Teade

Collapse
No announcement yet.

valge joon ekraanil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    valge joon ekraanil

    kui televiisori (vanemat tüüpi blaupunkt) ekraanile tekib peale sisselülitamist peenike hele/valge joon ja muud ei midagi, kas see tähendab siis, et kineskoop on omadega õhtal ja teleka võiks minema visata?

    #2
    Vs: valge joon ekraanil

    Ma ei jaga asjast essugi, aga kuna E.Jakoobi telkuraamat seisis käeulatuses, siis lõin huvi pärast lahti ja lugesin veits. Jooned üldiselt ei viita sellele, et kinekas õhtal oleks. Tegemist võiks olla kõrgepinge ülelöökidega (tolmu täis näiteks) või siis vigadega pildi-/realaotuses. Pole vist palju abi sellest..
    Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

    Comment


      #3
      Vs: valge joon ekraanil

      arvatavasti on horisontaaljoon?siis ei tööta kaadrilaotus.kineskoop ei puutu siin üldse asjasse.

      Comment


        #4
        Vs: valge joon ekraanil

        minu blaupunktiga muide sama jama juhtus just mõni nädal tagasi. et ainult valge joon üle kogu ekraani ja kõik. et kas on kellelgi rohtu selle vastu või ei?

        Comment


          #5
          Vs: valge joon ekraanil

          ravi on ainult üks-algul hoiatus,siis range hoiatus ja lõpuks kättpidi kallale.
          (muidugi on parem kui kättpidi läheks kallale meistrimees)

          Comment


            #6
            Vs: valge joon ekraanil

            Mul oli või õigemini siiani on kuskil selline hästi pisike must-valge 12V peal töötav telekas.Sellel oli samamoodi keskel triip.Läbi oli läinud need transistorid,mis kineka taga olevatesse mähistesse mingit signaali lasid.Toppisin suvalt vene kt.... suured transid asemele ja käras jälle.Tol ajal muidugi jupp aega jebisin sellega ennem,kui vea ylesse leidsin.Ja väga lihtsa skeemilahendusega tv oli kah ja veel must-valge niiet sinu tv-l raudselt suurem jebla seda viga leida ja parandada
            otsija

            Comment

            Working...
            X