Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Külaline teiselt planeedilt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Külaline teiselt planeedilt

    Edastan asjaliku mõttekäigu teemal, miks paljud inimesed ei ole suutelised uskuma TÕDE?

    Andero Pebre – 2019.09.12

    "Teate miks paljud inimesed ei ole suutelised uskuma, kuulama või nägema tõde? On ta siis meditsiini kohta, vaktsiinide kohta, panganduse kohta, hariduse kohta, ajaloo kohta või sõjatööstuse kohta. Probleem ei ole niivõrd informatsioonis endas. Probleem on selles, et inimene oma kõige puhtamas loomuses on nii siiras, aus, heasüdamlik, usaldav, kergeusklik ja sinisilmne selle kõige paremas tähenduses, et ta pole suuteline mõistma ja aktsepteerima sellist fakti, et keegi teine "inimene" saab teha teistele inimestele nii suurelt ja teadlikult kahju, valetada nii suurelt ja valjult, varjata nii suurelt ja kindlalt, tappa ja vigastada teadlikult nii külmanärviliselt ja südametult, orjastada ja vangistada nii süüdimatult ja vastutustundetult. Probleem on selles, et enamus inimesi ei ole valmis harjuma teadmisega, et keegi on aasta sadu kogu inimkonda ninapidi vedanud ja strateegiliselt aasta sadu ette valmistanud kõike seda, mida inimesed viimase saja aasta jooksul on paratamatult kogema pidanud.
    Miks peaks keegi midagi sellist tegema? Miks peaks keegi teadlikult inimkonnale halba soovima? Miks peaks keegi soovima teadlikult lastele viga teha? Miks peaks keegi tahtma teadlikult erinevate riikide tsiviilelanikkonda tükkideks lasta? Miks peaks keegi teadlikult mürgitama meie õhku? Miks peaks keegi teadlikult mürgitama meie toitu? Miks peaks keegi teadlikult soovima meile haigusteküllast aeglast surma? Miks peaks keegi teadlikult valetama meie ajaloo kohta? Miks peaks keegi soovima teadlikult meid varakult programmeerida haridussüsteemiga? Miks peaks keegi teadlikult tahtma meid võlaorjadeks teha? Miks peaks keegi tahtma teadlikult minu energiat varastada? Miks peaks keegi tahtma teadlikult minus hirmu tekitada? Miks peaks keegi tahtma teadlikult minuga manipuleerida? Miks peaks keegi teadlikult tahtma tekitada minus tunnet, et ma pole mitte keegi, vaid üks juhuslik ilming juhuslikul planeedil, juhuslikus suure paugu tagajärje seisundis kuskil suvalise universumi avaruses? Miks peaks keegi teadlikult tahtma mind manipuleerida erinevate usundite ja õpetustega, et me ei märkaks tõde? Miks peaks keegi teadlikult tahtma valetada teiste eluvormide ja kosmiliste rasside mitte olemasolu kohta väljaspool meie planeeti? Miks peaks keegi teadlikult tahtma panna meid uskuma, et oleme ainuke intelligentne tsivilisatsioon suures kosmoses? Miks peaks keegi teadlikult tahtma panna meid uskuma, et kõik mis tuleb peavoolumeediast on puhas tõde ja kõik muu on vandenõuteooria? Miks peaks keegi teadlikult tahtma kasutada kurjasti inimeste usaldust pealtnäha toimiva süsteemi ees? Miks peaks keegi teadlikult tahtma panna meid uskuma, et kõik inimesed, kes on eriala spetsialistid teavad surmkindlalt kõike mida nad teevad ja kõik mida nad teevad on inimkonna kõige kõrgemaks hüvanguks?

    Kas pole mitte huvitav hakata otsima nendele küsimustele vastuseid? Kas pole mitte oluline hakata kõigepealt küsima üldse õigeid küsimusi, enne vastuste otsimist?

    Küsimus pole selles kas mina tean vastuseid, küsimus on selles kas sa oled üldse valmis arutama nende küsimuste üle?
    See tunnel mille inimesed enda eluea jooksul enda ümber ehitavad on kirjeldamatu ja need piiratud uskumused ja arusaamad, mis nende tunneli seintele üles kirjutatakse, mille peale rajatakse kogu elu ja kõik tõekspidamised,.....seda on äärmiselt valus pealt vaadata.

