Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Külaline teiselt planeedilt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Külaline teiselt planeedilt

    Siin on midagi huvitavat, nt sellest, mis ei klapi Newtoni teooriaga, ego+kvantfüüsika ...

    Esmaspäeval 27.05.2019 kl 16.25 TTV „Maatriks“

    Kirjeldus
    Vahel sa lihtsalt tead, et asjad on täpselt nii ja mitte teisiti. Sa pole seda kuulnud, näinud, ega teiste meeltega tajunud. See on seletamatu, intuitiivne, meeleväline. Maatriks on kõikide asjade algus, koht, kus kõik on olemas. Et saaks alati olla heas kontaktis nähtamatu maailmaga, piilub saade Maatriks sinna, kuhu tavasilm ei ulatu – piiramatute võimaluste maailma.

    Järelvaadatav:
    https://tallinnatv.eu/index.php/saade/10555/maatriks

    Comment


      #17
      Vs: Külaline teiselt planeedilt

      Jätkan alustatud teemat leitud eriti salajase dokumendiga ...

      Lingid eriti salajasest dokumendist


      Intervjuu maavälisega - ingliskeelne (koopia originaalist):


      Sama dokumendi tõlge eesti keelde – Aigar Säde:


      Tutvudes selle, 2008. a esmakordselt avalikustatud, eriti salajase, 1947. aastal maavälise lendava objektiga toimunud lennukatastroofi dokumendiga, antakse teada, kes me oleme ja miks me Maa peal viibime … ja ka seda, mida kujutab endast vana testament jpm …
      Ehk oled just sina see nn Domeeni üks 3000-dest Maal tegutsevast meeskonnaliikmest?

      • - - - - - - - - - - - -


      Mõned väljavõtted – head lugemist!

      (MO = mina olen, surematu vorm võimega kehastuda uuestisünni läbi kas bioloogilises või mittebioloogilises ajutises kehas täitmaks oma ülesannet kas Maal või mujal universumis.)

      Comment


        #18
        Vs: Külaline teiselt planeedilt

        Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
        Jätkan alustatud teemat leitud eriti salajase dokumendiga ...)
        Noh, see "eriti salajane dokument" on tegelikult ikka raamat, mille lugemiseks oli õige aeg umbes kümme aastat tagasi, aga parem hilja kui ...


        Alien Interview. Lawrence R. Spencer. Free shipping for orders over 39€. Fast delivery. Rahva Raamat e-shop sells books, games, gifts, music, movies,...
        "Dreams are nothing more than wishes
        and a wish is just a dream you wish to come true."

        Comment


          #19
          Vs: Külaline teiselt planeedilt

          Sulle peaks suisa Jaan Tatika nimelise papist kuldauraha andma. Vähemasti mina ei tea kedagi teist kes suudaks nii palju igasugu mäda leida.

          Comment


            #20
            Vs: Külaline teiselt planeedilt

            Esmalt postitatud dumb_user poolt Vaata postitust
            Sulle peaks suisa Jaan Tatika nimelise papist kuldauraha andma. Vähemasti mina ei tea kedagi teist kes suudaks nii palju igasugu mäda leida.
            Olen juba ette marutänulik.
            "Dreams are nothing more than wishes
            and a wish is just a dream you wish to come true."

            Comment


              #21
              Vs: Külaline teiselt planeedilt

              Esmalt postitatud Yxz poolt Vaata postitust
              Olen juba ette marutänulik.
              Noh, ütleme ausalt, et ei vea Sul. Minu jaoks on kandidaat saformo.

              Comment


                #22
                Vs: Külaline teiselt planeedilt

                Ärge olge nii piiratud, seltsimehed. Võtke seda kui ulmekirjanduse lugemisoovitust, ja selliselt on viidatu piisavalt tasemel - ulmekirjandusena. Igatahes parem kui mingi täppisdokumentaalmanuaal selle kohta kuidas poe taga õlut manustada .
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment


                  #23
                  Vs: Külaline teiselt planeedilt

                  Kellegil on hea fantaasia...

