Teade

Collapse
No announcement yet.

Projekti kohta arvamust vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    no ma ei tea ... ma eelistaks ikka väljakatel varianti, aga võibolla on põhjus ka selles, et madalpinge mees ja kõrv tönts

    aga kui keegi 6p45c või "rohelisest silmast" puudust tunneb, siis ...

    Comment


      #32
      Moi'le - Jah osta ainult! Neetud jänkid tahavad enamasti krediitkaardi olemasolust ka füüsilist tõendit. $100 polegi nii kallis, aga kui ma viimati üritasin oma U-Kaartiga midagi tellida, siis ei suutnud ma neile selgitada, et mul pole füüsilist tõendit kusagilt võtta. Ja selleks, et korra aastas midagi osta, ei hakka ma reaalset kaarti ka nüüd taotlema.
      Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

      Comment


        #33
        [QUOTE=moi,Dec 17 2004, 13:16Räägi vähe täpsemalt.
        Mismoodi Priboi baasil, ainult väljakatel?
        Kas kõik lambid ja lõputrafo on välja visatud ja kasutatakse ainult Priboi 250V toidet ja korpust?[/QUOTE]
        Alles kest, toitetrafo ja väljundtrafo on kasutusel, jutt jätkub veel järgmises
        numbris. http://vlab.netsys.ru/forum/showthread.php?t=847
        Samas päris mitu väljakate teemat.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #34
          Intelektuaalselt huvitav skeem aga ei saa mina aru miks seda peab tegema väljakatega, mitte lampidel ja miks just see kõige ebaõnnestunum osa ehk väljundtrafo Priboist on alles jäetud. h34r:

          Comment


            #35
            Vaatasin samuti seda skeemi ja jääb ka arusaamatuks, miks on vaja need väljundtrafod ära kasutada.Paistab, et sellel isemõtlejal on nad lihtsalt olemas ja , kuna ilmselt lampe pole. ma mõtlen selliseid, mis kannavad lambi nime mitte aga 6R3C. Ja selliks, et teha väljakatel võim pole küll väjundtrafosid vaja.Milleks????

            Comment

            Working...
            X