Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Pooluste vahetus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pooluste vahetus

    Niiii
    Köigepealt alustuseks ma tahaks teada on siin kedagi kes teab täpselt kust elekter alguse saab? aatomi tasandil teadlased on avastand et tasapisi elektroni liikumine vms on muutunud nüüd viimastel kuudel.
    Mida teeks magnetpooluste vahetus elektriga? see kaoks nagu aru olen saanud...
    Samuti on täheldatud magneetilise pöhja ja löuna liikuvuse kiirust.
    Et ma saan aru et 90% inimestest saadaks sellise jutuga kukele aga KUI juhtuks selline syndmus sis olex maailm laksust elektrita nagu 120a tagasi.
    Üldiselt see 3600 aastane tsykkel akkab jälle läbi saama mis oli viimasest pooluste vahetusest.

    #2
    Vs: Pooluste vahetus

    Elekter saab alguse seinakontaktist. Selle taga on pisikese mehike (hakkad nägema kui seeni sööd) ja ütleb, et nüüd jooske välja ja tehke midagi. Aga nagu eelmisest postitusest selgus, elektronid ei taha enam liikuda ja seda eriti viimastel kuudel. Ja sestap on vaja EE-l ka hinda tõsta, kuna see pisike mehike tahab rohkem palka saada.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Pooluste vahetus

      Esmalt postitatud sähk poolt Vaata postitust
      Mida teeks magnetpooluste vahetus elektriga? see kaoks nagu aru olen saanud...
      Kui küsija mõtleb siin meie planeedi magnetpooluseid, siis küsiks vastu, et kuidas siis ometigi töötavad need planeetidevahelised sondid, mis saadetud veenusele ja marsile ja kaugemalegi ja lausa pilte seal teevad ja elektri abil meile saadavad. Või on nendel elektronidel seal meie poolustega mingi vaimne side...

      Ja pole vaja seda nüüd kukele saatmisena võtta, aga seda tahaks küll väga teada, mitu klassi teemaalgatajal lõpetatud on ja millal, siis teaks vastajad paremini lauseid seada...

      Comment


        #4
        Vs: Pooluste vahetus

        hehee planeedi magnetpooluseid ikka...sateliidid enamasti akudega mida laeb päikesepaneel.avakosmoses pole ju magnetpooluseid nagu maapeal.Pöhi ja Löuna.
        no ei taha hirmutada aga seeaasta toimuvad teatud syndmused, mis avavad meie silmad paljule enamale.nautige ja vötke viimast järelejäänud ajast sest see ei tule enam kunagi tagasi.Esimesena tulevatest muutustest annavad märku lennuki streikivad navigatsiooni seadmed, mis on väga tundlikud. Aasta löpupoole ei soovita pikki lennureise ette vötta!

        Uuringi et elektrijaamas kuidas see täpselt välja näeb kust see esimene säde tekib.
        Köik öpivad elektrotehnikat jne ..ma isegi olen öppinud aga seda ma ei mäleta et oleks öpetatud.
        generaatoritest kyll kus on mähised jne -aga veel detailsemalt tahaks..
        viimati muutis kasutaja sähk; 22 m 2011, 06:41.

        Comment


          #5
          Vs: Pooluste vahetus

          Jh teemalustaja lihtsalt asjast valesti aru saanud sest 0 teadmisi, vajaks enne veidi arenemist. Midagi ei kao ära vaid indutseeritakse juurde ja asjad põlevad maha.
          Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
          1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
          2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

          Comment


            #6
            Vs: Pooluste vahetus

            Esmalt postitatud sähk poolt Vaata postitust
            hehee... ...seeaasta toimuvad teatud syndmused, mis avavad meie silmad paljule enamale.nautige ja vötke viimast järelejäänud ajast ...
            "Gabriel, mis meist saab?"
            "Ma ei ole täna see, kes ma olin eile. Ja ka sina pole homme see, kes sa oled täna."

            Ega foorumiga ei eksinud? Pauksonid käivad siin harva.

            Comment


              #7
              Vs: Pooluste vahetus

              No jah, kui see maa magnetväli oleks nii tugev, et sellest sõltuks elektri hõõrumine, siis me ise võib olla tiksuks siin maapinnal tasa ja targu, aga igasugu kiiremast liikumisest ei tasuks unistada. Lennukiga ja muude kiiremate asjadega saaks ehk ainult suure kaarega põhja-lõuna suunal liikuda, muus suunas hakkaksid kohe särtsu andma või sulaksid.

