Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Külaline teiselt planeedilt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Külaline teiselt planeedilt

    Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
    Kellegil on hea fantaasia...

    *Ma tean üht inimest igakord kui ma teda näen on tunne et on mingi paranähtus Roswelli juhtum...nime ei nimeta hakkab nutma äki...
    Piisab pilgu heitmisest ja saabki tead, mida keegi kommenteerija hindab! Kui jumaldatakse kollast meediat ega teata midagi riiklikest strateegilistest kavatsustest, siis sellisele järeldusele, nagu Starfish pakub, ka jõutakse. Ehk teisiti, ollakse liiga sinisilmne ja ei osata koguda infot, et leida lõpuks TÕDE. Põhjus ja tagajärg aetakse segamini nagu pudru ja kapsad.

    Alati on kõige olulisem esmane info, see mis edasi toimub, on juba taktika ja strateegia ...

    Comment


      #32
      Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

      Teate, 4x4-foorumis on selline suurepärane rubriik nagu "Idiot corner". Sinna suunduvad kõik sedasorti postitused. Ma olen nõus, et rubriigi nimi on ehk liiga karm (aga eks need mudasmöllajad olegi karmid mehed ), kuid idee võiks üle võtta.

      Comment


        #33
        Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

        Tasuta raamatuid pakutakse, minu arust päris tore. Kahjuks on alati tasuta asjadega et mingi lisaväärtust tahetakse kaasa panna. Tegelikult üritatakse lisaväärtust kaasa panna ka poes raha eest ostetud asjadele, registreerimised ja muu.
        Kui ei meeldi ei pea lugema.

        Comment


          #34
          Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

          Tasuta? See ikka puhas ilukirjanduse piraatlus.

          Comment


            #35
            Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

            Jah piraatlus. Aga raamatus kirjas et jagage. Kuidas seda siis mõista, kirjanik kutsub tegelema piraatlusega?

            Comment


              #36
              Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

              Kultuurikontekst. Kui usas keegi kutsub midagi "share'ma", siis see ei tähenda automaatselt et "for free", kui just nii kirjas pole. Nii et ma ütleks Eestis selle kohta pigem nii, et levitage seda sõnumit, mitte et piraatige nagu jaksate .

              Olevile - see 4x4 "idiot corner" on siiski teemaks, mida Landy kasutab reeglina teiste harimiseks milline ei tohi olla müügikuulutus, või lugupidav postitus. Ja mõni mode veel, juhul kui karm mees ei saa aru millest jutt on. Karmidele meestele ei tähenda aga midagi kustutada oma foormist täielikult mõni teema isegi nii, et suletuna ei ole lugeda - vaatamata sellele et need võivad olla suurima külastajate arvu ja lehekülgedega. Need karmid mehed kardavad mõnda teemat sedavõrd, et jooksevad kohe foorumisse administreerima, kui keegi foorumiväline helistab ja "tunneb muret" et mis seal räägitakse . Nii et elagu demokraatia ja sõnavabadus, seltsimehed, ...kui see kasulik on.

              Mina olen nõukogude aja lõpus isiklikult näinud fenomeni mida kutsutakse ufo-vaatluseks, seejuures kollektiivselt (ligi 30 inimest), selliselt et ka ajaleht sellest kirjutas. Seetõttu ma ei pea end nii karmiks meheks, et torman siinset teemat alavääristama ja/või kinni panema. Minu teadmiste kohaselt ei saa internett otsa nagu mõnede pangaonude ja investeerijate arvates .
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #37
                Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

                Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
                Jah piraatlus. Aga raamatus kirjas et jagage. Kuidas seda siis mõista, kirjanik kutsub tegelema piraatlusega?
                Jagada ei palunud ju mitte autor, vaid fiktiivne raamatu tegelane.

                Comment


                  #38
                  Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

                  Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                  Mina olen nõukogude aja lõpus isiklikult näinud fenomeni mida kutsutakse ufo-vaatluseks,
                  seejuures kollektiivselt (ligi 30 inimest), selliselt et ka ajaleht sellest kirjutas.
                  Äkki saad siis ka teisi natuke harida reaalse UFO teemal?
                  Tundmatu, lendab ja Tesla pardal?

