Kui see on Sinu esimene külastus, siis tutvu
palun korduma kippuvate küsimustega klikates selleks ülal asetseval lingil. Enne uue postituse lisamist pead Sa registreeruma.
Postituste lugemiseks vali meelepärane foorum allpool olevast nimekirjast.
Teade
Collapse
Foorumi reeglid.
Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
Selline lamp võiks ju robottolmuimejal küljes olla ja kui kedagi kodus pole, siis sõidab ja põleb.
Kusjuures minu robotil on. Põhja all ja väikese võimsusega. Mingil põhjusel on tema programm selline, et kõigepealt koristab ja kui see tehtud, siis püüab põrandat veelkord üle sõita ja UV-d lasta. Selleks ajaks on aku muidugi tühi
Mind huvitaks min 30W UVC lamp mille võiks a'la garaažis põlema panna ja lasta erinevatel kaupadel seal natuke seista.
Selline lamp võiks ju robottolmuimejal küljes olla ja kui kedagi kodus pole, siis sõidab ja põleb.
Kasulikum on, kui ka ventilaator liigutab õhku. Aga veelkord, tuleb jälgida ohutustehnikat, et ei jääks pimedaks.
Igasugune UV kiirgus muudab värvitoone – eriti segatud värvitoonide korral ja puhastest eriti punast. Heleda värskeltsaetud puidu muudab ka tumedaks. Ka plastidele pole UV kiirgus tervislik.
Kalli auto korral võiks see jääda töötlemise ajal välja. Õigem oleks teha näiteks puidust desokast, siis saab väiksema ajaga hakkama.
Ventilaator keerutab ka nurga tagant, pragudest viirused välja – muidu tekib vaid ühepoolne „päevitusefekt“.
Välisjalanõude puhul tuleks need asetada restile, et puhastatav õhk käiks ka talla alt läbi, kus on kõige rohkem viiruseid. Hullemal juhul kasutatakse lausa desovanne, kuhu tuleb sisse astuda enne puhtasse ruumi minekut.
Vaatasin SAT Saksamaa soovitusi. Poes võtad kastist Nitrile kindad ja paned kätte. Enne tuppaminekut on esimene teekond prügikasti juurde. Võimalusel võtad välispakendid ära ja viskad prügikasti ja alles siis lähed tuppa.
Ma kardan küll, et hr. Salisbury on oma arvutused Pierre Lecomte du Noüy pealt maha kirjutanud, kuid asja olemust see ei muuda.
Mõlemad ei pane tähele seda, et a) elu isetekkeks ei ole vaja kohe hoobilt inimese DNA-s kokku panna, vaid piisab millestki märksa lihtsamast. Näiteks suhteliselt keerukast valgumolekulist, isegi veidi lihtsamast kui viirus,
ja b) et kui kord juba paljunemisvõimeline valgumolekul on tekkinud, saab see suure eelise edasiarenemiseks. Ja muteerub. Mutantidest aga jäävad ellu "edukamad".
Meenutan veel korra Milleri ja Urey katset. Kui viieliitrises nõus (kus imiteeriti Maa algusaegade tingimusi) sai nädalaga tekkida terve peotäis aminohappeid, siis võib kujutleda, mis saab, kui viie liitri asemel võtta maailmameri ja nädala asemel miljard aastat.
siis olid veel kõrgepingega plasmareaktorid. kas need midagi puhastasid ei tea aga ruumi õhk muutus paremini hingatavaks kui need ventilatsiooni sees töötasid.
lammutasin üht reaktori. kas metalltoru ja õhuke lakitud dielektrik nende vahel. keskmisele läheb süütepoolist kõrge pinge ja välimisel on maandus.
sinine plasma tekib torude vahele.
Nüüd, kui Hiina on uue koroonaviiruse leviku kontrolli alla saanud, tegeldakse seal COVID-19-patsientidest aina tühjemaks jäävate haiglate hoolika puhastamisega.
Comment