    Enamus inimesi ei oleks täna valmis ka oma kõige hullemates õudusunenägudes vastu võtma seda, mis päriselt maailmas toimub. See jutt ei ole hirmutamiseks.
    Viimased ja kõige olulisemad küsimused:
    Kes juhivad seda maailma, seda planeeti, neid riike, neid struktuure ja kas need on inimesed?
    Kas see on oluline, kes nad on või äkki on olulisem miks nad on ja mis on nende eesmärk?
    Kas see omab üldse tähtsust mis on nende eesmärk?
    Mis on hoopis minu(sinu) eesmärk, et sa oled siin ja seda loed?
    Miks ma peaksin olema siin elus teadlik ja tegema teadlikke valikuid?
    Kes on üldse teadlik inimene?
    Kuidas sa defineerid teadlikkust?
    Miks sa tahad olla teadlik inimene?

    Lõpetuseks: Kui need küsimused üleval ei oleks olulised siis me elaks täna juba paradiisis, kus valitseks absoluutne vabadus, rahu ja armastus.����

    Andero Pebre Ma sõnastaks selle isiklikult nii, et kunagi oli see mikside teema huvitav, täna on sellest saanud kohustus. Eriti mis puudutab meie isiklikku elu. See on meie vastutus teha endale asjad selgeks, keegi teine meile neid selgeks ei tee. See on meie vastutus hommikul ärgata ja minna tööle või teha hommikusöök, keegi teine ei hakka meid äratama. Ja mis puudutab hirme, siis enamus hirmud on niikuinii pseudohirmud, neid pole olemas. On ainult mürgised mõttekonstruktsioonid, kus me loovutame oma selge meele kellelegi teisele."

    On tabatud "üllas" hetk, kus üks inimene tundis, et sai vabaks!
    Click image for larger version

Name:	Vabaks saamise hetk.JPG
Views:	1
Size:	66,9 KB
ID:	872180

    Comment


      #62
      Vs: Külaline teiselt planeedilt

      See kirjatükk ei ole ju mitte mõttekäik sellest, kas inimesed on valmis uskuma tõde vaid ainult otsene väide, et kuskil on keegi suur vend, kes kogu maailma käekäiku juhib.

      Comment


        #63
        Vs: Külaline teiselt planeedilt

        Mis asi üldse on tõde või lausa TÕDE? Kuidas seda defineerida, et ei tekiks kõhklusi selle absoluudi väärtuse osas?
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #64
          Külaline teiselt planeedilt

          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
          Mis asi üldse on tõde või lausa TÕDE? Kuidas seda defineerida, et ei tekiks kõhklusi selle absoluudi väärtuse osas?
          Absoluutset TÕDE maapeale sündinud inimene ei saagi kunagi teada, sest nagu ma juba varem olen maininud, on inimene ju ikkagi looming, produkt, mitte LOOJA.
          Või teisiti, kuidas saab kana teada TÕDE?
          Mis oli ikkagi enne, kas kana või muna?
          Kui Te ei ole valmis KAHTLEMA, siis Te ei liigu TÕE suunas ...

          Muide, kellel tervisega probleeme, siis hankige alustuseks Anthony William raamatud, neid on ka eesti keeles praegu neli, viies kohe tulemas.
          See oleks teema, mida Teile esmalt pakuks, see avardaks Teie mõttemaaima, et Te ei sureks kaasaja "tapva meditsiini" kätte, kui põete mõnda kroonilist haigust.
          Kui olete tervise valdkonnas krooniliste haiguste ravis praktilist edu saavutanud, siis peaks Teile saabuma nn "esimesed pääsukesed" ... ja tunnete, et olete saanud kätte selle õige teeotsa.

          Miks ma seda Teile kirjutan?
          Lugege AW raamatuid, saate teada, mis temaga juhtus ja missuguse lepinguga ta kindlast uppumis-surmast pääses ja mis on praegu tema eesmärk ja kes ta üldse on ...

          Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
          See kirjatükk ei ole ju mitte mõttekäik sellest, kas inimesed on valmis uskuma tõde vaid ainult otsene väide, et kuskil on keegi suur vend, kes kogu maailma käekäiku juhib.
          Tõde on vaataja silmades ...
          viimati muutis kasutaja Scott; 14 m 2019, 20:36. Põhjus: järjestikpostitused kokku (kasuta multiquote nuppu mitme postituse tsiteerimisel)

          Comment


            #65
            Vs: Külaline teiselt planeedilt

            Comment


              #66
              Vs: Külaline teiselt planeedilt

              Vahepeal olen veebist kunagi laetud UFO-video kustutanud, aga hilja-aegu kolisin teise serverisse ja nüüd on algne video, mida esimeses postituses üles laadisin, uuesti nähtav.

              https://www.oypromental.com/2018.01-Kylaline_mujalt_planeedilt.wmv

              Comment


                #67
                Vs: Külaline teiselt planeedilt

                Ja kes selle suurepealise lonkaval sammul subjekti ülesse võttis - sina?
                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                Comment


                  #68
                  Vs: Külaline teiselt planeedilt

                  Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
                  Ja kes selle suurepealise lonkaval sammul subjekti ülesse võttis - sina?
                  Ei, ei. Ma enam ei mäletagi kuskohast leidsin, igatahes päris ammu juba.

