Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

220V vs.230 V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    220V vs.230 V

    Küsimus selline, et on seade millel on peal pingete valik ketas 110V 127V 220V 240V. Praegune pinge EE võrgus aga on 230V. Korteris mõõtsin seinast pinge ära see oli 232V. Kumb pinge oleks targem valida kas 220V või 240V. Tegemist siis vana ressiiveriga. Võimalik, et on selline teema juba siin foorumis läbi jooksnud aga ei suutnud leida.
    Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

    #2
    Vs: 220V vs.230 V

    Mina valiksin 240V, võimendi väljundvõimsus võib küll tiba kukkuda, aga vähemalt on tiba varu ja mahapõlemise oht väiksem.
    otsija

    Comment


      #3
      Vs: 220V vs.230 V

      Õige pildi oma kodu võrgupingest saad kui mõõdad eri aegadel ja nädalapäevadel. See ikka sõltub üldtarbimisest ja elukoha elektrivarustuse kvaliteedist. Hommikupoole ööd ikka kõige kõrgem ja õhtul madalam.

      Comment


        #4
        Vs: 220V vs.230 V

        Kusjuures eelkõnelejal on õigus. Teema alustasin vastu õhtut siis oli pinge 232V nelja viie tunni pärast ehk tipptarbimisel on pingeks nüüd 228V.
        Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

        Comment


          #5
          Vs: 220V vs.230 V

          220V valimine ei tekita probleeme. Sedaeriti vanemal tehnikal. 10%(tänapäeval +5% ja -10%) lubatud kõikumise sisse mahub vabalt
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment

          Working...
          X