Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

    Seal ostas on müüal võimalik panna asjale piir hind. Ja alla piirhinna ta ei ole kohustatud asja müüma. Kui seda pole pandud ja asi ostetakse 2 krooniga, siis ta on ka kohustatud seda selle hinnaga müüma. Vastasel juhul saab ta trahvi mis on müüdava asja hinnast 20 % ( kuid mitte vähem kui 200 krooni. Miinimum 200 krooni )
    Kui su sõber tegi ikkagi suurema pakkumise kui teised pakkujad siis ikka oleks tema pidanud selle saama.
    Ise olen küll kõik võidetud ostud ilusti kätte saanud. Mõndade inimestega on küll jamasid.
    viimati muutis kasutaja plaaster; 19 m 2010, 18:24.

    Comment


      #92
      Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

      Esmalt postitatud plaaster poolt Vaata postitust
      Seal ostas on müüal võimalik panna asjale piir hind. Ja alla piirhinna ta ei ole kohustatud asja müüma. Kui seda pole pandud ja asi ostetakse 2 krooniga, siis ta on ka kohustatud seda selle hinnaga müüma. Vastasel juhul saab ta trahvi mis on müüdava asja hinnast 20 %
      Siis põhimõtteliselt saaksin lasta esitada inimesel kes minu eest osales, kaebuse?
      Ma ise ka segaduses - müüjale oleks minu pakkumine ju palju kasulikum olnud.

      Ma enam siia ühtki linki sellelt lehelt ei pane aga soovitan Sul vaadata seal neid mõõteriistu, seal osside lehtedel, all on veel paar huvitavat seadet, ise taaskord kuidagi osaleda ei saa kuna müüakse ainult ise järele tulemisega ja Tallinna selleks sõitma ei hakka - eesti ühest otsast teise 200-300km vahemaa aga mõned müüjad seal pole ilmselt kunagi kuulnudki sõna "SmartPost" või Eesti Posti maksi või tähtsadetistest , nuta või naera, saamatus iseloomustab rahvus?kaaslasi...
      Hiinast, USAst, pm. kust iganes on võimalik tellida miljon maksvaid osse ja analüsaatoreid (kel ikka vaja see maksab ka kindlustuse kinni!) või ka poolteist tonni kaaluvaid kõlareid või 1500 naelase massiga võimendeid - meil ei saada paari kg massiga generaatorite tähitud saatmisega hakkama, ei leia sõnu...
      -superradical-

      Comment


        #93
        Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

        Siis põhimõtteliselt saaksin lasta esitada inimesel kes minu eest osales, kaebuse?
        Ma ise ka segaduses - müüjale oleks minu pakkumine ju palju kasulikum olnud.
        Mina kui müüa müün asju ikka sellele kes suurema pakkumise teeb. Seal võis tõesti olla tegu pettusega. Pretensiooni oleksid saanud müüale esitada. Pettus tähendab seal trahvi ja võimalik ka konto kinni panemist.
        Seal päris tihti tegeletakse ka hinna kergitamisega. Näiteks mul kaup 2 krooni ja ei taha selle hinnaga müüa, siis lasen sõbral üle pakkuda.
        viimati muutis kasutaja plaaster; 19 m 2010, 18:43.

        Comment


          #94
          Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

          Paneme siia ritta mõned asja puudutavad, lihtsad aga olulised küsimused, otsi neile (ISESEISVALT!) ammendavad vastused:
          1. mis on termioonline effekt (Edisoni effekt)?
          2. miks peab lambi sees olema vaakum?
          3. mis on lambi katood ja milleks see on vajalik?
          4. mis on lambi võre ja milleks see on vajalik?
          5. mis on lambi anood ja milleks see on vajalik?
          6. mis ja milleks on vajalik lambi küttevool?
          7. mis on lambi anoodvool?
          8. mis on lambi tõus?
          9. mis on lambi võre-eelpinge?
          10. mis on lambi anoodvõimsus?

          Teades neile asjadele vastust, oled juba vähemalt poolel teel.

          Mul tuli meelde. Lembit abo raamatus on ka juttu elektronlampidest. Mul ju teisi raamatuid kah.
          viimati muutis kasutaja plaaster; 19 m 2010, 19:47.