                  Mida nad Sinuga rääkisid, kas olid rohelised või sinised?
                  Kas anti ka juhendeid kuidas foorumit modeda?

                  Ja katsu ikka õigesti valetada, nagu õpetas A.H. Tammsaare.
                  Siis usutakse ka tõde.
                  ***
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius
                  ***
                  Siin riigis ju kosmose vaenlasi pole, kõik lehvitavad.

                  Comment


                    #39
                    Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

                    Pärast selliseid "juhiseid" kuidas valetada, kadus mul igasugune arvamine teist kui oponendist, seetõttu jääb see tõde siin välja ütlemata.
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      #40
                      Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

                      UFO't olen ise ka näinud. ja mitmetel öödel järjest. asi kulmineerus Saugalt püüdurhävitajate välja saatmisega.

                      võimalik et pärnu lahel tekib ka tore optikanähtus mis tõstab silmapiiri taga olevad tuled kõrgele horisondi kohale, nurkkõrgusega ca 5 kuni 10 kraadi.

                      Comment


                        #41
                        Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

                        Esmalt postitatud olevtoom poolt Vaata postitust
                        Teate, 4x4-foorumis on selline suurepärane rubriik nagu "Idiot corner". Sinna suunduvad kõik sedasorti postitused. Ma olen nõus, et rubriigi nimi on ehk liiga karm (aga eks need mudasmöllajad olegi karmid mehed ), kuid idee võiks üle võtta.
                        Mul ei ole vajadust sind torkida, eks sa arened tasapisi, ja ajapikku seisukohad muutuvad (kui ikka arened).
                        Sa ei ole oluliste asjadega kursis.
                        1. Ehk paneb sind veidigi mõtlema fakt, et kõik filosoofid on lõpuks jõudnud Loojani ja sinna ka pidama jäänud.
                        2. Kui oled kindel, et Jumalat ei ole, sest mitte keegi ei ole Teda näinud, siis ma küsin sinult, kas sa oma mõistust näed?
                        No ega ei näe küll, järelikult sinu enda seisukoha järgi ei ole sul mõistust olemas (või ikkagi on?)?

                        Kui hammas peale ei hakka, siis on mõtekas mitte kommenteerida.
                        Seda postitust ei peaks liigitama usuküsimuseks, ma ei tegele uskumistega, olen realist ja tugev loogik.

                        Comment


                          #42
                          Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

                          paistab et osadel pole olnud surmaeelset kogemust kui eitavad Loojat ja tema abilisi

                          Ma olen olnud Peetruse (see võis väga vabalt olla mõni tema alluvatest, mitte Peetrus ise) ees ja Tema saatis mu tagasi vanasse kehasse.

                          Comment


                            #43
                            Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

                            Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
                            Jah piraatlus. Aga raamatus kirjas et jagage. Kuidas seda siis mõista, kirjanik kutsub tegelema piraatlusega?
                            Matilda ei kirjutanud raamatut vaid ta edastas eriti salajase ärakirja koopiast, kus palus avalikustada ja levitada:

                            Click image for larger version

Name:	Matilda palub ärakirja levitada, jagada niipalju kui võimalik.jpg
Views:	1
Size:	160,0 KB
ID:	872156

                            Comment


                              #44
                              Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

                              Tuleb välja et lugesin täiesti juhuslikult pira koopiat. Oleks teadnud poleks lugenud. Ei tea kui küsitakse et miks tegid ja vastan et "ausõna, ei teadnud", kas saab kergema karistuse? Või pigem ütlen et "ausõna, rohkem ei tee" ehk siis usuvad?
                              Samas muidugi niikuinii varsti kustutatakse kogu mälu, seega kahju ei saa ju väga suur olla.

                              Comment


                                #45
                                Vs: Re: Vs: Külaline teiselt planeedilt

                                lugesin seda teksti mis saformo siia linkis. see pakub palju äratundmisrõõmu. eriti XII peatükk. ma pole lugenud mis sedasi tuleb.

                                siia otsa kõlbab lisada üks hümn. Pealkiri peaks olema "Minu MO'd"





                                siiski on terve kari inimkeahasid mida panevad tööle palju madalamad hinged kui MO'd.
                                viimati muutis kasutaja olavsu1; 31 m 2019, 01:05.

                                Comment

                                Working...
                                X