Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Elektrimootor 4kW 1450 rpm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    O: Elektrimootor 4kW 1450 rpm

    Ostaks ühe korraliku ja töökorras 4kW ja 1450 rpm/min kolmefaasilise elektrimootori. Võimsus ja pöörded võivad kergelt erineda.
    Võlli läbimõõt 28mm.

    Ideaalis võiks Tartu või Peipsi kandis asuda. Muidu tuleks ilmselt kulleriga saata.
    Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

    #2
    Meie tootevalikus on mootorid, mis on valmistatud vastavalt tänapäevastele efektiivsusstandarditele (IE1-IE4). Mootoritel on erinevad montaaži- ja kinnitusviisid. Müügis on kahe- ja kolmekäigulised mootorid, piduritega mootorid, spetsiaalsed elektrimootor


    paremat valikut mujal eriti pole

    Comment


      #3
      Esmalt postitatud Tuki poolt Vaata postitust
      .. 4kW ja 1450 rpm/min..
      Võlli läbimõõt 28mm...
      Infoks:
      Ehk siis IEC 100 või 102 või 112 vms. Neil nimetatud mootoritel on erinev läbimõõt ehk võlli kõrgus jalgade suhtes erinev ja neid on ka standartselt 3-e erineva otsaflantsiga (kui on flantskinnitus).
      Kõik nendest ei sobi inverteritega koos töötama (odavama otsa ja kehvema isolatsiooniga ei sobi).
      Odavama otsa omad on imeõhukesel alukorpusel ja võimalik tugevam vibratsioon lammutab lihtsalt selle mootori laiali (kui on jäik otsevedu). Läbi rihma või siduri vms tavaliselt kestab ka odav.



      Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

      Comment


        #4
        Mis muunduri taga juhtub? Siinuse sakid on üle nimipinge ja tekib läbilöök? Või jääb jahutus kohe jänni kui max pöördeid üles ei saa?
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Ei ole uut vaja, sobib vana nõuka aegne. Vaja CO-7A kompressorile.
          Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

          Comment


            #6
            Vana alles siis vaata mähkimist, ei pea kinnitustega leiutama.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #7
              Ei ole kahjuks vana, sain ta ilma mootorita.
              Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

              Comment


                #8
                Kas kompressoril CO - 7A ei olnud originaalis mitte kiirem mootor pöörete arvuga 2850 r/min? Mul oli leedu kompressor CO - 7A müüsin maha peal oli uus 5,5 kW 2850 r/min mootor,
                läks Rapla kanti.
                Neid mähkijaid on tänapäevai nii vähe järgi jäänud ja võtavad praktiliselt uue mootori hinna.

                Comment


                  #9
                  Esmalt postitatud etsv56 poolt Vaata postitust
                  Kas kompressoril CO - 7A ei olnud originaalis mitte kiirem mootor pöörete arvuga 2850 r/min? Mul oli leedu kompressor CO - 7A müüsin maha peal oli uus 5,5 kW 2850 r/min mootor,
                  läks Rapla kanti.
                  Neid mähkijaid on tänapäevai nii vähe järgi jäänud ja võtavad praktiliselt uue mootori hinna.

                  Niipalju kui ma hetkel googeldanud olen, siis paistab, et enamikel on 4kW ja 1450 r/min. Pead muidugi ei anna.
                  Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

                  Comment


                    #10
                    Kas oled vajaliku mootori saanud?
                    Ei saa aru , mis kuupäeval kasutaja Tuki vastas, programm annab küll kellaaja ja aasta, kuid kuupäeva ei näe kuskil? Küsimus targematele, mida tähendab 14m 2024?

                    Comment


                      #12
                      Lihtne asi keeruliseks aetud.

                      Comment


                        #13
                        Esmalt postitatud etsv56 poolt Vaata postitust
                        Kas oled vajaliku mootori saanud?
                        Ei ole veel saanud. Sain esialgu vana kompressori korda. Kuid mootori otsingutel olen endiselt.
                        Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

                        Comment

                        Working...
                        X