Teade

Collapse
No announcement yet.

Vilma 104 indikaatortuled

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vilma 104 indikaatortuled

    sai soetatud selline vene kasset makk .mure selline et mul vilmal 104 indikaatori tuled ei põle .võtsin makki lahti , seal sees olevad pirnid on ilma kirjata . mõõtsin ka voldid ära sain 15v tuleb pirni peale. ostsin poest uued pirnid aga need hõõguvad õrnalt . milliseid pirne ma ostma pean .

    paremal siis makist võetud pirn ja vasakul ostetud . foto http://ww.album.ee/node/28213421/50332497
    viimati muutis kasutaja Scott; 05 m 2013, 23:03. Põhjus: kokku

    #2
    Vs: mure vene kasset makk vilma 104

    Skeemi järgi on СМН9-60-2
    Ehk siis 9V ja 60mA

    Comment


      #3
      Vs: mure vene kasset makk vilma 104

      Esmalt postitatud @ndres poolt Vaata postitust
      Skeemi järgi on СМН9-60-2
      Ehk siis 9V ja 60mA
      suured tänud.

      Comment


        #4
        Vs: mure vene kasset makk vilma 104

        Indikaatoriplokis peaks olema 2 lampi järjestikku lülitatud ja toide on tõesti 15V

        Comment


          #5
          Vs: mure vilma 104

          Pane samad lambid paralleeli.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Vs: mure vilma 104

            Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
            Pane samad lambid paralleeli.
            paningi samad pirnid paralleeri,valgus on täpselt selline kollane nagu vene makkidel on . tänan kõiki, kes võtsid vaevaks mu murega tegelda.

            Comment


              #7
              Vs: Vilma 104 indikaatortuled

              ilmnes veel üks propleem . makk ei jõua mõnda kassetti (lõppuni) mängida , lindil viimased lood kukkub venitama . omal olemas ka jvc td v541(kahe toonvõlliga) mängib kõik kassettid ilusti ära pole propleemi. ma arvan et toonvõlli mootor akkab ära väsima. 1. kas sinna saab mõne muu mootori ka panna või peab olema kindel kindlalt vilma 104 oma . 2. kui läheb ka muu mootor ,siis kuidas need pöörded paikka saab .

              Comment


                #8
                Vs: Vilma 104 indikaatortuled

                Kõigepealt ikka rihmade tervis ära kontrollida, mootor on vist ikka kõige viimane asi, mis seal väsib.

                Comment


                  #9
                  Vs: Vilma 104 indikaatortuled

                  Esmalt postitatud Pläsku poolt Vaata postitust
                  Kõigepealt ikka rihmade tervis ära kontrollida, mootor on vist ikka kõige viimane asi, mis seal väsib.
                  mul on kaan maas ja ma näen et mootor ka hakkab seisma jääma . ja veel. kui lint hakkab venitama siis panen stop . kui uuesti mängima panen siis ei liigu mitte midagi . (huvitav kust neid vilma rihmasid saab. mul omal on ka kaks lame rihma aga need on suured vist majaki omad .

                  Comment


                    #10
                    Vs: Vilma 104 indikaatortuled

                    Proovi mootorit niisama ringi ajada. Peab kergelt käima.
                    Kui mitte, aitab õli, aga igakord mitte.
                    Rihmasid saab (kui saab veel) Serigost ja o tähega poest.
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Vilma 104 indikaatortuled

                      Sellistel vanadel aparaatidel võib veel see häda olla, et võllide puksid või laagrid tahaks natuke määret saada, ka mootori omad. Ja kui kergelt-raskelt see vasakpoolne ketas pöörleb, millelt linti maha keritakse, mõtlen seda osa maki küljes, mitte kassetis. Kui mehhaanika korras, siis võib alles elektroonikat süüdistama hakata, kui just mingi tüüpviga ei ole.

                      Comment


                        #12
                        selge. vaatan õhtul asja üle ja annan tead ,parem oleks muidugi õlitamise viga sest sellist mootort ka ei leia . algul ma arvasin ka et vida on lindi surverullis . aga kui toonvõll ka seisab siis peab ikka midagi muud olema . just neid vanemaid 90min kassette on tal raske lõpuni mängida. kuna tal on kerimiseks teine mootor siis kerib küll väga hästi kiiremini ka kui jvc
                        ...
                        vaatasin siis asja üle ja ilmnes et tõesti se vasak ketas ei ole just kkerge jooksuga .tegin ka katse , keerisin kassettil linnti ette ja siis töötas ilusti. seal on nii ees kui tagapool vedrud , mida ma seal õlitama peaks . mootor käib koos rihmaga väga kergelt. arvan et mootor on korras
                        ...
                        õlitasin mootorit ja toonvõlli ja ka neid mis lindi kettaid ringi ajavad. asi läks paremaks küll aga mitte täitsa korda.
                        viimati muutis kasutaja Scott; 09 m 2013, 05:59. Põhjus: kokku

                        Comment


                          #13
                          Vs: Vilma 104 indikaatortuled

                          Oleks ka imelik olnud kui täitsa korda oleks läinud. Esmalt tuleks ikka laagrid/puksid lahti võtta ja lahustiga pigi maha pesta.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Vilma 104 indikaatortuled

                            Peaks proovima uue rihmaga.
                            115mm x 4mm x 0,5mm.
                            Proovimiseks sobib igasugune saast, ka sisekummist lõigatud, peaasi, et pikkus oleks õige. 115 on poolpikkus.
                            Kui siis asi paraneb, nii, et kassetid lõpuni mängib, peab otsima uue, korraliku rihma.
                            Kui asi ei parane, siis muidugi, juppideks lahti + puhastus + õlitus.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Vilma 104 indikaatortuled

                              nüüd on see et survekumm on kas vana või selle vedru väsinud. kuulasin eile kassetti seni kaua kuni täitsa seisma jäi . toonvõll käib ilusti ringi . mootoril jõudu on . se survekumm käib muidu ise kergelt ringi . õlitamine aitas kõvasti kaasa . osasi kassettie jõuab ilusti ära mängida juba , kerida jõuab ta kõiki kassette ilusti.

                              Comment

                              Working...
                              X