Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Akutrelli kiiruse regulaator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Akutrelli kiiruse regulaator

    Trellil mure, et kiirust ei saa eriti muuta. Nuppu vajutades, siis algul pole jõudu ja nupu keskel on pöörded põhjas. Milles asi võib olla?
    Masinaks Bosch GDR 14,4V Täpselt selline: http://www.aport.ru/bosch_gdr_14_4_v/mod188611

    #2
    Vs: Akutrelli kiiruse regulaator.

    Kui regulaator laiali kiskuda, siis kontaktide puhastamine võib aidata.

    Comment


      #3
      Vs: Akutrelli kiiruse regulaator.

      Ei aidanud puhastamine ega miski. Ilmselt lüliti sees see mikrokiip on tuksis ja vaja ikkagi uut lülitit, mis on mõttetult kallis.

      Comment


        #4
        Vs: Akutrelli kiiruse regulaator.

        Ei tahaks hästi uskuda, aga mine sa tea.
        Sujuva pöörete regulaatori korral peab seal ju olema ka mingi potekas.
        Said seda puhastada?

        Comment


          #5
          Vs: Akutrelli kiiruse regulaator.

          see asi on seal palju keerulisem, kui et ainult potekas. Hunnik kontakte ja pisikke mikrokiip lüliti sees. Muidugi tegin kõik puhtaks, mis veel sai. Juba nendel odavatel trellidel käib voolu juhtimine läbi transistori.

          Comment


            #6
            Vs: Akutrelli kiiruse regulaator

            Ma olen vahetanud lüliti terves tükis ära, väga harv juhus, kui on MOSFET -i viga olnud, mida eraldi müüa ei ole. MAKITA - del on ta komplektis.
            Ongi kallis, kui poest või parandusest osta. Ma sain korras lüliti utiilsest akudrellist, kus ta oli terve.

            Comment


              #7
              Vs: Akutrelli kiiruse regulaator

              Nii need lülitid surevadki, tühikäigul käib jeeli-jeeli ringi ja järgmine kiirus on otseühendus. Umbes pooled trellid mida kasutanud on seda rada läinud. Sõltumata tootjast.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #8
                Vs: Akutrelli kiiruse regulaator

                Ma nägin suvel Westbaltis elektriosakonnas müügil 3-e erinevat drelli regulaatorit. Polnud eriti kallid. Ei mäleta, kas olis 230V või madalama pingega? Võib-olla saab ka õige asenduse tellida või hinda uurida. Boschil maksab juba kaubamärk, jupid tulevad samast Hiinast

                Comment


                  #9
                  Vs: Akutrelli kiiruse regulaator

                  Kui varem oli korras ja nüüd selline siis kas uus regulaator või lepid olemasolevaga.
                  Kuid mitmel trellil on selline käitumine tehase viga - põhjuseks nõrk ergutus. Eriti iseloomulik on see hiina rahvavabariigi toodangule.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Akutrelli kiiruse regulaator

                    Ju siis Bosch, Makita, Dewalt ja Milwaukee tulevad samast tehasest.
                    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Akutrelli kiiruse regulaator

                      Kui kruvilööktrell minuni jõudis, oligi juba see asi,et vaid 1 kiirus. Lülitit lahti võttes, ei märganud ma tõesti midagi reostaadi laadset. Liikusid vaid kontaktid kontaktidel ja mikrokiip lüliti sees. Paraku polnud mõttes pilte teha. Täitsa võimalik, et sellisena on ta loodud. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kellel on selline trell olnud?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Akutrelli kiiruse regulaator

                        Päris kindel et see peab ikka sujuvalt käima, seda kinnitab ka su link. Ilma on paras piin sellega tööd teha. Eks see võib ka põhjus olla miks see üldse sinuni jõudis.
                        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                        Comment

                        Working...
                        X