              Comment


                #8
                Vs: Pooluste vahetus

                Alati on võimalik teha mõttelist eksperimenti ja vaadata mis juhtub.
                Kui Maa vahetab magnetpooluseid siis peaks kompassi müügimeestel hea äri olema.
                Ega palju muud sellest rohkem ei juhtu.

                Aga see vahetamise põhjus oleks täitsa huvitav.
                Kui magnetvälja tekkepõhjus on sisemise vöö libsemine väliskesta suhtes siis peaks
                Maa teises suunas pöörlema hakkama.
                See oleks täitsa huvitav nähtus. Kus tekkiks tuul ja
                kus saaks tuulikutest voolu!

                Nende elektriga magnetite lugu on lihtne. On vool, on magnet ja kõik.
                Kust aga tuleb püsimagneti väli? Kas seal aatomid fikseeritakse kristallvõres?
                Vaata ei teagi seda teooriat.

                Kas nüüd lennukite aparatuur on just kõige tundlikum on natuke kaheldav.
                Aga kui kõik magnetpoolused vahelduksi siis oleks vanade monitoride ja TV-de omanikel
                probleem et pilt oleks lausa pea peale pööratud.

                Kui me sõaväes mõõteriistade hunnikust ehitasime TELEVIISORI siis oli ka osstsiloograafil pilt vales suunas.
                Aga meie tark major keeras ossi külili ja kõik sai korda.

                Küll leidub ka tarku kes selle magnetivärgi korda teevad.

                Lennukiga lennates või teisigi õnnetusi juhtuda.
                Kui juhuslikult lähen lend üle Maa telje ja nii õnnetult et telg läbib pead, siis on pool pead üks päev vanem kui teine pool.
                Ja siis saab hakata tulevikku ette nägema. Proovige järgi kas nii saab.

                Comment


                  #9
                  Vs: Pooluste vahetus

                  Esmalt postitatud sähk poolt Vaata postitust
                  Uuringi et elektrijaamas kuidas see täpselt välja näeb kust see esimene säde tekib.
                  Köik öpivad elektrotehnikat jne ..ma isegi olen öppinud aga seda ma ei mäleta et oleks öpetatud.
                  generaatoritest kyll kus on mähised jne -aga veel detailsemalt tahaks..
                  Vaata selle tahtmise täitmisega on nii et asja õppimiseks ja sellest ka arusaamiseks on enne hädavajalik läbida mõned kõrgema matemaatika põhikursused, aga nendegi juurde paraku enne gümnaasiumi matemaatikakursuse korralikku läbimist ei ole mõtet minna.
                  Maailm on keerulisem, palju keerulisem.
                  Selleks et olla pädev ütlema, et mingi teooria on õige või vale, tuleb see teooria kõigepealt korralikult, peensusteni ja ilma eelarvamusteta omandada.
                  Kui selle omandamisega on probleeme, on õigem suu kinni hoida, mina näiteks teen seda pidevalt.
                  Uue teooria loomine aga on veel üks aste edasi...

                  Comment


                    #10
                    Vs: Pooluste vahetus

                    OT:
                    Kui nüüd teoreetiliselt või praktiliselt toimub selline pooluste muudatus, siis meie vabariik jääb suure vee alla.
                    Juba a. 2000 pidi ei tea, mis juhtuma (arvutid lolliks minema, elektroonika üles ütlema jne kuna 2000 pidi suur number olema)
                    Meedia külvab igasugust saasta (ülivõimsad päikesetormid, mingid tulnukate laevad Pluto taga, Maiade kalender lõppeb, planeetide rivistumine, sellest pooluste vahetus, must auk tuleb lähedale, mis kisub endase kogu energia, 13 planeet Nibiru peaks varsti saabuma meie galatikasse, mis pidi ka pooluste vahetust tekitama, koguni maa pöörlemise seisma panema), sealt ka aretused
                    viimati muutis kasutaja Netwrk; 22 m 2011, 11:18.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Pooluste vahetus

                      Asi kisub jälle lõbusaks! Aitäh algatajale! See, et keegi on teinud seeneleotist ja seda ka ületarbinud enne sügist on pisasi! Elasime üle sotsialismuse, elame üle ka pooluste vahetuse! Hullem on muidugi siis kui üks poolustest kaotsi läheb, teiste sõnadega ... müüakse maha! Kõik reformarite agarusega müügiks ja müüki! Kõik ju müügiks! Kõik reformarite poolt müügiks! 