          Comment


            #95
            Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

            Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
            Seega, seda osta.ee asja ei tasu ka sulakullana võtta.
            Üldse võiks moded asja korraldada nii, et Elfa foorum ei oleks edaspidi enam osta.ee reklaamikeskkond - ausatest reeglitest on asi kaugel.
            Kes tahab oma kauba eest võimalikult max. hinda saada siis pöörduks müügisooviga siia, meil ju täitsa olemas vastavad teemad!

            kuigi OT, mõtteainet siiski!!!
            Osta.ee keskkonna kohta ütleks, et musti lambaid on igas karjas ja ka päikesel on plekid, aga valdavalt on see keskkond minu hinnangul siiski korrektne ja selle nimel tehakse seal ka tööd, sest sellest sõltub nende sissetulek. Elfa ärifoorumite kohta seda öelda ei saa (see on puhtalt minu subjektiivne arvamus). Miks ? Oletame et keegi müüb siin asja x. 90 % juhtudest algab siis jura hinna, asja omaduste, ostutingimuste üle, kiibitsetakse hinna ja kõige muu üle, upitatakse teemat lõpmatuseni ja lõpuks asi hääbub. Kumbki pool ei vastuta oma lubaduste eest, mida protsessi ajal veel muudetakse. Seda väidan mitmeaastase mulje põhjal.
            Osta.ee puhul rendib müüja endale pinna ja on kohustatud täitma vajalikud lahtrid kauba hinna, müügitingimuste, asukoha, transpordi, maksetingimuste ja muu kohta ja on ka kohustatud kauba võitjale neil tingimustel garanteerima, muidu saab talle teha ata-ata. Samuti ostja, tehes pakkumist, aktsepteerib neid reegleid ja omab kohustusi peale seda. Kui miski ei meeldi, ära paku. Kui keegi ei paku, on müüjal mõtlemise koht... Ühesõnaga tulemus, kas positiivne või negatiivne, on reeglina olemas ja seda ütlen jälle enda kogemuse põhjal ja igal lugejal on õigus oma arvamusele. Kasulik on alati lugeda ka sealseid reegleid, abi ja foorumit, mina tegin seda enne alustamist päris hoolega, sest alati on kasulik enne ujuma õppida, kui kõrgelt vette hüpata.
            Loodan et teemaalgataja ei pahanda OT üle..., see siin ju tema tekitatud mänguplats.

            Comment


              #96
              Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

              OT
              Ma ei saa aru mida te selle" OT " all mõtlete ?

              Comment


                #97
                Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

                Esmalt postitatud plaaster poolt Vaata postitust
                Ma ei saa aru mida te selle" OT " all mõtlete ?
                OT= off topic.
                Ehk siis teemast mööda jutt. Nii see selle müügiplatsi lahkamise puhul ju tegelikult on, see ei ole teemassepuutuv kuid kuna soovitusi on siin teisigi ja pidasin vajalikuks ka ise ära märkida oma "kogemuse". Oleks jäänud märkamata aga huvi pärast vaatasin, et kui palju ma siis vähem pakkusin...aga vot mis välja tuli.
                Kasutajat sinna anyway ei tee, veel enam, et riigi piires isegi asju ei ole võimalik postiga saada - nonsens on järele minna asjale mis võibolla maksab pool sõiduhinnast .
                Isikuandmeid ka liiga kergelt ikka võetakse, ebay, suur keskkond, krediitkaart seob ja asi ants mitte, et iga sahkerdaja näeb personaalseid isikuandmeid (isikukood jne.).
                Elust enesest näide kuidas Swed-i kontoris vana maksekorralduse alusel midagi küsimata võõral inimesel minu arvelt lasti makse sooritada jne... ei hakka jahuma, tean, et ega need minu otsesõnu seletamised siin paljudele ei meeldi...
                -superradical-

                Comment


                  #98
                  Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

                  Seal on vähemalt isikud tuvastatud ja pretensiooni on lihtsam lahendada ja tavaliselt see lahenduse seal ka saab.Mul seal asju juhtunud küll aga rahast ilma pole veel jäänud. Kolm korda üle õla.

                  Comment


                    #99
                    Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

                    Sellest telekast peaks saama mõned jupid kätte http://www.osta.ee/15582384
                    Ega jah selle sees midagi kasulikku pole. Isegi toitetrafot mitte.

