Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Väike teade

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Väike teade

    Nendele, keda huvitas selline vana teema nagu Monster.
    Algus:

    on siis nüüd õnneks lõppenud lõppudelõpuks. Kui kellelegi peaks huvi pakkuma, siis





    #2
    Vs: Väike teade

    Esmalt postitatud walwal poolt Vaata postitust
    Nendele, keda huvitas selline vana teema nagu Monster.
    Algus:
    Isegi mina seda teemat lugesin, oli huvitav lugeda, ei olnud mingi tuim tampimine jne. aga AGA...
    Täisealised mehed, aru nagu noorel hobusel (ei ole isiklikult kellegi pihta suunatud see mõte, see pigem üldises plaani!).
    Kui üks asi on reklaam siis on see reklaam.
    Millises postis või foorumiosas seal reklaamitavas võib kohata viidet juhendamiseks abiotsijat siia foorumisse, siin on tehtud ja tehakse kindlasti ka edaspidi asjalikke poste.

    Krt. nagu poliitika, vabandage väljendamast .
    Võiks siis liitujatele pakkuda salle või kindaid nagu mõned meil valimiste eel lubavad .
    Kuna tegu sisuliselt foorumite ümberkirjutamisega siis teeks ettepaneku, et seda teemat annab siin ju edasi kirjutada .
    -superradical-

    Comment


      #3
      Vs: Väike teade

      Igaüks kirjutab seal kus ta ise tahab kui tahab Ja loomulikult kuna mul see teema venis nii pikaks siis see teade siin oligi mõeldud neile keda see teema huvitas. Nii et minu poolt pole siin tegemist mingi agitatsioooniga. Et sellest aru saada peaksite ehk ise nii mahuka asja ette võtma. Aga noh vabandust kui see teade kedagi riivas. Aga üldiselt pole mul enam plaanis mingeid teemasid teha ei siin ei seal teises foorumis.

      Comment


        #4
        Vs: Väike teade

        mõh
        M:sony kõlarid ss-rg30

        Comment

        Working...
        X