Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Puutetundliku ekraani kaitsekile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Puutetundliku ekraani kaitsekile

    Tekkis selline küsimus, et kas puutetundlikele ekraanidele näiteks gps-id ja telefonid on ka mingit alternatiivi poest ostetavatele kaitsekiledele.
    Kuna enda seade on lihtne ristkülik siis ei tahaks selle kile eest maksta suurusjärgus 50 endist raha, kui see oleks võimalik enda kätega palju odavamalt valmis teha.
    Äkki on see võimalik ise millesti välja lõigata? On keegi kunagi mingeid erinevaid variante proovinud?

    #2
    Vs: Puutetundliku ekraani kaitsekile

    Pole tõesti kellelgi kogemusi??

    Comment


      #3
      Vs: Puutetundliku ekraani kaitsekile

      Ei oska head alternatiivi küll pakkuda, aga mina ostsin poest universaalkaitsekilet 9€ -6tk pakis. Jätkub mul kahele telefonile 3ks korraks. Arvan et selle hinna eest ei tasu ise kasvuhoonekilest leiutada
      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

      Comment


        #4
        Vs: Puutetundliku ekraani kaitsekile

        Täitsa oleneb seadmest, kas üldse vaja mingit kilet.
        Kui plaanid kildudeks lüüa, siis jah, kile hoiab kilde koos, mitte need ei kuku laiali.
        Aga mina oma HTC telefonile ei näe mingit mõtet kilet peale panna, kuna ekraan korralik klaas ja tööriistade ja võtmetega taskus ei ole ühtegi kriimu veel tekkinud.
        Odavate kileekraanide puhul ilmselt kaitseb midagi.

        Comment


          #5
          Vs: Puutetundliku ekraani kaitsekile

          Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
          Ei oska head alternatiivi küll pakkuda, aga mina ostsin poest universaalkaitsekilet 9€ -6tk pakis. Jätkub mul kahele telefonile 3ks korraks. Arvan et selle hinna eest ei tasu ise kasvuhoonekilest leiutada
          Ning poe nimeks ja aadressiks on ?

          Comment


            #6
            Vs: Puutetundliku ekraani kaitsekile

            mina sain need Klickist ehk endisest K-saloonist pärast seda, kui Photopointil polnud mulle 4x kallimaid kilesid müüa Vahest veab kah.
            Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
            Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

            Comment

            Working...
            X