                    Uurin skeemi vaikselt ja mõned asjad on aru saamatuks jäänud.
                    Tõbasin punase ringi skeemile kohtadele millest ma päris täpselt aru ei saa. Ühed on vist lülitid aga need teised ?

                    Ei saa ka aru milliseid kondensaatoreid ma täpselt kasutama pean. Sellest saan ma aru, et peavad kõrget pinget taluma.
                    viimati muutis kasutaja plaaster; 20 m 2010, 23:55.

                    Comment


                      Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

                      Kas tõesti pean tegema sasii nii suure 50 0mm x 200 mm x 60 mm ? Või kui teen väiksema hakkavad mürad sisse tulema ?

                      Jui ma nüüd õigesti aru saan on see ikka stereo võimendi ja on vaja 1 TC-180 väljundi trafot ?

                      Comment


                        Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

                        Esmalt postitatud plaaster poolt Vaata postitust

                        Uurin skeemi vaikselt ja mõned asjad on aru saamatuks jäänud.
                        Tõbasin punase ringi skeemile kohtadele millest ma päris täpselt aru ei saa. Ühed on vist lülitid aga need teised ?
                        Ja need teised on trimmerpotekad v. seadetakistid
                        Tingmärke võiks ju teada...

                        Kondekatest on ju siin juttu, loe üldse see leht läbi saab asi ehk selgemaks.

                        Comment


                          Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

                          Jui ma nüüd õigesti aru saan on see ikka stereo võimendi ja on vaja 1 TC-180 väljundi trafot ?

                          Mõtlemiseks? Mis moodi sa teed stereo võimendi, ühe väljundtrafoga? Ehk oleks mõtekam enesele selgeks teha, mis on stereo heli ja monoheli ja millised tehnilised lahendused on vaja mono võimendile ja millised stereovõimendile? Kui nii elementaarsetes küsimustes ei orienteeru, siis on tõsiseid raskusi võimendi ehitamisel ! On mille üle mõelda. Ma kordan veel, enne kui midagi teha siis tuleb omandada, kas või, elementaarsel tasemel põhiteadmised. Sa ei ole isegi skeemi võimeline lugema, sest tingmärke ei tunne. Kas tõesti on raske hankida omale vajalik raamat ja teha selgeks elementaarsed asjad? Või loodad ainult foorumi peale? Skeem mille lugemisega hädas oled ja siia üles riputasid, siis selle kohta arvan mina küll, et igaks juhuks, tee neid võimendeid kaks tükki, kui streo heli tahad. Mitu väljund trafot läheb seda ma ei oska öelda, peab targemate käest küsima?

                          PS.

                          Kas tõesti pean tegema sasii nii suure 50 0mm x 200 mm x 60 mm ? Või kui teen väiksema hakkavad mürad sisse tulema


                          Mina arvan küll, et pead nii suure tegema ja müradega pole sellel mingit pistmist!
                          viimati muutis kasutaja humax; 21 m 2010, 08:54.

                          Comment


                            Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

                            No ma vaatasin seda skeemi ja seal on ju kaks identset kanalit .


                            ma sain skeemi sellelt lehelt http://www.webmedia.ee/~martinh/elek...a/manakov.html

                            Kas tõesti peab iga asjaga nähvama ?


                            Ja need teised on trimmerpotekad v. seadetakistid
                            Tingmärke võiks ju teada...
                            Seda ma arvasin ise ka. Saan nüüd kindel olla.
                            viimati muutis kasutaja plaaster; 21 m 2010, 12:02.

                            Comment


                              Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

                              No ma vaatasin seda skeemi ja seal on ju kaks identset kanalit

                              Mis järeldused sa sellest tegid?

                              Kas tõesti peab iga asjaga nähvama ?

                              Kui seda, et sind mõtlema üritatakse panna, nähvamiseks nimetada siis soovin sulle edu tulevikuks ja jään oma eelnevate postituse juurde , milles tõe välja ütlesin. Vabanda, et julgesin selles teemas kaasa rääkida! Vastust pole vaja, tegele oma probleemiga edasi.

                              Comment


                                Vs: Lampvõimendi vs Mikroskeem võimendi.

                                On seal kujutatud ainult 1 kanalit ? Lihtsalt mind ajab segadusse. Skeemil on nagu näha kahte identset kanalit.
                                viimati muutis kasutaja plaaster; 21 m 2010, 12:49.

                                Comment

                                Working...
                                X