                      Comment


                        #12
                        Vs: Pooluste vahetus

                        Esmalt postitatud Netwrk poolt Vaata postitust
                        Juba a. 2000 pidi ei tea, mis juhtuma (arvutid lolliks minema,
                        elektroonika üles ütlema jne kuna 2000 pidi suur number olema)
                        Milles see 2000 aasta probleem ikkagi seisnes? Kas see oli niisama jutt või oli seal ka midagi taga?

                        Minu mäletamist mööda eelmisel sajandil so enne 2000 aastat toimus programmides arvestus 1900 aasta suhtes.
                        ja kasutati selle aastavahe märkimiseks kahte numbrikohta. Seega 99 oli üks aasta enne aastat 2000.
                        Aga mis oleks siis olnud 00, peale aastat 2000. Kas aasta 1900 või 2000?
                        See oli see probleem, mille arvutirahvas pidi lahendama. Ja lahendas kah.

                        Nüüd avutitest rohkem eemal olijad kuulsid et midagi on pahasti ja
                        muidugi pidi see olema maailma lõpp.

                        Seda nähtust, et arvutis toimub ületäitumine juhtub ka mõnel muul juhul.
                        Ja siis võib jällegi saada imelikke lahendusi.
                        Näiteks said meil kunagi 1978. aasta paiku arvutis "otsa" failinimed.
                        (See ei olnud ei PC ega windows)
                        Suurem arv ei mahtunud lihtsalt pessa ära.
                        Tuli OP süsteemi kohendada.

                        Aga ega seepärast veel kõigele siin ilmas lõpp tule.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Pooluste vahetus

                          Mina tean mida mina tean-ei köiguta teie arvamus..
                          ma olen tglt veits sygavam inimene ja oma teadmist jagan neile kes sellest huvituvad, mitte ei suru peale et just SEE on öige ja ainus.. teooriaid on palju .Tõde paikneb igasÜHES endas. mul on oma elu missioon nagu meil köigil ja lihtsalt yritan inimesi ette valmistada , et kui juhtubki siis inimesed ei langeks shokki. Olge köigi vastu head ja ärge tundke hirmu millegi ees. Peale suurt puhastust ehitame me köik koos uue maailma ja oma ringkonnas tahaks ma inimesi aidata.
                          Maakera hakkabki teistpidi keerlema sellest ka pooluste vahetus, sest pime ajastu on läbi saamas, mis on kestnud atlantise langusest saati.Pöördume taas valgusesse ja me näeme taas oma galactica söpru.(ufod)
                          Uskuge uskumatut.
                          *REQUEST NOW YOUR FREE BOOK*: https://giantredplanet.comThis video called "SPIRITUAL AWAKENING - Get ready for changes", invites us to reflect on our daily r...
                          viimati muutis kasutaja sähk; 22 m 2011, 15:23.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Pooluste vahetus

                            Õigus!
                            Nüüd tundsin ära! Pendli-Endel!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Pooluste vahetus

                              Esmalt postitatud sähk poolt Vaata postitust
                              Mina tean mida mina tean-ei köiguta teie arvamus..
                              ma olen tglt veits sygavam inimene ja oma teadmist jagan neile kes sellest huvituvad, mitte ei suru peale et just SEE on öige ja ainus.. teooriaid on palju .Tõde paikneb igasÜHES endas. mul on oma elu missioon nagu meil köigil ja lihtsalt yritan inimesi ette valmistada , et kui juhtubki siis inimesed ei langeks shokki. Olge köigi vastu head ja ärge tundke hirmu millegi ees. Peale suurt puhastust ehitame me köik koos uue maailma ja oma ringkonnas tahaks ma inimesi aidata.
                              Maakera hakkabki teistpidi keerlema sellest ka pooluste vahetus, sest pime ajastu on läbi saamas, mis on kestnud atlantise langusest saati.Pöördume taas valgusesse ja me näeme taas oma galactica söpru.(ufod)
                              Uskuge uskumatut.
                              http://www.youtube.com/watch?v=5pHbz...eature=related
                              Juudas, veel üks meediahull, tõsiselt vale foorum selliste teemade jaoks.
                              Kas ehitad endale / või oled ehitanud püramiidi, kus endale energiat kogud ja lõppu ootad. Kui sedasama videot vaadata, siis killitakse (loe puhastatakse) ka need kuulutajad ära, nii et pole kasu teadmistest, õpetustest ja valgusest tundmatu poole

                              Comment

                              Working...
                              X