töötas?
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #19
          Vs: Netipulk.

          Vahele küsimus kas tavalised Wifi paneelid võib välja lülitada kui netipulk järgi on?
          Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

          Comment


            #20
            Vs: Netipulk.

            Ikka v6ib!

            Comment


              #21
              Vs: Netipulk.

              Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
              Pean otsima oma testjupi üles, millega probleeme tekkis.
              Kuid USB protokolli ajaaknaga ei tekkinudki tõrkeid? USB2.0 on ju piiratud aknaga 26ns... ehk siis et niikaua antakse signaalil aega kaablis uitamiseks, et teda veel ära tuntakse.
              Milliseid seadmeid ja protokolle kasutasid et töötas?
              Mul küll tõrkeid pole USB2.0-ga, kasutan hetkelgi Sellist wifi pulka seal otsas, kiirusega 54Mbit/sec. protokollide asjus jään vastuse võlgu. Tglt vist see kaabel on hetkel 12m sest oli vaja 3m mujale kasutada aga testimise ajal oli 15m ning tõõtas edukalt.
              Wtf?

              Comment


                #22
                Vs: Netipulk.

                Sai siis pikendus ära ostetud 2meetrit ühest ehituspoest. Toimib ja 3.5G levi otsisin ka stabiilse välja. Tõrkeid küll pole olnud siiani ja asi on ikka hulga kiirem.
                Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                Comment

                Working...
                X