                  Comment


                    #69
                    Vs: Külaline teiselt planeedilt

                    Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
                    ei mäletagi kuskohast leidsin, igatahes päris ammu juba.
                    Ja kas sa ise tõesti usud, et see on ehtne salvestus?

                    Comment


                      #70
                      Vs: Külaline teiselt planeedilt

                      Esmalt postitatud vanemleitnant poolt Vaata postitust
                      Ja kas sa ise tõesti usud, et see on ehtne salvestus?
                      Ma ei pea seda tingimata võltsinguks, pigem tõeseks, kuid siiski kahtlen, ma ei ole ju LOOJA.

                      Kui sina arvad, et on kindlasti võltsing, siis katsu kirjeldada seda kohta, mis reedab. Enne aga tutvu kindlasti (kui varem ei ole lugenud) eriti salajase dokumendiga.

                      Comment


                        #71
                        Vs: Külaline teiselt planeedilt

                        Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
                        Ma ei pea seda tingimata võltsinguks, pigem tõeseks, kuid siiski kahtlen, ma ei ole ju LOOJA.

                        Kui sina arvad, et on kindlasti võltsing, siis katsu kirjeldada seda kohta, mis reedab. Enne aga tutvu kindlasti (kui varem ei ole lugenud) eriti salajase dokumendiga.
                        Ei tea, kas lappasin liiga vähe, aga ma ei leidnud ühtegi pilti mõnest originaaldokumendist või koopiast, nagu siin:

                        Оригинал взят у psyont в Истинная причина аварии в Чернобыле - документ КГБ СССР. Оригинал взят у spetsialny в Истинная причина аварии в Чернобыле - документ КГБ СССР. Оригинал взят у maxim_nm в Главная причина аварии в Чернобыле. Как вы знаете, я довольно много пишу про Чернобыль , бывал несколько…

                        СОВЕРШЕННО СЕКРЕТНО – Инструкция КГБ СССР 1963 года "О порядке рассмотрения заявлений граждан о судьбе лиц, расстрелянных по решениям несудебных органов".

                        Comment


                          #72
                          Vs: Külaline teiselt planeedilt

                          Päris huvitav arutelu käib siin
                          Video heli on ju suvaline võltsing, miks ei peaks siis pilt olema?
                          "Eriti salajases dokumendis" viidatud raamatu probleem on see, et autor on kirjanik, kes kirjutabki ulmeraamatuid... nii et jah, nagu ta ise märgib, siis:

                          As far as the Editor of the book, "Alien Interview" is concerned, and for all practical purposes, the content of the book is a work of fiction. The Editor makes no claim to the factuality of the content, and in fact, cannot prove that the alleged author actually ever existed.

                          Kuna mulle ulmekirjandus meeldib, siis olen lugenud palju (enamasti ingliskeelset) kirjandust ning neid "fiction" teoseid, mis kõlavad väga reaalselt, on rohkem kui see üks
                          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                          Comment


                            #73
                            Vs: Külaline teiselt planeedilt

                            Kõlab jälle usu hävitamisena. Cartman pole õppinud, et inimesed ei saa elada ilma usuta, et nad on.


                            tunne vaenlast:
                            Mürarikka infoajastu keerises on Alkeemia.ee mõnus rahulik koht vajaliku teabe jahil olles ringi vaadata, otsida ja leida - seda, mis arendab ja avardab.
                            viimati muutis kasutaja Scott; 16 m 2019, 01:51. Põhjus: link

                            Comment


                              #74
                              Vs: Külaline teiselt planeedilt

                              Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                              Kõlab jälle usu hävitamisena. Cartman pole õppinud, et inimesed ei saa elada ilma usuta, et nad on.


                              tunne vaenlast:
                              https://alkeemia.delfi.ee/hallokosmo...ga-uued-roivad
                              Kas tulnukad tegutsevad?

                              404 - Lehekülge ei leitud

                              Comment


                                #75
                                Vs: Külaline teiselt planeedilt

                                Võtaks asja kokku nii, et isegi meie algelist lennutehnikat arvestades välk lennukeid alla ei kukuta, siis üliarenenud tehnoloogiaga alien mingist välgust tabatuna alla kukkumas - puhas jama.
                                Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                                Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                                Comment

                                Working...
                                X