                  *Ma tean üht inimest igakord kui ma teda näen on tunne et on mingi paranähtus Roswelli juhtum...nime ei nimeta hakkab nutma äki...
                  http://hparchive.com/
                  https://worldradiohistory.com/index.htm

                  Comment


                    #24
                    Vs: Külaline teiselt planeedilt

                    Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                    Võtke seda kui ulmekirjanduse lugemisoovitust, ja selliselt on viidatu piisavalt tasemel - ulmekirjandusena. .
                    Isegi autor kirjutab tõlkimata jäänud eessõnas, et:
                    As far as the Editor of the book, "Alien Interview" is concerned, and for all practical
                    purposes, the content of the book is a work of fiction. The Editor makes no claim to
                    the factuality of the content, and in fact, cannot prove that the alleged author
                    actually ever existed. Although some of the dates, locations, persons and incidents
                    described may be factual or based on fact, there is no evidence to authenticate that
                    equally as many may be subjective contrivances of the author.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Külaline teiselt planeedilt

                      dumb_user, Starfish jt

                      Väga kitsas, eneseusku egomaailm on pimedusega löödud, mis kahjuks ei võimalda näha kuigi kaugele.
                      Arvestades Teie puhttehnilist haridust, võiks elektroonikutel olla kasvõi minimaalselgi määral kahtlusi, mis aitaks Teil oma kookonist väljapoole näha. Haridus ei ole iseenesest veel kedagi teinud harituks!
                      Toon Teile eeskujuks nt elektroonika alal universumikuulsa Nicola Tesla, tema peaks olema Teile üheks autoriteediks.
                      Või ei ole?
                      Kui ei, siis olen küll väga imestunud!
                      Kui midagi tarka öelda ei ole, siis selline bla-bla-bla ei toida ...

                      Ja veel, kui isegi dokumendiga tutvuda ei suvatseta, siia mida arvata kommentaaridest?
                      Ei ole üldsegi Teie kommide peale solvunud, küll aga ÜLLATUNUD!

                      Click image for larger version

Name:	Nikola Tesla.JPG
Views:	1
Size:	188,7 KB
ID:	872151 Click image for larger version

Name:	Domeeni ohvitser MO kehastus Maal Nicola Tesla'na.JPG
Views:	1
Size:	177,7 KB
ID:	872152

                      Comment


                        #26
                        Vs: Külaline teiselt planeedilt

                        Ma muide lugesin eile õhtul selle asja läbi. See sisaldab üsna huvitavat miksi levinud vandenõuteooriatest, ulmefilmidest (teatud piirini), aga ka nn uue ja vana maailma vastandumisest - isegi poliitikast kui soovite, tuleb vaid osata need markerid ära tunda. On see fantaasia või tegelik, ei suuda mina öelda, aga jään enda juurde - võtke seda lugemissoovitusena .

                        Roswelli juhtum paraku on selline, saladuselooriga kaetud, liialt palju fantaasiat on lendu läinud pelgalt ilmavaatlusõhupalli räbalate kohta.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #27
                          Vs: Külaline teiselt planeedilt

                          Olles ise mitmel korral nii näinud kui kuulnud, siis naljalt ei naera kui keegi oma kogemust jagab.

                          Iseenesest huvitav teema, paar aastat tagasi uurisin rohkem. Ka "süvaveebist" sest "tavaline" internet on väga väikse infomahuga.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Külaline teiselt planeedilt

                            Esmalt postitatud imelik poiss poolt Vaata postitust
                            "tavaline" internet on väga väikse infomahuga.
                            Tsiteerides klassikuid - internett hakkab täis saama.

                            Comment


                              #29
                              Vs: Külaline teiselt planeedilt

                              Esmalt postitatud Yxz poolt Vaata postitust
                              Noh, see "eriti salajane dokument" on tegelikult ikka raamat, mille lugemiseks oli õige aeg umbes kümme aastat tagasi, aga parem hilja kui ...
                              Lawrence R. Spencer' koostas selle raamatu siiski eriti salajasest dokumendist.

