Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kas see on normaalne? Sellise videomaki eest nii palju!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas see on normaalne? Sellise videomaki eest nii palju!

    Pole SCARTi, Pulti, mono.



    Mingi jõuluhullus?
    www.automobilia.ee

    #2
    Vs: Kas see on normaalne? Sellise videomaki eest nii palju!

    Ei ole normaalne. Selliseid videomakke antakse tasuta (kui keegi üldse tahab saada).

    Comment


      #3
      Vs: Kas see on normaalne? Sellise videomaki eest nii palju!

      On küll normaalne. Absoluutselt kõik äritehingud, mis tehakse mõlemalt poolt vabatahtlikult ja omal soovil ja oma mõistuse ja rahakoti piires on normaalsed ning kõrvalvaatajatel ei ole siin midagi kiibitseda. Ok, jätame muidugi illegaalsed värgid kõrvale.

      Comment


        #4
        Vs: Kas see on normaalne? Sellise videomaki eest nii palju!

        No täie mõistusega inimene selle eest maksma ei hakka ju. Ja poole arulise pealt kasu teenimine ei ole kindlasti normaalne.
        Mulle käivad jubedalt närvidele sellised "ärimehed" kes asju mitmekordse hinnaga müüvad ja lollikeste pealt kasu teenivad.
        Oleks siis tegu mingi haruldusega.. aga selliseid makke vedeleb ju pidevalt prügikastide kõrval.
        viimati muutis kasutaja Kkert; 01 m 2014, 20:32.

        Comment


          #5
          Vs: Kas see on normaalne? Sellise videomaki eest nii palju!

          No aga Sa proovi, müü ostas midagi maha ja siis teata oksjoni võitjale, et tead, ma ei müü sulle seda, mis siis et võitsid, sest minuarust sa oled poolearuline et nii palju pakkusid. Vaata mis saama hakkab siis.
          No ära on tüüdanud juba need jutud siin osta teemadel, et küll see ja too müüdi nii ja naa ja ostja oli nii- ja naa- aruline. Imestage, arutlege kauba üle, palun väga, aga pole vaja anda üleolevaid hinnanguid tehingu osapooltele ja pidada enda väärtushinnanguid etaloniks.

          Comment


            #6
            Vs: Kas see on normaalne? Sellise videomaki eest nii palju!

            Äkki mingi koguja? Seal ka korralikke 6-pealisi kordades odavamalt müüdud. Monomakk muuks ei kõlba kui kassettide kerimiseks.
            www.automobilia.ee

            Comment


              #7
              Vs: Kas see on normaalne? Sellise videomaki eest nii palju!

              Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
              No aga Sa proovi, müü ostas midagi maha ja siis teata oksjoni võitjale, et tead, ma ei müü sulle seda, mis siis et võitsid, sest minuarust sa oled poolearuline et nii palju pakkusid. Vaata mis saama hakkab siis.
              No ära on tüüdanud juba need jutud siin osta teemadel, et küll see ja too müüdi nii ja naa ja ostja oli nii- ja naa- aruline. Imestage, arutlege kauba üle, palun väga, aga pole vaja anda üleolevaid hinnanguid tehingu osapooltele ja pidada enda väärtushinnanguid etaloniks.
              Ok, jäägu sulle sinu arvamus. Aga minul isklikult oleks häbi müüa sellist kola sellise hinnaga.
              Ma ei peaks kedagi poolearuliseks sõimama üldse sest ma ei panekski sellist asja müüki.
              Kui mul seda vaja ei ole enam, siis küsin kas keegi tuttav tahab ja kui ei taha siis viskan lihtsalt minema.
              Aga eks igal ühel ole omad lõbud.

              Comment


                #8
                Vs: Kas see on normaalne? Sellise videomaki eest nii palju!

                Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
                No ära on tüüdanud juba need jutud siin osta teemadel
                Sedasorti teemad tehke edaspidi DELFI lobaläbulasse või lõustaraamatusse. Siin on ikkagi tehnikafoorum. Kinni.
                Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                Comment

                Working...
                X