Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektrit puudutavatest mõistetest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Elektrit puudutavatest mõistetest

    Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
    See vend ei ole midagi valmis meisterdanud. Kes vähegi tähelepanelikumalt vaatab, saab aru. Tegemist provokatiivse installatsiooniga
    Aga neil olevat seal inseneri õpetus. Huvitav, kas valikaine.

    Poiss on ju väga hea reklaami objekt. Nii tubli, nii tark. Tulevikulootus.
    ja MINA toetan teda. MINA olen ka tubli.
    Kui nüüd ainult Microsoft selle suure kingituse peale pankrotti ei lähe,
    ***
    Aga siin meie noorhärral on ka võimalik oma ühikas elektroonikaga laamendamise eest kinni minna
    Ja siis ELFA kingib talle pärast LED dioodi kannatuste leevenduseks.
    Kasuks ikka.

    Comment


      #17
      Vs: Elektrit puudutavatest mõistetest

      Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
      See vend ei ole midagi valmis meisterdanud. Kes vähegi tähelepanelikumalt vaatab, saab aru.
      Kusjuures enne lingi postitamist vaatasingi neid pilte. Provokatiivsena mina seda asja ei näeks, sest seal maal on lihtsama konstruktori kokkupanek ka juba suur saavutus. Ahmed on sammu võrra edasi läinud ja jupid elektroonikaromu hunnikust kokku pannud. Kesta idee on ehk tõesti mõnest märulifilmist inspireeritud

      Aga ei saa aru inseneritöö õpetajast. Kui ta oleks pannud selle leiutise nö suure kella külge ja kogu koolipere vaatama kutsunud, oleks Ahmed saanud oma kümme minutit kuulsust, hea hinde ja asi oleks unustatud. Kuid selle asemel käskis õpetaja kella ära peita, justkui aimates, mis sekeldused Ahmedi-sugustest võivad tulla.
      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
      ATiP1pN4XeM

      Comment


        #18
        Vs: Elektrit puudutavatest mõistetest

        Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
        ...Ahmedi-sugustest võivad tulla.
        Õli tulle, aga missugustest täpsemalt?
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #19
          Vs: Elektrit puudutavatest mõistetest

          Panen siia selle lingi, mis mind mõtlema pani.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #20
            Vs: Elektrit puudutavatest mõistetest

            Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
            Aina paremaks läheb: http://9gag.com/gag/aBrE8R1
            Väga loomulik liigutus tegelikult, sest Win10 abil on selle kruvikeerutaja tegemised kenasti silme all kogu aeg, nii et kui näiteks ajamasina katsetused peaks aset leidma, on info selle kohta automaatselt backupitud .
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #21
              Vs: Elektrit puudutavatest mõistetest

              Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
              Panen siia selle lingi, mis mind mõtlema pani.
              https://www.facebook.com/iiton/posts...99?pnref=story
              Kui sinu laual ei ole arduinot ja sa ei tinuta välja vanu detaile siis ole sa kahtlane.
              Siis ei saa sa olla mingi ehitaja.

              Sellelt kohvikellalt läksid laiali lintkaablid. Miks?
              Mis oli selle ülemise pruuni plaadi taga?

              Kui hinnata selle poisi teadmisi siis ta oli saanud
              võrgupingest käima ilmselt alalisel töötava plaadi.
              Siin foorumis on see pidevalt ülesaamatu ülesanne.

              Teha pommikohver mis käib elektrivõrgust on natuke veider.
              Samas oli seal seadmes olemas kolme värvi juhtmed, mis on iga pommi kohustuslik osa.
              Puudu oli indikaator, mis näitab plahvatuseni jäävat aega ja tangid, millega lõigata läbi
              punane või must juhe. Kas olete näinud filmi kus see nii ei ole?
              See et kohver tunnis lärmas oli ilmselt edasise lähtepunkt. Ajend.
              ***
              Kui tulla tagasi selle teema alguse juurde siis miks kena punapea norib meie tubli foorumlase kallal?
              Kas pole põhjus selles et:
              Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema ja lärmi genereerima.
              Ja sellest saab kõigil lõpuks villand.
              Ja meil ei ole politseil aega tulla ketast peatama.

