Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Metallsokliga 6H8C lamp -- e nõukogude 6SN7 analoog

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    O: Metallsokliga 6H8C lamp -- e nõukogude 6SN7 analoog

    hea õnne peale kysin, kui kellelgi peaks yle olema.

    #2
    olemas 6H8C. nõuka päritolu ja kõvakummi sokliga.

    on rohkem kui üks.

    Comment


      #3
      tänan, aga ma olen spetsiifiliselt huvitatud metalsokliga (s t varasemast) versioonist.

      Comment


        #4


        sellised või...

        Comment


          #5
          põhimõtteliselt jah -- kui "6N8P" on 6H8C analoog võimendi ehitusest sõltumata jne.

          Comment


            #6
            Uuri, mis nende karpide sees on

            Comment


              #7
              arvata on et need samad, mis minulgi. egas nad muidu nii odavad poleks.

              küsija tahab militaarset kraami.
              viimati muutis kasutaja olavsu1; 21 m 2024, 02:29.

              Comment


                #8
                Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                arvata on et need samad, mis minulgi. egas nad muidu nii odavad poleks.
                Nii on - palusin müüjal pildi lisada

                Comment


                  #9
                  Kui arvatakse odavaks siis pole viga, ma polegi miski erilise raha tegemise peal väljas. Saatus andis mulle suure koguse lampe, ise ma neist huvitatud pole. 2 aastat tagasi sai meie hulgast kahjuks lahkunud Erik mult üle tuhande lambi pisikese vastumeene eest. Paari lambikodanikku rõõmustasin veel ca saja lambiga ja nüüd üritan jääkidest ka lahti saada nii et huvilistel oleks võimalik löögile saada. Kuid jah, praeguseks koguseliselt enam miskit eriti järel pole...

                  Comment

                  Working...
                  X