Teade

Collapse
No announcement yet.

probleem muusikakeskusega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    probleem muusikakeskusega

    probleem on selline siis, et sai keskuse yhte kanalisse pandud 2 kõlarit järgi originaal 80w kõll ja radiotehnika s30. juhtus siis selline asi, et kuulasin muusikat ja yhel hetkel käis praks vms ja enam ei teinud keskus piuksugi(kõlarite ühendused ei läinud kokku, kontorollisin seda) .Sai siis kõlle teise keskuse taga proovitud ja need töötavad, siis proovisin teisis kõlle selle esimese keskuse taga ja ei midagi.keskus kll näitab, et mängib, aga kõllidest ei tule midagi.Milles on probleem?Kas läks midagi läbi ja kuidas parandada saab(kui saab)?

    #2
    Vs: probleem muusikakeskusega

    Ilmselt said lõppudest lahti...Remontida ikka saab:Kõigepealt kontrolli kaitsmeid , kaitsetakisteid ja toitepingete olemasolu.Täpsemalt ei saa midagi muud öelda kui ei tea keskuse firma ja mudeli nime...
    Au tööle !

    Comment


      #3
      Vs: probleem muusikakeskusega

      Keskus on siis Philips FW M355.
      See on ka suht imelik, et mul teine keskus on ka nii teinud, et käib prõks ja keskus kinni kohe, aga kui lülitan uuesti sisse siis kõik ok jälle.
      See ka veel, et kõrvaklapid töötavad keskuse külles.

      Comment


        #4
        Vs: probleem muusikakeskusega

        kõrvaklapidel on oma võimendi,seepärast tuleb sealt heli.nii et kontrolli lõppvõimendit.

        Comment


          #5
          Vs: probleem muusikakeskusega

          Sul olid kõllid ka paralleeli ühendatud? Muusikakeskuse omad 6Ohmi ja S30 4Ohm?

          Comment


            #6
            Vs: probleem muusikakeskusega

            nende Ohmidega ma võisin tõeasti pange panna, mul sõber ütles ka, et äkki panid erineva takistusega kõllid järgi, ma ei mõelnud üldse nendele, kui järgi ühendasin.Võtan homme lahti selle vaatan äkki läks mõni kaitse läbi, ega ma midagi erlist seal teha ei oska ikka :S

            Comment

            Working...
            X