              Comment


                #22
                Vs: Elektrit puudutavatest mõistetest

                Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
                Aga siin meie noorhärral on ka võimalik oma ühikas elektroonikaga laamendamise eest kinni minna
                Ja siis ELFA kingib talle pärast LED dioodi kannatuste leevenduseks.
                Kasuks ikka.
                Kuidas ma peaks laamendama, et kinni minna, rõdult alla loopides?
                Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                Comment


                  #23
                  Re: Vs: Elektrit puudutavatest mõistetest

                  Kuivõrd teema on poolenisti niikuinii ohvtopikuks läinud, siis luban endale siia kopeerida teksti, mis mul kellapoisiga seoses meenus:
                  -------------
                  Scenario 1: Jack goes quail hunting before school and then pulls into the school parking lot with his shotgun in his truck’s gun rack.

                  1970 — Vice Principal comes over, looks at Jack’s shotgun, goes to his car and gets his shotgun to show Jack.

                  2015 — School goes into lock down, FBI called, Jack hauled off to jail and never sees his truck or gun again. Counselors called in for traumatized students and teachers.

                  Scenario 2: Johnny and Mark get into a fist fight after school.

                  1970 — Crowd gathers. Mark wins. Johnny and Mark shake hands and end up buddies.

                  2015 — Police called and SWAT team arrives — they arrest both Johnny and Mark. They are both charged with assault and both expelled even though Johnny started it.

                  Scenario 3: Jeffrey will not be still in class, he disrupts other students.

                  1970 —Jeffrey sent to the Principal’s office and given a good paddling by the Principal. He then returns to class, sits still and does not disrupt class again.

                  2015 —Jeffrey is given huge doses of Ritalin. He becomes a zombie. He is then tested for ADD. The school gets extra money from the state because Jeffrey has a disability.

                  Scenario 4: Billy breaks a window in his neighbor’s car and his Dad gives him a whipping with his belt.

                  1970 — Billy is more careful next time, grows up normal, goes to college and becomes a successful businessman.

                  2015 — Billy’s dad is arrested for child abuse. Billy is removed to foster care and joins a gang. The state psychologist is told by Billy’s sister that she remembers being abused herself and their dad goes to prison. Billy’s mom has an affair with the psychologist.

                  Scenario 5: Mark gets a headache and takes some aspirin to school.

                  1970 — Mark shares his aspirin with the Principal out on the smoking dock.

                  2015 – The police are called and Mark is expelled from school for drug violations. His car is then searched for drugs and weapons.

                  Scenario 6: Pedro fails high school English.

                  1970 — Pedro goes to summer school, passes English and goes to college.

                  2015 — Pedro’s cause is taken up by state. Newspaper articles appear nationally explaining that teaching English as a requirement for graduation is racist. ACLU files class action lawsuit against the state school system and Pedro’s English teacher. English is then banned from core curriculum. Pedro is given his diploma anyway but ends up mowing lawns for a living because he cannot speak English.
                  -------------

                  Comment


                    #24
                    Vs: Elektrit puudutavatest mõistetest

                    Esmalt postitatud RaunoK poolt Vaata postitust
                    Kuidas ma peaks laamendama, et kinni minna, rõdult alla loopides?
                    Kirjutasid et kuidagi oskad Sa tekitada oma elukohtades probleeme.
                    Millest need tulevad?
                    Midagi peab viltu olema.

                    Tundud asjaliku tehnikahuvilisena aga miks siis ikkagi probleemid.
                    Kas tõesti tolle ameerika poisi kohalik analoog?
                    Liiga aktiivne ümbruse jaoks.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Elektrit puudutavatest mõistetest

                      Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
                      Tundud asjaliku tehnikahuvilisena aga miks siis ikkagi probleemid.
                      Kas tõesti tolle ameerika poisi kohalik analoog?
                      Liiga aktiivne ümbruse jaoks.
                      Asja võib tõsisemaks teha, ühiselamu juhatja kõrge iga, ehk veidi paranoiline ja elektri süsteemi mitte tundmine. Kui kaitse lendab, siis arvatakse et kohe mina aga selle peale ei juurelda, mitu amprit mingi seade tarbib appi võetakse ikka naiselik vaist, aga nii see on igas ühikas. Paraku ongi probleeme vaid nendega kes tagamaadest midagi ei tea aga kes teavad neid on üli vähe. Natuke sama analoogne on ka nagu keskajal nõidade põletamine. Lisaks olen ma ka selleks liiga vana, et oma rumalusest korke alati välja lasta ja seda ma siin harrastada ei soovita, kuna rakendub eriti pika viivitusega kuna automaatkaitse põhineb bimetall releel. Selle pulli jaoks on aga vaja tõsist lühist. Ilmselt väljendubki minu aktiivsus sellega, kohati koguneb mulle mõningaid mööteriistu, mida isegi seda eriala õpivatest tudengitelgi ei ole aga sedagi vaid osakest kogu riista pargist.
                      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                      Comment

                      Working...
                      X