                              - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
                              Lawrence R. Spencer

                              Kiri proua MacElroy’lt
                              ____________________________________________

                              12. august 2007

                              Kallis Lawrence,

                              Kirjutan teile seda kirja oma vanal Underwoodi kirjutusmasinal, mille ostsin
                              pärast seda, kui vabanesin armeekohustustest.

                              Viimati rääkisin teiega umbes kaheksa aastat tagasi. Lühikese telefonivestluse
                              käigus palusite mult infot oma "The Oz Factors" raamatu kirjutamiseks, kuna
                              kahtlustasite, et võin teada midagi, mis aitaks kaasa teie uurimisele, et maavälised
                              võivad olla mõjutanud Maa ajalugu. Ütlesin tollal, et mul ei ole ühtegi teavet, mida
                              saaksin teiega jagada.
                              ...
                              Seepärast arvan, et mul on aeg anda oma salajased teadmised edasi kellelegi, kes
                              minu arvates saab nendest aru. Arvan, et see oleks minust vastutustundetu võtta oma
                              teadmised kaasa teispoolsusesse, väljapoole kättesaadavust või eristamist. Ma arvan,
                              et suuremat kasu toob avalikustamine, selle asemel, et kaitsta kellegi "seaduslikke
                              huve", kes käsitleb seda teavet riikliku julgeoleku küsimusena, mis iganes see ka
                              tähendaks, ja kellel on seega põhjendus, et muuta see "ERITI SALAJASEKS".
                              Seepärast arvan, et mul on aeg anda oma salajased teadmised edasi kellelegi, kes
                              minu arvates saab nendest aru. Arvan, et see oleks minust vastutustundetu võtta oma
                              teadmised kaasa teispoolsusesse, väljapoole kättesaadavust või eristamist. Ma arvan,
                              et suuremat kasu toob avalikustamine, selle asemel, et kaitsta kellegi "seaduslikke
                              huve", kes käsitleb seda teavet riikliku julgeoleku küsimusena, mis iganes see ka
                              tähendaks, ja kellel on seega põhjendus, et muuta see "ERITI SALAJASEKS".
                              ...
                              - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

                              Comment


                                #30
                                Vs: Külaline teiselt planeedilt

                                Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                                Ma muide lugesin eile õhtul selle asja läbi. See sisaldab üsna huvitavat miksi levinud vandenõuteooriatest, ulmefilmidest (teatud piirini), aga ka nn uue ja vana maailma vastandumisest - isegi poliitikast kui soovite, tuleb vaid osata need markerid ära tunda. On see fantaasia või tegelik, ei suuda mina öelda, aga jään enda juurde - võtke seda lugemissoovitusena . ...
                                Muide, OSX, lisan sinu seisukohale seda, et üks "levinud vandenõuteooria" on Anthony William Meditsiinimeediumi tarkused, ta saab meditsiinilisi teadmisi oma Vaimult, kes kõneleb parema kõrva juures.

                                Lisan siia kasuliku info neile, kellel tervis vajab putitamist.

                                Seisuga 2019.07.30 on ingliskeelsena saadaval 5 raamatut:
                                https://www.amazon.com/stores/page/0...218%2C200_.jpg


                                Anthony William’i raamatuid tutvustav koduleht: https://www.medicalmedium.com/

                                Eestikeelseid saab Ersen'ist.
                                Septembris on lubatud müüki lasta ka "Meditsiinimeediumi Sellerimahl".

                                Tähtsaimaks pean isiklikult "Meditsiinimeediumi Maksaravi", kus Vaim annab William'ile teada, et aju ja südant saab petta, aga maksa mitte keegi mitte kunagi.
                                viimati muutis kasutaja saformo; 28 m 2019, 19:09.

                                Comment

                                Working...
                                X