Teade

Collapse
No announcement yet.

Y-7111

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Oeh, läbu.
    kaur1992 võiks vähem lobiseda ja enne oma füüsikaõpikust järgi vaadata, mis asi on võimsus, töö jne.
    Kindlasti EI OLE võimsus:
    1) kuidagi kohvipaksu pealt ennustatav number. Sellel on täpne füüsikaline alus ja seda ei saa väänata enda suva järgi
    2) kõrva järgi mõõdetav number. Inimene on nii tuim asi, muusika on niivõrd segane asi võimsuse mõõtmiseks ja isegi RMS'i on raske objektiivselt võrrelda siinuste alusel kui kõrvuti panna.

    Lolli juttu võid teistele asjast mitte teadvatele rääkida, siin on koos oma ala inimesed ja meile pole mõtet luulusid rääkida.

    Comment


      #17
      Kõikidel numbritel keskmiselt 0 lõpust maha!Siis on asi reaalne!
      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
      Projektide pildid
      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

      Comment


        #18
        Originally posted by Cheopps@May 17 2006, 14:56
        Kõikidel numbritel keskmiselt 0 lõpust maha!Siis on asi reaalne!
        icic

        mul endal oli järgi 2*20watti+60watti+16watti ja lasin läbi 20watised woofrid lõdavlt nii et mul pire võimsam kui 55watti

        Comment


          #19
          (Oeh, läbu.
          kaur1992 võiks vähem lobiseda ja enne oma füüsikaõpikust järgi vaadata, mis asi on võimsus, töö jne.
          Kindlasti EI OLE võimsus:
          1) kuidagi kohvipaksu pealt ennustatav number. Sellel on täpne füüsikaline alus ja seda ei saa väänata enda suva järgi
          2) kõrva järgi mõõdetav number. Inimene on nii tuim asi, muusika on niivõrd segane asi võimsuse mõõtmiseks ja isegi RMS'i on raske objektiivselt võrrelda siinuste alusel kui kõrvuti panna.

          Lolli juttu võid teistele asjast mitte teadvatele rääkida, siin on koos oma ala inimesed ja meile pole mõtet luulusid rääkida.)



          Ei no sa võid oma võimsuse mõõtmist siis jätkata (suht mõtetu). Siis ma vaatan et sa ju tead kl nendast systeemidest väga palju. Siis sa pead kl pire sitt vana olema kui sa ise ei julge järgi katsetada palju võib võimendile järgi panna. Ma sain oma omale 1060W lääne wattides. Vene watid on naq sitaks võimsamad.

          Comment


            #20
            (Ju need läbi lastud woofrid 200 PMPO vatti olid, mida muud nalja seal ikka ollla saab. )


            Vanaema sul on 200 PMPO vatti.

            Comment


              #21
              (Kas 1000W kõlar koormab võimendit/trafot rohkem kui 50W

              Samas küsin mis juhtub, kui panna järgi üle 1000 wati?)




              Esiteks sel pire 950W vahet nii et ega ikka koormab küll(mõtle loogiliselt)

              Nu püstitasid endale hüpoteesi, proovi järgi. Ega sealt muud peale suitsu loota pole-

              Comment


                #22
                (Järjekordne tõestus sellest,et paljudel pole võimsusest aimugi mitte.Ma olen ka igasuguseid hulle lugusid kuulnud kõlaritest ja võimenditest.Üks väitis et 75Gd... on 1kW)




                Ega ma so moodi ei akka 1kw-ga trahvot koormama. See asi läheb kõik väljundi järge. Kui ei usu tule Saaremaale-Orissaarde...

                Comment


                  #23
                  ou mai gaad, uuekooli teadur on sündinud. Kogu vanakooli füüsika on nüüdsest ära nullitud.
                  Beers of Estonia

                  Comment


                    #24
                    sa kaur oled vist 1992 sündinud ehk hetkel 13 või 14. Ilmselt 8. klass hetkel käsil, seega elektrit tilligi õppinud pole. Tee omale elektri põhitõed selgeks ja siis mine häbene pisut kusagil omaette. Imesid pole olemas.
                    Beers of Estonia

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by kaur1992@May 17 2006, 13:03
                      (Kas 1000W kõlar koormab võimendit/trafot rohkem kui 50W

                      Samas küsin mis juhtub, kui panna järgi üle 1000 wati?)




                      Esiteks sel pire 950W vahet nii et ega ikka koormab küll(mõtle loogiliselt)

                      Nu püstitasid endale hüpoteesi, proovi järgi. Ega sealt muud peale suitsu loota pole-
                      Seleta palun ära.

                      PS! ära pahanda aga sinu koht ei ole siin foorumis juba sõnakasutuse pärast (vastik lugeda). Teadmised on sul olematud aga sellest saaks ajajooksul üle (ilmselt väga pika aja jooksul).

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by kaur1992@May 17 2006, 15:07
                        Kui ei usu tule Saaremaale-Orissaarde...
                        Ma vaatan kui suvel aega saan.
                        * * *

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by kaur1992@May 16 2006, 15:07
                          ( NO COMMENTS... )? ``maaalune`` sa ei usu we?? oma viga kui mingi aeg viitsid tule saaremaale orissaarde- siis näed
                          ...Mul üks suvekodu Muhumaal...Vaata ette, ehk tulengi!Pane oma vaim valmis! :lol:





                          Igatahes sellist läbu pole tükk aega kuulnud :P
                          Kõik meeldiv tuleb lambist...

                          Comment


                            #28
                            Ärge seda teemat lukku küll pange, hea on irvitada, tuju läheb kohe heaks.

                            Comment


                              #29
                              Eks vahepeal peab nalja ka saama.Kui ma elektroonikat õpima hakkasin,siis ma ka natuke liialdasin võimsustega,aga mitte nii palju.
                              * * *

                              Comment


                                #30
                                hullem kui presidendi valimine.
                                eelnevalt oleksite võinud ühikutes kokku leppida.tänapäeval on võimsus(W)devalveerunud.GOST-i järgi oli W palju võimsam,sellest ka kogu vaidlus.

                                Comment

                                Working...
                                X